Afwass(t)er voor in de avonduren Groei met ons mee! Gezocht banen www.paree.nl PAREE B.V. Geïnteresseerd? Zelfstandig werkend Kok m/v VERKOOPMEDEWERK(ST)ER TECHNISCHE MEDEWERKERS m/v zaterdag 20 maart 2010 O JobTrack.nl Door toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Wij bieden daartoe goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Als jij graag in een informele, professionele organisatie werkt - waarin je ruimte krijgt jezelf verder te ontwikkelen - dan is één van de onderstaande vacatures misschien wat voor jou. Projectleider Programmeur Industriële Automatisering Engineer/allround tekenaar Beveiligingsmonteur Allround elektromonteur Allround servicemonteur Kijk voor nadere informatie over deze en andere vacatures op: (ACOuuKmRAtmtMVAMDuiAommiimDJHMOPrwctsm) ELEKTRO TELECOM Paree B.V. Elektra - Telecom te 's-Heerenhoek is al ruim 80 jaar een toonaangevend ontwerp- en installatiebedrijf in Zeeland met 125 medewer kers en is gespecialiseerd in elektra-, meet- en regeltechniek, procesautomatisering, tele- en da tacommunicatieoplossingen, zorgcommunicatie-, domotica-, camera-, beveiligings-, brandmeld-, ontruimings,- en toegangscontrolesystemen. Daar naast verzorgt Paree B.V. keuringen, inspecties en service en onderhoud. Paree B.V. Elektra - Telecom is een professionele organisatie, die er naar streeft om met behulp van de nieuwste producten, technieken en techno logieën haar klanten te voorzien van een oplossing op maat. Om dit te bereiken is het noodzakelijk dat ons personeel zich continue ontwikkelt. Paree B.V. stelt haar personeel daarom in de gelegenheid om door middel van cursussen en trainingen op de hoogte te blijven van de meest recente ontwikke lingen in haar vakgebied. Reageer dan door binnen 2 weken een e-mail of brief voorzien van gv. te sturen t.a.v. de heerVan Kol o.v.v. de betreffende functie. E-mail: sollicitatre@paree.nl of postadres: Paree B.V.Postbus 20,4453 ZG 's-Heerenhoek industriële automatisering Telecom Utiliteit Service Onderhoud "HOTEL RESTAURANT vaepen Ui Veere Binnen ons team is binnenkort plaats voor een: Markt 23-27 4351 AG Veere t: 0118-501231 www.waepen.nl Wat verwachten wij van jou: - Een afgeronde vakopleiding - Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie is een pré, geen vereiste - Een gastvrije en servicegerichte instelling Wat bieden wij jou: - Een uitstekend salaris - Een prettige werksfeer - Fulltime betrekking voor langere periode - Mogelijkheid jezelf te ontplooien in je vak - Doorgroei mogelijkheden Sollicitaties met CV binnen 14 dagen zenden aan: 't Waepen van Veere Markt 23-27, 4351 AG Veere of mailen naar: bDD@waeoen.nl Wij zoeken ter versterking en uitbreiding van ons winkelpersoneel op korte termijn een Jouw taken bestaan uit het adviseren van klanten bij de aanschaf van watersportartikelen in de ruimste zin van het woord. Wij vragen van jou, ervaring in de watersport, minimaal een MBO opleiding, een resultaatgerichte instelling, een redelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Duitse en Engelse taal en bereid zijn om ook in de weekenden te werken. Je werkt in enthousiast team dat klaar staat voor onze uitgebreide klantenkring. Een korte brief met motivatie en CV mag je sturen of mailen (info@oostwatering.nl) aan Jachtwerf Oostwatering Veere BV ta.v. J. Hanemaaijer "1 Polredijk 13b 4351 RT Veere Telefoon: 0118-501665 De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Garage Verbrugge b.v. Verbrugge is een onderneming met 45 medewerkers. De bedrijfswagenafdeling is service-dealer van DAF trucks. Verder repareren en onderhouden wij havenequipement, alle getrokken materieel, opbouwen, laad - loskleppen, airconditioning en alarmsystemen van vrachtwagens. De personenwagenafdeling is dealer van Hyundai en verkoopt en onderhoudt daarnaast andere merken. We zijn op zoek naar: Functie-eisen: zelfstandig uitvoeren van onderhoud - en reparatiewerkzaamheden aan (zwaar) intern transportmaterieel en aan op - en overslaginstallaties. Vakgebied: mechanisch met hydrauliek .pneumatiek en electrotechniek. Opleiding: middelbaar onderwijs en de bereidheid tot het zich verder bekwamen middels opleidingen. Standplaats: Vlissingen. Wij bieden naast een prettige werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met onze bedrijfsleider Eric Temmerman, 0115-681237. Uw sollicitatie dient voor 15 april 2010 te zijn ontvangen. Wilt u mailen, doe dit aan: info@garaQeverbruage.nl. solliciteert u liever schriftelijk, stuur uw reactie naar: Garage Verbrugge b.v., Postbus 530, 4530 AM Terneuzen Industrieweg 37 - 4538 AG Terneuzen tel: 0115-681200 www.garageverbrugge.nl Mogelijkheden; zondag/maandag/dinsdag/woensdag/donderdag Wij bieden een goede verdienste en een leuke werkomgeving Voor meer info; J. Lievense, tel 0118-570057 of 06-29002600. Brasserie de Zeezot, Zuidstraat 101, Westkapelle de Rechtspraak Vacatures in de rechterlijke macht (m/v) sluiting sollicitatieterm ijn Rechtbank Middelburg Rechter in opleiding 9 april 2010 De rechtbank Middelburg heeft plaats voor twee juristen, die binnen afzienbare tijd een opleiding tot rechter willen afronden. Het betreft plaatsing in de sectoren strafrecht en bestuursrecht. Behalve formele vereisten, zoals het hebben van de titel meester in de rechten en de Nederlandse nationaliteit, geldt de eis dat u beschikt over ten minste zes jaar relevante juridische werkervaring. Aanstelling vindt plaats in salariscategorie 10 (minimaal 4.503,- en maximaal 5.461,-) Wanneer u na de opleiding wordt aangesteld als rechter, bedraagt het salaris minimaal 5.254,- en maximaal 6.777,- (salariscategorie 9 Rechterlijke Macht), bij een 36-urige werkweek. Gezien de geplande inzet na afloop van de opleiding in de sector strafrecht c.q. bestuursrecht strekken aantoonbare belangstelling en werkervaring op het desbetreffende terrein tot aanbeveling. In de rechtbank Middelburg geldt een rouleerbeleid voor rechters. Meer informatie is te verkrijgen bij mr. L.A.M. van Dijke, president rechtbank Middelburg, tel 0118-677246. Uitgebreide informatie over de sollicitatieprocedure van opleidingsplaatsen: Kijk voor meer informatie op www.rechtspraak.nl Secretariaat Selectiecommissie rechterlijke macht (SRM), tel: 070-3619890- of E-mail: srm@rechtspraak.nl Sollicitaties vóór de sluiting van de sollicitatietermijn onder vermelding van vac.nr. SRM 2010-009 richten aan de Selectiecommissie rechterlijke macht, Postbus 90613. 2509 LP Den Haag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 90