321 sport Zwager klaar voor wedstrijd ZATERDAG 20 MAART ft Sundertl Quli Schoute per direct weg bij DFS .Nundert Old Dutch 1 kampioen in het driebanden Duiveland en Bruse Boys spelen morgenmiddag een beladen derby in de tweede klasse. Marcel Zwager kijkt al uit naar het duel op eigen veld. showroom de smaak te pakken ...tijdens hi r» Jan-van vrijdag 19 maart 2010 BURCH-HAAMSTEDE - DFS en hoofd trainer Nico Schoute zijn met on middellijke ingang uit elkaar ge gaan. „De chemie was helemaal weg", vertelde woordvoerder Mar co van Oeveren gisteravond. „Dan is het het beste om uit elkaar te gaan." Schoute was aan zijn tweede sei zoen bezig bij zaterdag-derdeklas ser DFS, dat na de winterstop drie van de vijf competitieduels verloor en af is gezakt naar de zevende plaats. Van Oeveren: „Het lijkt er op dat we niet echt meer iets te winnen hebben en ook niet te ver liezen." De taken van Nico Schoute wor den tot het eind van dit seizoen overgenomen door [ohn Bonte, die al als assistent-trainer bij het eerste elftal werkzaam was. Voor volgend seizoen had DFS Edwin Kriens al vastgelegd. „Het is jam mer dat het zo is gelopen", aldus Van Oeveren. „Maar wè zijn wel goed uit elkaar gegaan. Daar vin den we heel belangrijk." ZIERIKZEE - De districtscompetitie in de poules noord van Delta Zuid West zit erop. Old Dutch 1 uit Zie- rikzee veroverde de titel in het driebanden tweede klasse. In de libre Ci-klasse, die in Noord- en Midden-Zeeland werd gespeeld, kwam Windenburg 2 niet verder dan een zesde plaats. In de C2 ging de titel naar De Poe del 2 uit Sommelsdijk en werd Windenburg 3 voorlaatste. In C3 was De Graanbeurs 2 het sterkste team, met liefst 27 punten voor sprong op TOG 1 uit Kortgene. In C4 ging de titel naar Avontuur 4 uit Goes en werd het team van d'Eule tweede. Zij kwamen slechts vier puntjes tekort. DUIVELAND-BRUSE BOYS 8 Marcel Zwager heeft in competitie verband acht keer gescoord voor Duiveland. De helft daarvan maakte hij in het seizoen 2005/2006. door Klaas Verspoor OOSTERLAND - Het Oostersport- park kleurt morgenmiddag, wan neer Duiveland en Bruse Boys el kaar treffen, geel en paars. Voor Duiveland-verdediger Marcel Zwa ger telt maar één ding: winnen van Bru! „Wij moeten weer aan sluiting krijgen", beseft Zwager. In de tweede klasse E maken zo wel Bruse Boys als Duiveland nog kans op het kampioenschap, recht streekse promotie óf deelname aan de nacompetitie. De topdrie promoveert rechtstreeks en nor maal gesproken is een plek bij de eerste zes voldoende voor seizoens verlenging. Bruse Boys staat twee de, Duiveland met zes punten ach terstand vijfde. Derby nog nooit doelpuntloos Voor de 33e keer staan Duiveland en Bruse Boys zaterdag tegenover elkaar in competitieverband. De voorgaande 32 duels leverden gemiddeld meer dan vijf goals per wedstrijd op. De productiefste derby werd in september 1967 gespeeld. In Oosterland werd het toen 5-5. Nog nooit eindigde het duel doelpuntloos. 01 23456789 10 aantal keer Donja Odijk bron Rudy Boogert „We hadden vorige week de aan sluiting moeten pakken, maar het werd een deceptie. Als je vol goe de moed aan een wedstrijd begint en je staat al na vier minuten met 2-o achter...", blikt Zwager terug op het met 5-3 verloren duel met SSV'65. Tijd om te treuren is er niet, want Duiveland is uit op revanche. Op zichzelf én op Bruse Boys. Eerder dit seizoen ging de ploeg met 4-1 onderuit in Bru. Zwager: „Dat doet nog steeds een beetje zeer. Het was enorm balen, want we hadden daar de periodetitel kun nen pakken. En dan krijg je zon domper voor je kiezen. Vorig sei zoen wonnen we nog twee keer van Bru." Marcel Zwager droomt al van de derby. „Het is de wedstrijd van het seizoen voor ons. We hebben nog wat goed te maken. Historisch ge zien is het een schitterende wed strijd die je altijd wilt spelen. En je kent al die jongens. Vroeger met het stappen kwam ik vaak genoeg in Bru. Ik kan goed met ze opschie ten en ken de meeste jongens al van jongs af aan, of van het Schouws elftal." Voor Zwager, die onder trainer Ton van der Spaan debuteerde in de hoofdmacht, komen er morgen speciale gevoelens los. „Het is dé derby en dat geeft altijd wel een ander gevoel dan bij andere wed strijden. Tegen Bru lijkt het altijd wel of iedereen een stapje meer kan doen. Het leeft enorm. Niet al leen bij ons, maar ook in Bru. Het is een wedstrijd op zich." Morgen krijgt Zwager de produc tiefste ploeg uit de tweede klasse E tegenover zich. „Normaal gespro ken zijn wij dat, nu is Bru het. Het geeft aan dat wij heel geconcen treerd moeten zijn. We kennen de jongens die voorin lopen en moe ten ze van scoren af zien te hou Marcel Zwager maakt zich op voor een opwindende zaterdagmiddag. Met den." Zelf incasseerde Duiveland, na Veere (55) de meeste tegentref fers (40). „We krijgen teveel goals tegen. Dat is een feit. We maken veel fouten en dat wordt op dit niveau afge straft." De Duivelandse kraker belooft weer een boeiend treffen te wor den, beseft Marcel Zwager ook. U krijgt in OP1ZG Bij ons proeft u veel meer dan alleen de heerlijk en gemakkelijk de apparaten van ATAG werken! goede sfeer! Want wij nodigen u graag uit Ook demonstreert hij de nieuwste trends op het gebied voor het Jan van Sundert ATAG Quli-Event van kookaccessoires. onder leiding van de veel be kroonde Meesterkok Toine Smulders. Tijdens deze kookdemon stratie onthult hij u de fijne kneepjes uit de haute cuisine en laat hij u ook zien hoe Het ATAG Quli-Event is een belevenis voor iedereen die koken geen 'must' maar juist een feest vindt en inspiratie wil opdoen voor een nieuwe keuken! Kookdemonstratie Toine Smulders van 12.00 tot 16.00 uur. fiownnti nn*<l In kmikixiA havikamorc f Gewoon goed In keukens, badkamers ft tegels Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 www.janvansundert.nl Openingstijden maandag gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur zaterdag 9.30-17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78