Het was lente in de Zeelandhallen Vraag en aanbod vinden elkaar in Terneuzen beurs Administratiekantoor Van Beers BV De eerste stap is gezet: Zee land is een inspirerende woon- en tuinbeurs rijker. Thuis Tuin Trends beleefde van 12 tot en met 14 maart 2010 zijn de buut in de Noordzeehal van Zee landhallen Goes en ruim 9000 be zoekers beleefden dat mee met de exposanten en de beursorgani- satie. door Loes van der Hoeven GOES - Wat nieuw is, is onbekend. Veel ondernemers staan dan ook wat sceptisch tegenover alles wat nieuw is, dus ook tegenover deelname aan Thuis &Tuin Trends. Dat mensen in deze economisch wat mindere tijden eerder kiezen voor het verfraaien van hun bestaande woon omgeving dan bijvoorbeeld voor een verre reis, bleek op de beurs maar al te duidelijk. Het overgrote deel van de exposanten keek na sluitingstijd van Thuis Thuis Trends dan ook te rug op een geslaagde beurs: menig contact was gelegd en ook diverse op drachten waren afgesloten. Hebbedin getjes, bloembollen, gelhaarden, ter- rasverwarmers en allerlei andere objec ten gingen grif over de toonbank. TV-coryfeeën tuinman Rob Verlin den en trendwatcher Romeo Som- mers verzorgden viermaal op de zater dag en zondag een spectaculaire show op hun stand, waarin zij in een razend snel tempo planten en bloemen ver werkten tot trendy creaties en die ver volgens weggaven aan het publiek! Veel bezoekers gingen naar huis met professioneel opgemaakte plantenbak ken en bloemstukken. Ook de beurs- organisatie zelf had een 'vul in en win actie' opgezet en kon de gelukkige winnaars hiervan verblijden met prachtige bloemstukken, bloembollen pakketten en op zaterdag een 'meet en greet' met Rob Verlinden en Ro meo Sommers. Voor de organisatie is het een grote uitdaging om in 2011 Thuis Tuin Trends te laten groeien naar minimaal twee beurshallen. Ruim honderd da mes hebben zich op de eerste beurs- dag extra laten verwennen. Hun La- dies Night begon met het volgen van workshops. Na sluitingstijd van de beurs verzorgden de partners in het Zeelandhallen Leisure Center de After Party. Een deel van de dames ging bowlen bij Bowlland en de overi gen genoten in de foyer van de Merral Bioscoop van de indrukwek kende Salsa-georiënteerde dansde- monstraties die de Salsa dansers van dansschool MiSalsa verzorgden. Het was 'vooijaar' in Zeelandhallen Goes. Beursorganisatoren Carla Wanst en Jeanet Menheere kijken met voldoe ning terug op Thuis Tuin Trends: "De komende tijd gaan wij de beurs uitvoerig evalueren en ons er sterk voor maken, volgend jaar het wonin gaanbod naar Thuis Tuin Trends te halen, want dat mag niet langer ont breken op deze trendsettende beurs." www. th u isenm i n tren cisnl Hier hebben wij met échte economie te doen. Handel in vrijwilli gerswerk is handel tussen mensen die iets moois vragen én aan bieden en die scoort beter dan die in effecten." Met die woorden sloot Gedeputeerde Marten Wiersma op maandag 15 maart 2010 om exact 18.30 uur in het Scheldetheater in Terneuzen de derde Beursvloer Zee land. 50 Vragers en evenveel aanbieders waren goed voor 210 mat ches. Tijdens een Beursvloer worden uitsluitend producten en dien sten verhandeld. Blije gezichten na het maken van een match. Foto: duofoto door Loes van der Hoeven TERNEUZEN - Zodra vrager en aanbieder hun match door de notaris hebben laten bekrachtigen, hebben zij verplichting jegens elkaar om het aangebodene daadwerkelijk uit te voe ren. Tevens verklaren zij zich bereid, informatie over de voortgang te ver stekken aan Beursvloer Zeeland. Elke registratie levert beide partijen een Wuppie op de schouder op. Zelfs in de laatste seconden haastten vragers en aanbieders zich nog naar de mede werkers van notariskantoor Loof Se- gers Poppe uit Terneuzen om hun match te laten ondertekenen en regis treren. Voordat hij de beurs om vijf uur met een zware dreun op de gong opende, typeerde Gedeputeerde George van Heukelom de Beursvloer Zeeland als een 'progressief, jong en fris, maar ze ker ook traditioneel' evenement. "Dat predicaat heeft deze handels plaats, waar verantwoord onderne men op de lange termijn centraal staat, na twee succesvolle edities ver worven. Vorig jaar boekten de vra gers en aanbieders uit de Bevelanden en Tholen in Goes zelfs het landelijk record van 285 matches. Provincie Zeeland ondersteunt dit initiatief.!" Projecdeider Resy van Loon: "Een Beursvloer brengt paitijen uit verschil lende sectoren bij elkaar. Met als doel: winst voor de samenleving. Het is een succesvol instrument om Maat schappelijk Betrokken Ondernemen te bevorderen en dat komt de leefbaar heid in de Zeeuwse samenleving ten goede." Nadat er in het eerste uur slechts 50 matches stonden geregistreerd, reali seerden partijen zich dat een beurs- klok erg snel tikt. Het laatste halfuur was goed voor 160 overeenkomsten. Elke match is uniek; precies vinden wat je zoekt zonder er ook maar één cent aan uit te geven. Zo zorgt een kinderdagverblijf uit de Reynaertstad ervoor dat kinderen weer buiten kun nen spelen en in ruil voor elke match organiseren zij een veijaardagsfeestje voor een kind uit een minimagezin. De ZLD-Fietstour zorgt ervoor dat 'Zeeland, Echt Waar', werkelijkheid wordt.en die maakt u natuurlijk op 'De échte Zeeuwse E-bike, de ZLD- fiets'. Velen schreven zich in voor de ZLD-Fietstour en steunden daarmee de educatie van 165 wees- en verla ten kinderen in Congo. Ook de We reldwinkel was blij met de aangebo den ondersteuning bij het opzetten van een marketingplan om hun enor me vraag naar kerstpakketten nog ver der kunnen vergroten. Traditiege-r trouw sloot voorzitter Martin de Klerk van Stichting Beursvloer Zee land de bijeenkomst met een dank woord aan iedereen die het evene ment heeft mogelijk gemaakt en in het bijzonder aan projectleider Resy van Loon. "In 2011 vindt de vierde editie van De Beursvloer Zeeland plaats: in Vlissingen!" www. bei i rsuloerzeelandnl Voor complete advisering en begeleiding van uw bedrijf. O.a.: Belastingzaken, jaarrekeningen, boekhoudingen, loonadministraties, financieringsvraagstukken. Wij zijn lid van de NOAB en ook internationaal actief. Jacob Catsstraat 10 - 4364 AM Grijpskerke telefoon (0118) 59 28 28 - fax (0118) 59 32 11 www.admvanbeers.nl madi\J Maar ook over strandmeirbilair Foto: duofoto

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 126