O IIlcnsenLinq.nl zaterdag 20 maart 2010 familieberichten 139 Gevochten en verloren Diep bedroefd, maar vol bewondering voor zijn dappere strijd, geven wij u kennis dat vandaag van ons is heen gegaan, onze allerliefste man en papa Johan Lourens Cashoek A 13 oktober 1930 Zierikzee t 17 maart 2010 Hij was er altijd voor iedereen Tanny Cashoek-van den Bout Conny Cashoek Rollandthof 29 4301 KH Zierikzee Han is thuis. De afscheidssamenkomst zal gehouden worden maandag 22 maart in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.30 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Han hield van bloemen Na een moedigrgedragen ziekte is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Han Cashoek We zullen zijn grote betrokkenheid missen. (Tante) Tanny en Conny: Heel veel sterkte gewenst. "Udenhout: Jopie de Boer-Cashoek Mart de Boer f Niek en Inge de Boer Quirine, David Mart, Nélianne Evert de Boer t Evert en Bieke Floris Guus Zierikzee: Nelly Bergmans-Cashoek Jan Bergmans f Jan en Heieen Bergmans Anne, Nihaila Irna Bergmans en Ron Romeijn Evert Renée Quincy Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebbendelen wij u mede dat onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en bonne-maman is overleden in de gezegende leeftijd van 96 jaar Alida Cornelia Wilhelmina Qalesloot-van Beurten -Li- Sinds 1968 weduwe van Wilhelmus Qalesloot Utrecht, 15-11-1913 Middelburg, 17-03-2010 Rob en Paulien Bob en Merel Bas en Marije Wil en Wilma Willemijn en Martijn Ruud en Alice Madeion en Guus Christian Francis en Wouter Quintin en Corine de "Middelburcht" Henry Dunantlaan 80 4334 BC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 maart van 19.00 tot 19.30 uur bij Barbara Uitvaartverzorging, Egginklaan 513527 XP te Utrecht. De eucharistiedienst wordt gehouden op dinsdag 23 maart om 11.00 uur in de kapel van de R.K. begraafplaats St. Barbara, Prinsesselaan 2, 3583 GZ te Utrecht. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Correspondentieadres Madeion van der Blonk, Park de GriffioenlO, 4334 CJ Middelburg Verdrietig maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Kees van Klooster echtgenoot van Janny Kusse Wij zullen hem heel erg missen. En wensen Janny, Ben en Marja, de klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Jans en Adrie (in herinnering) Ko (in herinnering) en Sjaan Sien en Piet (in herinnering) Grietje en Martie Jan en Nel Ad en Ineke Wil en Boude wijn Geert en Kees Jos en Nelly Neven en nichten Amemuiden, 17 maart 2010 Heden overleed mijn maat Lieven Marijs Rust zacht, Marcel Viissingen, 17 maart 2010 Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid de heer L. Marijs Op de leeftijd van 77 jaar. Lieven was een markante persoonlijkheid, die jarenlang de man was van "het viskot". Een visje bakken of roken voor de werkers op zaterdag of tijdens feestelijkheden. Lieven beschouwde dit als zijn taak naast alle andere werkzaamheden die hij voor de club heeft uitgevoerd. Bestuur en leden van de Jachthaven VVW "Schelde" wensen zijn familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein, ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel even net zoals vanouds. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame mama, oma en overoma Adriana Poortvliet-van Haveren sinds 20 juli 1994 weduwe van Cornelis Willem Poortvliet in de leeftijd van 99 jaar. Joke Rexwinkel-Poortvliet Theo Rexwinkel (in herinnering) Diana en Albert, Sander Monica en Chris, Kevin, Anne Johan en Monique, Kyara, Senna Cor Poortvliet Janny Poortvliet-Nijssen Danny en Jeanet, Angela, Matthias Yerseke, 19 maart 2010 Zorgcentrum Vredelust. Correspondentieadres: Schipperstraat 6 4401 BA Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt dinsdag 23 maart om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Vredelust voor de goede en liefdevolle verzorging. De grenzeloze liefde, die zij naar ons heeft uitgestraald, wordt nu in eindeloze herinnering vertaald. Oma Poortvliet Hierbij geven wij kennis van het overlijden van ons trouw lid en supporter Kees van Klooster Wij wensen de famillie veel sterkte toe. Bestuur leden Voetbalvereniging Arnemuiden. Diana en Albert Sander Monica en Chris Kevin, Anne Johan en Monique Kyara, Senna Danny en Jeanet Angela, Matthias Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan mijn moeder, schoonmoeder en oma Johanna Catharina Kesteloo Jo Weduwe van Adriaan Johannes Roose in de leeftijd van 91 jaar. Anneke Sinke-Roose Sjaak Sinke Natalie Sinke Koudekerke, 18 maart 2010 Correspondentieadres: Drakensteynlaan 16, 4371 TG Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 23 maart van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Viissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer. Ze hield van witte rozen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de Vliedberg en De Brouwerij, Tulpstraat 8 te Koudekerke voorde liefdevolle verzorging. In het bijzonder willen wij dr. Van derStal bedanken. Jouw lichaam, zo ontzettend sterk Moegestreden na jaren hard werk Eindélijk mag je rusten Rust zacht Lieve Oma Natalie XXX Misty Simba Onze medebewoonster mevrouw Jacoba Anna van Schelven-de Boer is overleden op de mooie leeftijd van 86 jaar. Wij zullen haar missen. Wij wensen de familie alle sterkte toe. Bewoners en medewerkers van Poortershof Brouwershaven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41