dat leek ons wel leuk zeeland 115 Jo's geheim Elimgemeente schenkt cheque aan Sibusiso Snackpeetje proeven op boerenmarkt Stoma-inloopmiddag start verkoop QM&£@7pll£Qffï! De Deijn en Van Kerkhoven kampioen jokeren Gentsestraat 31, 4561 EH Hulst maandag 22 maart 2010 HULST - Hij gaat nog bijna elke dag fietsen, een bril heeft hij niet no dig, hij heeft nog altijd een volle bos haar en zelfs zijn cardioloog wil wel eens weten hoe hij het voor elkaar krijgt zo fit te blijven; Joseph Ferket bereikte zaterdag de respectabele leeftijd van honderd jaar. Van een 'geheim' wil Joseph niet spreken. „Ik heb er niks voor moe ten doen of laten om zo oud te worden." Hij vermoedt wel dat het verse en onbespoten voedsel en het gekookte water uit de 're genbak' dat hij vroeger als boeren zoon en later als akkerbouwer heeft gegeten en gedronken, een rol heeft gespeeld. Joseph woont samen met zijn vrouw Ida (97) in een zorgappartement in Hulst. TERNEUZEN - De Hervormde Elim- wijkgemeente van Terneuzen schenkt duizend euro aan de Stich ting Sibusiso van het echtpaar Hammer-Roos uit Terneuzen. Het Terneuzense artsenechtpaar heeft een uniek project in Tanza nia opgezet voor verstandelijk ge handicapte kinderen en hun fami lies. Sibusiso is een centrum waar kinderen tijdelijk worden opgeno men. De activiteitencommissie van de Elimwijkgemeente heeft het bedrag bijeen gespaard door het organiseren van allerlei activi teiten. Mevrouw Atty Hammer-Roos ver trekt in mei weer naar Tanzania. PAAL Het boerenleven van vroeger en nu werd afgelopen weekeinde in Paal eens goed in de kijker gezet. Het was gezellig druk nabij café In 't Zicht der Schelde. Volgens uitbater Danny Buysrogge siert een dergelij ke activiteit onze streek. „In deze regio kennen we alleen nog wat jaarmarkten. Boeren uit de regio komen hier ook geregeld in het ca fé en zo is het idee voor een klein schalige boerenmarkt geboren." Za terdagavond begon de markt met een 'peejenparty'. De zoete snack worteltjes gingen er goed in. Giste ren konden bezoekers proeven van paardenmelklikeur, geitenkaas en lamsvlees. Ook waren er beoefe naars van oude ambachten en ston den er landbouwvoertuigen. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst TERNEUZEN Stomapatiënten en hun naasten zijn woensdag 13.30 tot 15.30 uur welkom tijdens een informele in loopmiddag in het Rivierenhuis, IJsselstraat 3 in Terneuzen. Hier zal Dim Koks van de Stomavereniging, tussen de kopjes koffie door, vra gen beantwoorden en uitleg geven. kom naar De Scheldewerven op 27 maart a.s. appartementen, herenhuizen, stadswoningen en exclusieve penthouses waterwonen in de stad lopend naar centrum, strand en boulevard van Vlissingen kheldehwartier www.woneninbestevaer.nl NNMKMMMHNHMBMMBBflHHM Als het écht nodig is, is een ritje in de ambulance bepaald niet leuk. Maar als er eigenlijk niks aan de hand is, en je mag gewoon eens rondneuzen in zo'n ziekenwagen, dan is het heel interessant. foto's Peter Nicolai AXEL - Yvonne de Deijn uit Axel en José van Kerkhoven uit Hulst hebben vrijdagavond het Zeeuws- Vlaams kampioenschap kaarten in respectievelijk de spelsoorten bie den en jokeren gewonnen. Eeuwi ge roem, een medaille en een wis selbeker vielen hen ten deel. In cul tureel centrum De Halle schoven 82 deelnemers aan tafel bij het kampioenschap van kaartclub Ons Genoegen. Wethouder Co van Schaik reikte de prijzen uit. Ook werden de leden Cyriel de Deijn en Adrie de Pooter die avond in het zonnetje gezet. Beiden zijn vanaf de oprichting, al meer dan 40 jaar, lid van de club. www.zoa.nl giro 550 apeldoorn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 53