De Leeuw Administratie Belastingadvies e eeuw levert puur maatwerk En wie zorgt ervoor dat de Brandweer veilig werkt? ///fa HEIJNEN de Zeeuwse Een Zeeuwse ondernemer hoeft niet ver te zoeken... Informeer bij uw adviseur naar onze producten De oplossing dichtbij. De Leeuw Administratie Belastingadvies is een kleine dynamische organisatie op het gebied van administratie, fiscaal-juridische en financiële advisering. Het kantoor is per 1 januari 2010 ver huisd naar een fraai gerenoveerd pand aan de Burenpolderweg in Yerseke. Tegelijkertijd is Huub de Leeuw MSc het kantoor van va der Niek de -Leeuw komen versterken. De nieuwe huisvesting is stra tegisch gelegen aan de havens, waar het nodige verkeer passeert. Het werkgebied is Zeeland en West-Brabant. „Ik ben in 1998 van start gegaan niet een klein administratiekantoor waarbij ik me hoofdzakelijk richtte op boekhouding voor kleinere bedrijven. Ik had het ge luk dat ik meteen een klant uit Bergen op Zoom had, die een achterstand in de administratie had. Van lieverlee kreeg ik steeds meer werk, waaronder ook veel belastingaangiftes. Tegelijkertijd ben ik meegegroeid met diverse klanten, waar onder verschillende eenmansbedrijven die hun rechtsvorm lieten omzetten naar bijvoorbeeld vennootschap onder firma of besloten vennootschap", aldus Niek de Leeuw. Hij houdt zich anno 2010 nog altijd het liefste bezig met boekhouding, terwijl zoon Huub (25) gespecialiseerd is in belastingaangiftes en belastingadvies. „Advies haal je veelal uit de aangiftes. Het komt nogal eens voor dat zaken onnodig niet goed zijn geregeld op juridisch en fis caal gebied. Een goede adviseur wijst zijn klanten op bepaalde hiaten en risico's in de bedrijfsvoering. Wij denken intensief mee met de hardwerkende ondernemer en staan er waar nodig voor klaar. On dernemers willen geen gezeur aan hun hoofd, maar zich concentreren op waar ze goed in zijn: het feitelijke ondernemen. Wij ontzorgen MKB ondernemen en particulieren op het gebied van admini stratie en belastingaangiftes. Veel (grotere) kantoren zijn relatief duur. Wij kunnen juist flexibel en kwalitatief opereren te gen schappelijke tarieven en staan met een persoonlijke benadering dichtbij de klanten", aldus Huub de Leeuw, die zijn studie fiscale economie voltooide aan de Universiteit van Tilburg. Alvorens toe te treden tot De Leeuw Administratie Belastingadvies vof, was Huub ruim twee jaar werkzaam bij een groot accountants kantoor. Creatief „Ik had er een goede boterham, maar zag geen uitdaging meer. Als zelfstandig ondernemer kan ik mijn eigen koers va ren. Fiscale advisering is maatwerk. Iedere klant en iedere situatie is anders. Je moet creatief zijn want elke klant vergt een verschillende aanpak. Dat maakt het werk tegelijkertijd boeiend en afwisselend", verklaart Huub de Leeuw. De Leeuw Administratie Belastingad vies verzorgt niet alleen de boekhouding, administratie en belastingaangifte van be drijven (en particulieren), maar kómt te Vader en zoon Niek en Huub de Leeuw. vens met gedegen adviezen. „We proberen actief mee te denken met de ondernemer en doen veel meer dan standaardzaken als loonadministratie en belastingaangiftes. Door onze persoonlijke benadering met vaste aanspreekpunten ontstaat er vaak een langdurige vertrouwensrelatie met de klant", aldus Niek de Leeuw. Zijn ge lijknamige kantoor is in de loop der jaren gestaag door blijven groeien. Administratie Belastingadvies Burenpolderweg 15, 4401 KW Yerseke Tel: 0113-571596, 06-23271774/13022027, Fax: 0113-574503, niek@deleeuwadvies.nl, huu8@deleeuwadvies.nl Binnenkort is de website www.deleeuwadvies.nl in de lucht U wilt als ondernemer uw financiële zaken natuuriijk goed geregeid hebben. Ook uw verzekeringen. Daarvoor hoeft u niet ver te zoeken. De Zeeuwse is een regionale verzekeraar voor particulier en ondernemer. Wij zijn gevestigd in Middelburg, Bereikbaar, letterlijk en figuurlijk. We werken samen met onafhankelijke tussenpersonen bij u in de buurt. Door deze samenwerking en onze kennis van de regio, kunnen wij u verzekeringen op maat aanbieden. inspectie keuringen veiligheid beheer De Brandweer waakt over uw veiligheid. Elektrische installaties, gereedschappen en machines moeten tegenwoordig periodiek gekeurd worden. Heijnen E-Technologie beschikt over de apparatuur én opgeleide inspecteurs daarvoor. Volgens de wettelijke normen zoals NEN 3140ARBO en NEN1010, noem maar op. U hebt last van netspanningspieken? Apparatuur die steeds uitvalt? Of u wilt weten of er nóg een machine aangesloten kan worden op een verdeelinrichting, en wil graag een week-rapportage van het stroomverbruik? Of u wilt een thermografische rapportage? De afdeling "Inspectie Beheer"van Heijnen E-Technologie geeft u uitsluitsel. Mail naar rene@heijnen.nl en wij komen vrijblijvend langs voor bespreking van uw probleem. Prins Reinierstraat 18,4651 RZ Steenbergen T: (0167) 544 744. F: (0167) 544 747. www.heijnen.nl WWW E-TEC H N O LOG I E www.dezeeuwse.nl verzekeringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 124