Geen privatisering accommodaties ZSC Wij maken plaats voor nieuwe modellen! Haarlengte SCHOUWEN-DUIVELAND 22 en 23 21 24 en 25 IRHïü: Sïïif www.logus.nl 11 imabo ii Dorpsraad Oosterland kiest nieuwe leden almanak Schaar in Josca's haar om pruik voor kind met kanker te maken Vrijdag 19 maart 2010 Supermarktechtpaar woont 900 meter van levenswerk af Tip? schouwen-duiveland@pzc.nl KOSTEN Scharendijkse sportvereniging vraagt opheldering over verveelvuldigde huurprijs door Piet Kleemans SCHARENDIJKE - Er is een streep ge haald door de plannen voor priva tiseren van de sportaccommoda ties in Scharendijke. De gemeente Schouwen-Duiveland heeft de stekker eruit getrokken. Sportver eniging ZSC wil blijven huren, maar is verbijsterd over de nieuwe huurprijs. Het gemeentebestuur wil in het ka der van het Strategisch Accommo- datiebeleid de sportaccommoda ties op het eiland privatiseren. Met bijna alle sportverenigingen is overeenstemming bereikt, maar met ZSC'62 wordt door de ge meente al sinds 2009 vruchteloos onderhandeld. Vorig jaar zomer werd het overleg stopgezet omdat tussen de twee partijen een té groot verschil van mening bestond over de voorwaar den van de eigendomsoverdracht. Oktober van datzelfde jaar werd het overleg weer vlotgetrokken, maar ook de hernieuwde gesprek ken leverden geen resultaat op. In januari 2010 werd een ultieme laat ste poging ondernomen om tot overeenstemming te komen, maar ook dat leverde niets op. Dat was voor het Schouwen-Dui- velandse college van burgemeester en wethouders reden het privatise ringstraject nu per direct definitief te beëindigen. De 'bruidsschat' die ZSC had gekregen als de vereni ging wél velden en opstallen van de gemeente had overgenomen wordt nu overgeheveld naar het ge meentelijk gebouwenonderhouds- programma homerun. Per 1 augus tus 2010 - ofwel het verenigingsei zoen 2010/2011 - gaat de gemeente vervolgens over tot het heffen van een kostendekkende huur voor de sportaccommodaties. In de praktijk betekent dat voor ZSC dat er dieper in de buidel moet worden getast om aan de huurverplichtingen te voldoen. Veel te diep volgens ZSC-woord- voerder John Dorreman. Volgens hem zou het gaan om bijna een vervijfvoudiging van de huidige huurprijs. Buitensporig volgens het ZSC-bestuur. Tijdens een vergadering gisteren avond heeft het bestuur van de sportvereniging besloten de ge meente schriftelijk om ophelde ring te vragen. mmodatie in Scharendijke te duur en wil blijven huren van de gemeente Schouwen-Duiveland. foto Ronald den Dekker !i UK*;? spetterende uitverkoop van diverse showroommodellen badkamermeubels, douchedeuren, baden, kranen, etc. C D1 Vlissingen, Marie-Curieweg 9-13, T. 0118 - 69 00 25 5oes Noord, Albert Joachimikade 33, T. 0113 - 21 54 i OOSTERLAND - De dorpsraad Oos terland kiest dinsdag nieuwe le den. Na het officiële gedeelte worden er Zeeuwse verhalen verteld door Frans van der Heijde van de 'Ver- telkrieng Midden-Zeeland'. Daar na wordt nog een deel van de dvd Nieuwe Delta vertoond. De bijeen komst begint om 20.00 uur in dorpshuis Oosterhof Een echtpaar uit-Kamperland werd onlangs uitgenodigd voor een diner ter gelegenheid van de verjaardag van een vriendin te Goes. Aan tafel ontspon zich al snel een ge sprek over verschillende haardrach ten, de kapper en andere zaken aan gaande de steeds veranderende haar mode. Opgemerkt werd dat mensen de ene periode het haar wat korter dragen en in een andere periode weer wat langer. Een van de vrou wen aan tafel, een dame van ruim Tip? redactie@pzc.nl 70 jaar, vertelde hierop dat zij al haar hele leven haar lange haar zelf knipt. Uit praktische overwegingen - om geen haar op haar kleren te krij gen - doet ze dit naakt in de badka mer. Ze knipt het dan ter hoogte van haar tepels af Waarop ze met enige trots meldde, dat zij dus juist altijd het haar op dezelfde lengte heeft ge dragen. „Nou", merkte de Kamper- lander op. „Volgens mij is het de laat ste jaren toch wel wat langer gewor den...."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 69