de paplepel ingegoten Studie uitbreiding aantal buurtauto's Uholdehuiartier Bestevaêr ÜECflBffiB Zorg bij CDA over bouw centrale Sloe Michelle Ngo in Speaking finale Enquête schone, veilige binnenstad landelijke vrijwilligersdagen maandag 22 maart 2010 kom naar De Scheldewerven op 27 maart a.s. appartementen, herenhuizen, stadswoningen en exclusieve penthouses waterwonen in de stad lopend naar centrum, strand en boulevard van Vlissïngen wwvAWoneninbestevaer.nl MIDDELBURG - CDA-raadslid Jan Zwemer maakt zich zorgen over ge volgen van de bouw van een nieu we elektriciteitscentrale in het Sloe- gebied. Volgens Zwemer voelen de inwo ners van Nieuw- en Sint Joosland zich overvallen door de plannen van het Belgische C.Gen. Zwemer wijst er op dat het 'een gigantische gebouw' wordt dat het uitzicht er niet fraaier op maakt. „De schoorsteen zal langer zijn dan de Lange lan", aldus Zwemer. Afvalstoffen zullen vooral neerda len op Arnemuiden en de Mortie- re. „Het betreft dus zeker niet al leen Nieuw- en Sint loosland." Het raadslid vraagt B en W van Middelburg om bij de ontwikkelin gen rond de centrale een vinger aan de pols te houden. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst MIDDELBURG - Michelle Ngo, leer linge uit vwo 5 van Nehalennia Ste delijke Scholengemeenschap in Middelburg, heeft de finale van de BBC Public Speaking Awards be reikt. In Utrecht streden zaterdag 32 scholieren om de tien plaatsen in de finale, die op 10 april in Am sterdam wordt gehouden. GOES - \Vheels4all en de Zeeuwse Milieu Federatie (ZMF) beginnen in mei een provinciebreed onder zoek naar de mogelijkheid meer buurtauto's op de weg te krijgen. De provincie lijkt bereid dat onder zoek te subsidiëren met 25.000 eu ro, mits de buurtauto-organisatie en de ZMF zich ook concentreren op de introductie van electrische auto's en typen die kunnen rijden op biogas. Gedeputeerde Staten ne men in april een besluit over de subsidie. \Vheels4all en ZMF zul len ook de gemeenten Vlissingen, Middelburg en Goes een beschei den bijdrage vragen. Zeeland is een nog vrijwel maagdelijk gebied als het om het gedeeld autogebruik gaat. Greenwheels heeft enkele au to's in Middelburg en \Vheels4all eentje in Goes. VLISSINGEN - De Vlissingse cen trummanager Joop van Bel vraagt ondernemers naar suggesties om het winkelgebied in de stad 'nog schoner en veiliger' te maken. „In mei zijn de eerste resultaten van de enquête bekend. Samen met de politie, de brandweer en de gemeente Vlissingen gaan de on dernemers dan de gewenste maat regelen uitvoeren. De acties kun nen variëren van meer verlichting op straat tot het maken van 'huisre gels' in het winkelgebied", aldus Van Bel. De enquête is een onder deel van het project Keurmerk Vei lig Ondernemen van de Stichting Centrummanagement Vlissingen en de Vereniging Winkelcentrum Vlissingen. Het project heeft als doel vergroting van de kwaliteit van het winkelgebied. Het Hoofd bedrijfschap Detailhandel onder steunt de partijen. koersbalsters Diny Dieleman (links) en Bep Stroobos. foto Lex de Meester de kringloopwinkel in Middelburg. Wim van Tatenhove in de kantine van voetbalvereniging Oostkapelle. foto Ruben Oreel foto Lex de Meester De huurdersvereniging heeft mo menteel 2500 betalende leden. De afgelopen tijd liep dit aantal wat te rug, maar na een intensieve leden werfcampagne ligt het aantal weer op het oude niveau. Daarmee is de belangenvereniging de grootste van Zeeland en West-Brabant. „Daar ben ik best trots op", glun dert voorzitter Zuijdweg. „Toch kom ik nog steeds huurders tegen die niet weten waar wij ons voor inzetten. Ik denk dat we de komen de jaren nog veel kunnen beteke nen als schakel tussen de woning corporatie en de burger. Dit vrij willigerswerk kost enorm veel tijd, maar ik voel me enorm betrokken bij de belangen van de bewoners. Ik zie het als een kindje." cteo 3 ipcvvse Reparatie en onderhoud, vakkundig en vertrouwd www.zoa.nl giro 550 apeldoorn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17