Colofon SMWC De Uitvaart Informatie Hulplijn Jo Jo Dunkbsiutéirm ÜWVj'è Übri'fuïu opzegdienst Familieberichten IHensentinq.nl maandag 22 maart 2010 familieberichten 121 Wat wasje sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zon pijn. Mee intens verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje Maria Johanna Sijnesael weduwe van Herman Johannis de Baare geboren op 11 september 1927 te Hoofdplaat overleden op 19 maart 2010 te Oostburg Breskens: Emmie en Jan Peter en Barbara Breskens: Fineke en Henk Michel Mirella en Jeroen, Anthony, Pepijn Christian Breskens: Herman Nathan Djamilla en Lennart Correspondentieadres: Violierstraat 13 4511 GE Breskens Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van afdeling Klaproos van de Stelle voor de goede en liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 24 maart om 14.00 uur in crematorium "De Blauwe Toren", Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sten'en doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij mede dat van ons is heengegaan onze moeder, schoon moeder, oma en o-oma Cornelia Magdalena Heijdens A Graauw, 3-8-1914 t Koewacht, 19-3-2010 sinds 8-7-1969 weduwe van Nicolaas Hermanus Joseph Bosman Haasdonk (B.): Hérman en Gerda Bosman-der Weduwe Nicöl en johan, Elise, Diedrik, Aurélie t Carine en jo Carel Hulst: Denny en Johnny de Windt-Bosman Conny en Cor, Anne Peggy en Bart, Tom, Kim Hulst, 19 maart 2010. Correspondentieadres: Rossinistraat 35,4561 VP Hulst. De uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 25 maart 2010 om 10.30 uur in de St. Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Afscheid nemen van Corry is mogelijk woensdag van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum, aan de van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Wij zijn de medewerkers van De Lange Akkers Dr. Lips en Dr. van Berkel dankbaar voor hun goede zorgen. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Bij ieder afscheid valt een traan omdat je iemand moet laten gaan waar je zo aan bent gehecht. Verdriet Dat is een groot gevecht. In liefde waren we één, ook in ons verdriet en onze wanhoop. Dit alles is nu verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering is van ons heen gegaan mijn lieve man, onze pa, opa en overopa Jozias Pieter Erasmus Jo echtgenoot van Suzan Bouwens 12 februari 1937 t 19 maart 2010 Zijn echtgenote: Suzan Erasmus-Bouwens Zijn dochters en schoonzonen: Suzan Erasmus en Johnny Vermeulen Sandra Erasmus en Daniël Dobbelaar Zijn kleinkinderen: Eddie, Marja Roy, Rowen, Demi Zijn achterkleinkind: Nikki Correspondentieadres: S.J. Erasmus-Bouwens Anker 6 4511 KB Breskens Jo is thuis U kunt afscheid van hem nemen dinsdagavond 23 maart tussen 19.00 en 20.00 uur. We nemen afscheid van Jo op vrijdag 26 maart a.s. om 14.00 uur in de SOW-kerk, Dorpsstraat 78c te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de uitvaart in zaal "de Ontmoeting" naast voornoemde kerk. In verband met het overlijden van Jo Erasmus is onze zaak viscenter Erasmus en de fabriek te Breskens vrijdag 26 maart a.s. de gehele dag gesloten. Lieve Jo Bedankt voor je oprechte liefde! Bedankt voor je aandacht en je wijze raad. Dat alles zullen wij koesteren en doorgeven Veel liefs, Ma Bouwens Jaap en Anneke (in herinnering) Bouwens-Gijs Sylvia en André Verschoor-Bouwens Lyzanne Jasmijn Fenno Frank en Linda Bouwens-Oosterbosch Lieye opa ik ga je heel erg missen. Demi Intens verdrietig maar vol bewondering voor zijn optimisme en wilskracht hebben we afscheid moeten nemen van mijn broer en schoonbroer Jo Erasmus Jan en Agnes Erasmus-Claessens Waarom al dat vechten, Waarom al die pijn Je wilde hier niet weg, Je wilde bij ons zijn. Je strijd was oneerlijk En helemaal niet terecht. Je wilde graag nog verder, Maar verloor dit gevecht. Perry en Kathleen. We hebben veel van je geleerd Je leerde ons alleen niet Wat het is om je te moeten missen. Personeel Erasmus Viscenter Lieve René Je wilde zo graag bij Ronny en Frankie zijn. En verlost worden van al die pijn. Ook al moeten we nu afscheid nemen van jou. Dit was wat jij wilde. We zijn blij dat we jou hebben mogen kennen. Maar dit afscheid van jou daar zullen we nog aan moeten wennen. Het is goed zo! We wensen Irena, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Edwin Regina Carlo Tamara Angelo Op 24 januari jl. kwam er een einde aan het aardse leven van mijn lieve Wil van de Beid-Kramer Graag wil ik u bedanken voor de vele hartverwarmende vormen van meeleven en ondersteuning die ik in de afgelopen periode heb mogen ervaren. De stroom van reacties maakte duidelijk dat zij voor velen iets heeft betekend. Ze heeft een duidelijk 'spoor' achtergelaten. Dat is ontroerend om te merken en iets om dankbaar voor te zijn, maar tegelijk maakt het ook verdrietig dat we dit kostbare mensenkind nu - zijn kwijtgeraakt. We missen haar erg. Tijdens de afscheidsdienst zong de mannengroep: Heer, tot wie zouden wij anders gaan? Gij hebt woorden van eeuwig leven... We vertrouwen erop dat deze God mij en ons als familie en vrienden wil vasthouden. Arend van de Beid Krabbendijke, maart 2010 0W® Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg Onze vrijwilligers bieden hulp in de laatste levensfase bij u thuis. Zij bieden u: tijd - aandacht - ondersteuning en praktische hulp Voor meer informatie: T 0113 - 277111 K. Kiezenberg coördinator VPTZ Aanvragen kunt u op werkdagen melden 06 - 55 83 02 57 (08.30-17.00 uur) k.kiezenberg smwo.nl www.smwo.nl onze hulp is gratis -JpMSfefr IHensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdtenst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.menseniinq.nl en meld u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23