veel te leuk 33 Website van 110-jarig Ajax nu in Nederlands, Engels en Chinees Mooi buiten... Met Palladio en Val-Eur Kerkhove stuurt Hongaarse naar huis Berry Dallinga naar hoofdtoernooi EK Groene Ster neemt voorschot op titel Delta Sport is koppositie kwijt Schouwse Boys klopt ook Bristol T/B-Fit Armstrong kiest voor Circuit de la Sarthe „Ik zie het als mijn taak om de jonge spelers wat te leren." Martin de Hamer BATH Tijdens het ITF-toernooi van Bath heeft tennisster Lesley Kerkhove gisteren de nummer drie van de plaatsingslijst verslagen. De acht tienjarige Zierikzeese was in de En gelse plaats met 7-6 en 6-4 te sterk voor de Hongaarse Reka-Luca Jani. De Zeeuwse zit nu bij de laatste acht in Bath. Het verschil tussen Kerkhove (753) en Jani (259) op de wereldranglijst is grootDe Zierik zeese zal na deze week weer tien tallen plekken stijgen. BRANDENBURG Berry Dallinga uit Sluiskil heeft zich in het individuele EK drieban den in Duitsland geplaatst bij de laatste 32. Dallinga begon scherp aan zijn wedstrijd tegen de Belg Da ve Scheurweghs. Dat resulteerde na zeventien beurten in een 25-23-zege, met poulewinst en plaat sing als gevolg. Eerder op de dag won Dallinga als samen met Glenn Hofman van de Oostenrijkers Ne- buda en Szivacs Daardoor gaan zij als team aan de leiding in poule H. VLISSINGEN Met nog vier duels te spelen na men de zaalvoetballers van Groene Ster alvast een voorschot op de ti tel. De Vlissingse hoofdklasser had in eigen huis geen enkele moeite met het concurrerende RKTW: 12-3. Said Bouzambou was met vier treffers topscorer, Khalid El Hat- tach en Salim Ben Sellam scoorden elk drie keer en Abdoe Abdenbi twee keer. Groene Ster heeft nog zes punten nodig om buiten bereik van CFE/VDL Groep 4 te geraken. BERGEIJK De handballers van Delta Sport zijn de koppositie kwijt in de eer ste klasse. Gisteravond won concurrent Inter nos 2 met 22-26 het inhaalduel bij Bergeijk. Daardoor wipte Internos op de ranglijst over Delta Sport en Habo'95. Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft Internos één punt voor sprong op zowel Delta Sport als Ha bo'95. Komende zondag gaat Delta Sport op bezoek bij Bergeijk. ROOSENDAAL Na de knappe 7-0-zege op Kanja/'t HvG gaven de zaalvoetballers van Schouwse Boys ook in het duel met Bristol T/B-Fit blijk van een goede vorm. De Schouwse eerste klasser versloeg de nummer twee van de ranglijst in Roosendaal na een 1-1-ruststand met 3-4 en deed daarmee belangrijke zaken in de strijd om de tweede plaats. Voor Schouwse Boys scoorden Ingmar Quist (2x), Freek Torensma en Mar ti jn van Grunsven. PARIJS Zevenvoudig Tourwinnaar Lance Armstrong begint zijn 'echte' voor bereiding op de Ronde van Frank rijk in het Circuit de la Sarthe. De ze Franse rittenkoers staat van 6 tot en met 9 april op de agenda. De organisatie heeft laten weten dat de Amerikaanse wielrenner zijn komst heeft bevestigd. Armstrong (38) rijdt morgen ook de eerste7 klassieker van het seizoen. Met zijn team RadioShack gaat hij van start in Milaan-Sanremo. UIT BASKETBAL New York. NBA: Charlotte Bobcats - Oklaho ma City Thunder 100-92, Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 99-94, Philadelphia 76ers - New Jersey Nets 108-97, Toronto Raptors - Atlanta Hawks 106-105, Boston Celtics - New York Knicks 109-97, Orlando Magic - San Antonio Spurs 110-84, Dallas Mavericks - Chicago Bulls 113-106, Houston Rockets - Memphis Grizz lies 107-94, Utah Jazz - Minnesota Timberwol- ves 122-100. BILJARTEN Pool. Regionale eerste klasse. Saints-Road- house Blues 4-4. Straight: Dennis de Wit-Jeroen Damman 50-31; Brian Verhoe- ven-Jeroen Damman 42-50. 10-ball: Brian Ver- hoeven-Dennis van Belzen 6-4. 9-ball: Edwin Oosterlaak-Jan Roskam 3-7. 8-ball: Joris Hen- sen-Joris Lodder 1-6; Dennis de Wit-Joris Lod der 6-4. Tweede klasse. Roadhouse United-Scooby's Disaster 8-1. Straight: Ragne Pieterse-Jordi Stoop 40-22. 9-ball: Stefan van Rossum-Jeffrey ten Hove 6-1; Stefan van Rossum-Koen Huij- bregts 6-1, Krijn Wielemaker-Jeffrey ten Hove 6-1. 8-ball: Johan Braspenning-Jordi Stoop 5-1; Peter van de Schraaf-Martin de Rooij 3-5. TENNIS Indian Wells. Mannen. Vierde ronde: Ljubi- cic (Kro) - Djokovic (Ser/2) 7-5 6-3, Nadal (Spa/3) - Isner (VSt/15) 7-5 3-6 6-3, Murray (GBr/4) - Almagro (Spa) 6-2 1-0 opgave, Söderling (Zwe/6) - Tsonga (Fra/9) 6-3 6-4, Roddick (VSt/7) - Melzer (Oos) 7-6 (5) 6-4, Monaco (Arg) - Garcia-Lopez (Spa) 3-6 6-2 6-1, Berdych (Tsj/19) - Troicki (Ser) 6-1 6-3. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl AMSTERDAM - De website van Ajax is vanaf gisteren ook in het Chi nees beschikbaar. Naast de Neder landse en Engelstalige versie van Ajax.nl, kunnen nu ook alle Chine zen het laatste nieuws via het digi tale kanaal van de Amsterdamse club volgen. Bondscoach Gao Hongbo van de nationale voetbalploeg van China, deze week aanwezig op de jeugd complex Toekomst, lanceerde de website op de 110e verjaardag van Ajax officieel. De Amsterdamse vereniging is sinds vorig jaar de of ficiële opleidingspartner van de Chinese voetbalbond. Commercieel directeur Henri van der Aat stelt dat Ajax ook in China veel supporters heeft. „Hiermee kunnen we vele miljoenen Chine zen bereiken. Dat is goed voor ons, maar ook voor de Chinese or ganisatie van onze hoofdsponsor Aegon en Adidas." Piet Velthuizen staat open voor een langer verblijf bij Vitesse. De 23-jarige doelman wil na dit sei zoen praten over contractverlen ging. De derde doelman van het Nederlands elftal ligt nog tot me dio 2011 vast in Arnhem. Velthui zen is al vier jaar de onbetwiste nummer één onder de lat bij Vites se. „Piet wil zich eerst focussen op handhaving in de eredivisie bij Vit esse. Als dat lukt, gaan we praten over een nieuw contract", aldus zaakwaarnemer Louis Laros. Velt huizen maakte op 5 september vo- Kom morgen in onze showroom exclusief genieten van de nieuwste collectie outdoor interiors van het Nederlandse topmerk Val-Euri Val-Eur biedt karaktervol en tijdloos design en onvergelijkbaar zitcomfort. Morgen valt er nog veel meer te beleven Wijnkoperij van Leerzem laat u genieten van Zuid-Afrikaanse wijnen, Allemekinders-Beveland Groenprojecten maakt voor u een creatieve tuinschets en Robert Schotsman kookt op een Outdoorchef buitenkeuken. rig jaar in de oefeninterland tegen Japan zijn debuut in het Neder lands elftal. Mart Nooij heeft bij de voetbal- - bond van Mozambique een plan ingediend dat moet leiden tot de eerste WK-kwalificatie ooit van het Afrikaanse land. De Noord- Hollander wil met Mozambique acteren op het mondiale titeltoer- nooi van 2014 in Brazilië. Hij was de afgelopen drie jaar werkzaam in Mozambique. Hij leidde de na tionale ploeg voor het eerst in twaalf jaar naar deelname aan de Afrika Cup, afgelopen januari in Angola. Daarna liep het contract van Nooij af. De Nederlander wil langer blijven, mits de bond vol doet aan zijn eisen. Palladio Val-Eur Preferred partner Schouwersweg 7 4451 HS Hemkenszand 0113-215838 www.binnenuit.nl Palladio bultenmeubelen buitenverlichting van Nieuwdorp. „Maar het duurt wel steeds wat langer om te herstellen van foto Ronald den Dekker Cornê Tempelaars

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67