Isaac Visser aq familieberichten zaterdag 20 maart 2010 <1 ITIensenlinq.nl Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij geston/en Johannes 11:25 In het bijzijn van zijn dierbaren is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader en opa Vlissingen, 21 juli 1925 t Vlissingen, 18 maart 2010 Wij zijn verdrietig, maar bewaren veel mooie herinneringen in ons hart. Jenny Visser-Melissant Ellen en Ben Erik, Wouter Irene en Niek Jordi, Carline Astrid en Jaap Kimberley, Dominique De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 23 maart om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer. Correspondentieadres: Puys de Beerenbrouckstraat 79 4384 EP Vlissingen Na een kortstondig ziekbed is overleden onze geliefde schoonzus en tante Nel van der Wielen-Slootmaaker 6 maart 1932 t 18 maart 2010 Ouddorp: W.N. van der Wielen t W. van der Wielen-van der Weele f Middelburg: M. den Engelsman-van der Wielen C den Engelsman t Wieringermeer: L. van der Wielen-Koopman N.W. van der Wielen t Oosterland: 1. Bouwman-van der Reest J. Bouwman f Nieuwerkerk: J. van der Wielen D. van der Wielen-Quaak Neven en nichten Na een ernstige ziekte heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Nel Kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toegewenst. Janneke De vele brieven, kaarten, bloemen en lieve woorden na het plotseling overlijden en bij het afscheid van onze allerliefste Raoul hebben ons heel veel steun en kracht gegeven. Het is fijn te weten dat Raoul bij zoveel mensen geliefd was. Op deze manier willen wij u hartelijk bedanken voor de warmte en het medeleven na dit grote verlies. Peter, Yvonne en Megan Braam Wemeldinge, maart 2010 Degene die ik liefheb verlaat ik nu, om degene die ik liefhad terug te zien. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een korte hevige ziekte, is overleden, onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella van der Wielen-Slootmaaker ~Nel~ sinds 1984 weduwe van Dingenus van der Wielen t5r 6 maart 1932 Nieuwerkerk t 18 maart 2010 Nieuwerkerk, Tonny enTonja Dennis en Barbara Wout Robert en Marlies Machteld Andries Norah Rinske en Mathijs Deborah Dreischor, Wimen Monica Marijke in liefdevolle herinnering Thomas Den Haag, Rian en Rob Unastraat 44 4306 AZ Nieuwerkerk Dinsdag 23 maart is er van 19.00 tot 20.30 uur gelegen heid tot-condoleren op het woonadres. De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden woensdag 24 maart in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 13.00 uur. Aansluitend is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij willen de huisartsen dr. Backx en dr. Bruinzeel en alle medewerkers van Allévo thuiszorg bedanken voor de goede medische zorg en aandacht. Familie van der Wielen Verdrietig zijn we omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Pieternella van der Wielen-Slootmaaker Nel Vuren: A.M. Slootmaaker-van der Giesen Maasbracht: C. Bos-Slootmaaker Nieuwerkerk: A. Slootmaaker J.C. Slootmaaker-Aalbregtse Neven en nichten Nieuwerkerk, 18 maart 2010 iff Y Het gemis zal blijven, maar het medeleven en de belang stelling na het overlijden van Jacobus Allemekinders heeft een diepe indruk op ons gemaakt. Hartelijk dank daarvoor. A. Allemekinders - Hartoog en familie Kapelle, maart 2010. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze innig geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Krina Johanna Bliek-de Blaeij zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoek, maart 2010 Mariska Boone-van Dijk Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van Mariska. Eén ieder koos hiervoor zijn eigen manier in de vorm van bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons zo bijzonder gemaakt. Ria - Harmen Heinrico - Lauri Herman - Jacqueline Voor de overweldigende belangstelling en hel medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Cornells Johannes Jozias Butler - Kees betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. D.C. Butler-lansen Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2010 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van Elisabeth Jozina van den Bulck - Machgeels Bep~ Hiervoor onze oprechte dank. Cees en Jopie Els en Jan Gösta Phaedra, Pierre Ysabelle, Kaysa Vlissingen, maart 2010 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdenS"het ziek zijn en na het overlijden van onze pa en opa Ko Fokke Marianne en André, Tessa, Arthur, Hugo Jacqueline en René, Raymond, Sander Lewedorp, maart 2010 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Krijn Pieter Geschiere betuigen wij u onze welgemeende dank. C. Geschiere-de Puit Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2010 Wij willen iedereen die, in welke vorm dan ook, met ons hebben meegeleefd na het plotseling overlijden van onze lieve zus en tante Nel Hondebrink-Ingelse hartelijk dank zeggen. Uit aller naam, Leny Gelok-Ingelse Middelburg, maart 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42