Dag lieve Renato, 20 I familieberichten maandag 22 maart 2010 O fTlensenlinq.nl Verdrietig geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve zus en onze tante Corrie Beenhakker-de Braai J. Meeuwse-de Braai Piet en Wilma Anke en Henk Jan Willem en Helma Diep bedroefd zijn we door het plotselinge overlijden van onze zus en tante Anneke We wensen Rinus, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. W. Bentschap Knook John, Gyon, Mae Bentschap Knook Michel, Monique en Kevin Tot onze diepe droefheid, behaagde het de HEERE op Zijn tijd, voor ons toch nog onverwacht, uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder Maria van de Gruiter-Caljouw sinds 12 maart 1971 weduwe van Gillis van de Gruiter in de hoge ouderdom van 94 jaar. "Sterke de HEERE ons in dit smartelijk verlies Amemuiden: K. van de Gruiter D.M. van de Gruiter-Wondergem C. van de Gruiter G. van de Gruiter-Marteijn Th. van de Gruiter B.H. van de Gruiter-Marijs G. Schroevers-van de Gruiter A. Schroevers Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter- achterkleinkinderen 19 maart 2010 Molenweg 79,4341 BC Amemuiden Moeder is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. donderdag 25 maart om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Burgemeester Langebeekestraat te Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer ds. M. Krijgsman. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Amemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen toespraken. Geen bloemen. Wij zijn verdrietig door het, toch nog plotselinge, overlijden van onze lieve oma en oud-omaatje oma van de Gruiter Leana Oranje-Schroevers en Rens Oranje Patrick f Sharon Robin Marie-Jeanne Schroevers John Schroevers Onverwacht is uit onze familie weggenomen onze zuster eri tante Maria van de Gruiter-Caljouw in de leeftijd van ruim 94 jaar. A. Caljouw M. van Belzen-Caljouw D. Caljouw Ons medeleven gaat uit naar de kinderen en kleinkinde ren. Sterke de Heere hen in dit verlies. Bewoners van de Rollandthof hebben kennisgenomen van het overlijden van uw man en vader Johan Lourens Cashoek Wij wensen u en uw dochter heel veel sterkte voor de komende tijd. Namens de leden van de WE Noordhaven Rollandthof Ter kennisgeving Karei Hoogerheijde Echtgenoot van W. Hoogerheijde-Buenk 24-11-1919 18-3-2010 W. Hoogerheijde-Buenk Annelies Hoogerheijde Ruud Wiegman Namens Pa en achterblijvers dank aan doktoren en medewerkers van Zorgcentrum Weyevliet. De crematie heeft plaatsgevonden. Diepbedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, kleinzoon en vriend Renato Porcu ★4 januari 1977 118 maart 2010 zijn vader: V. Porcu zijn moeder: broer van: kleinzoon van: vriend van: H.M. van der Maas Ettore Sandro Christina E. van der Maas - de Wild Sybren Remco Correspondentieadres: Kloetingseweg 70 4462 BB Goes De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 25 maart om 13.00 uur in de Geerteskerk te Kloetinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis Ma, Bedankt voor alles We gaan je heel erg missen! Dikke kus Donna, Dion Felicia, Rowdy, Reakwon Marcella. Olla, Joanna Sprakeloos van verdriet Dag lieve Renato Oma van der Maas Ineens weg onze lieve neef Renato Porcu Hei-man en Martha de Jonge Marlies, Joke en Erwin we zullen je nooit vergeten. Tjeerd en Erma Elisabeth en Charlotte de Jong Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze schoonzuster, tante en oud-tante Johanna Catharina Roose-Kesteloo (tante) Jo Wij wensen Anneke, Sjaak en Natalie veel sterkte toe. Goes: Jan Kesteloo f Dien Kesteloo-Beun Tiny en Jaap Rita en Johan achterneven en -nichten Heer, wil mij op Uw vleugels nemen, zoals een arend met haar jongen doet. Totdat de. stormwind is verdwenen, dekt Gij mij met Uwe vleugels toe. Dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft gedaan, geven wij verdrietig kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Adriana Boni-van Beveren - Nelly - in de leeftijd van 80 jaar. Nieuwerkerk, J.L. Bom Ria -in herinnering- Vlissingen, Dinyen Fred Burgh-Haamstede, Coby en Hans Christy en Ad Mark Zierikzee, Wim Annet en Roel Yvonne en Danny Zierikzee, Nelleke en Peter Lijsterbesstraat 11 4306 AW Nieuwerkerk De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 25 maart in de Johanneskerk van de Protestantse gemeente aan de Ring te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3". Als ik ontwaak, dan ben ik nog bij U. Psalm 139:18b In Christus ontslapen onze lieve moeder en oma Debora Krina Loof-Marijs weduwe van onze vader en opa Willem Loof 22 december 1926 f 19 maart 2010 Terneuzen Jan en Gerry Loof-Bakker Gerdien en Jean-Pierre Willem Jan Pieter en Marijke Janneke Delft Nelleke en Kees Folmer-Loof Jaap Willem en Mirjam Doortje Marijke André Delft Marijke Loof Rotterdam Marleen Loof Willem Loof - in herinnering - Tholen Doortje Loof Wij zijn Mw. Els van de Vijver zeer dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die zij de afgelopen 10 jaar aan onze moeder heeft gegeven. Correspondentieadres: Margarethaweg 4 4533 AS Terneuzen De samenkomst van Woord en Gebed wordt D.V. gehouden op woensdag 24 maart om 14.00 uur in "De Levensbron", Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie t en te ontmoeten in de kerk. condoleren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22