jumelj lifpy Dvarladsn Piet Kodde Leendert en Ingrid van der Wekken Pauw en Leintje Wielemaker-Geschiere 3 8 I familieberichten zaterdag 20 maart 2010 ■jBgggtë O Illcns9nlinq.nl Op vrijdag 26 maart hoopt 90 jaar te worden. Indien u hem hiermee wil feliciteren kunt u dat doen op de receptie die wordt gehouden op deze dag in HCR Kodde in Aagtekerke van 19.00 uur tot 20.30 uur. U bent van harte welkom. Cadeautip: 0 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Simnia kamer 107, Simniapad 14357HJ Domburg Het is raar maar waar deze dame wordt 85 jaar. Mijn moeder J.J. van der Weele van Koeveringe hoopt 23 maart 85 jaar te worden. Wij willen dit vieren op zaterdag 27 maart a.s. dan is iedereen van harte welkom die haar wil feliciteren en wel van 15.00 -17.30 uur in het restaurant van zorgcentrum "Cleijenborch" Dr. Maastraat 4, 4486 BW Colijnsplaat. Haar zoon Wim van der Weele Zuiddijk 8,4486 RC Colijnsplaat "Hoekhof" 22 maart zijn onze lieve ouders 25 jaar getrouwd Wij wensen hun een fijne dag en een super leuke feestavond toe. Jullie dochters Wendy Angela Patricia van der Wekken Op 30 maart a.s. zijn wij, 55 jaar getrouwd. Wilt u ons hiermee feliciteren, bent u van harte welkom op de receptie, die we willen houden op: Zaterdag 27 maart 2010 van 14.30 tot 16.30 uur in Restaurant "Huys ter Schelde" Vlissingsestraat 38/40 Koudekerke Wij verheugen ons op jullie komst. Overweegt u een cadeau, dan graag zo: 0 Als God, mijn God, maar voor mij is Bedroefd, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en over-oma Lena Cornelia Beenhakker-de Braai sinds 7 maart 1989 weduwe van Jacob Beenhakker Kloetinge, t 's-Heer Arendskerke, 17-04-1913 18-03-2010 's-Heer Arendskerke: Nelly en Floor Agnes en Sake, Femke, Tom Karin en Erik Jan-Jaap Nisse: Wim en Janneke Roy Imke en Arwin, Amelie, Brent Liset 's-Heer Arendskerke: Kees en Tiny Carola en Niels Stephanie Ramon Goes: Jan en Joke Leonie en Egbert, Anne, Thijs Niels en Esther Jorine Corresponden ti ead res Slotstraat 57,4458 BL 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 22 maart van 19.30 tot 20.00 uur in zorgcentrum "Poelwijck", kamer 240, te 's-Heer Arendskerke. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 23 maart om 13.00 uur in de N.H. kerk te 's-Heer Arendskerke waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege. Na afloop van de begrafenis is in het "Arendshuis" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van de verpleegunit in Zorgcentrum Poelwijck voor de goede verzorging. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van mijn schoonzus en tante L. C. Beenhakker-de Braai VHeer Arendskerke: M. Beenhakker (in herinnering) J. Beenhakker-de Puit Neven en nichten Nooit zal je meer in je tuin kunnen lopen en werken. Waar iedere bloem en iedere plant getuigen van je zorgende hand. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze lieve broer, mijn zwager en onze oom Cornelis den Boeft Cor A St. Laurens 24 december 1928 t Veere 18 maart 2010 MiddelburgJo de Klerk-den Boeft Sjaak de Klerk Doetinchem: J. den Boeft-Buursink neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Nw. Sandenburgh alsmede naar de artsen van Tol en Thiadens voor de liefdevolle en goede verzorging. Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh", afdeling Valkenhof kamer 120 Correspondentieadres: Penninghoek 7 4331 PN Middelburg Cor is opgebaard op zijn eigen kamer, alwaar u afscheid kunt nemen maandag 22 maart van 16.00 tot 16.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 23 maart om 15.15 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf gaande is er hier van 15.00 tot 15. lOuur ook nog gelegen heid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Fijn dat we je toch nog hebben leren kennen. Lian, Joris, Nikky, Gino, Rowan Verdrietig zijn we door het overlijden van onze oom Cor den Boeft Magda en Fons van Dartel en kinderen Hans en Ellie de Klerk Loofde Here, mijn ziel, en al wat in mij is, zijn heilige naam Psalm 103 1 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat de Here tot zich heeft genomen mijn innig geliefde vrouw, onze geweldige moeder en fantastische oma Anneke Bouterse Bentschap-Knook in de leeftijd van 61 jaar. Oost-Souburg: Vlissingen: Oost-Souburg: Rinus Bouterse Jeanet Richard Ariska Joram Zuleima Joëlle John &c Monique Jamaine Romée Stockholm(Zw): Arjen Johanna Emilia Axel Alicia 14 maart 2010 Beciusstraat 19 4388 BB Oost-Souburg Op vrijdag 19 maart hebben wij Anneke in besloten kring begraven. Diep bedroefd zijn we door het plotselinge overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Anneke we wensen Rinus, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Carien en Johan Bouterse Kim, Dennis, Thyme en Zoë Lagrand Annika Bouterse Neal Bouterse Wij zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vriendin en kringlid Anneke Bouterse We weten dat zij nu bij haar en onze Heer is. We wensen Rinus, de kinderen en kleinkinderen, Zijn troost en kracht toe bij het dragen van dit grote verlies. Joke Sarie en Gillis Sari en Rinus Tonia en Jan Ineke Piet Marianne en Eiko Oost-Souburg, 14 maart 2010 Froukje en Jhon Maty Elly en Kees Corrie en David Leny en Henk Maaike en Ricky Anneke De herinnering aan hoe je was, zal ons altijd bijblijven. Rinus, Jeanet, John, Arjen en verdere familie heel veel sterkte. Leni, Niek, Piet, Christien, Suzan en Elma Maljaars

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40