34 ter teden I familieberichten vrijdag 19 maart 2010 (I1enseniinq.nl Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorg zame oom Kasper Lodewijk Eekhof -Kas- &Surabaia, 1 7 april 1911 -t Goes, 17 maart 2010 R.B. Eekhof C. Eekhof-Hoekwater Wij willen het verzorgend personeel van St. Maarten in de Groe en Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes, Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: van Hallstraat 22,4463 TZ Goes De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden maandag 22 maart om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.50 uur aanwezig te zijn. Voor aanvang van de plechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je hebt je strijd gestreden. Na een langdurige ziekte, die hij moedig heeft gedragen, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Lodewijk Marinus Heijboer 14-07-1939 17-03-2010 Nellie Heijboer-van Oosten John en Wendy Stefan, Thijs Antoinet en Marcel Denise, Melanie, Dylan RicoÜ Onze-dank gaat uit naar Dr. Ouwerkerk, Dr. Kerkhofs en afdeling Oost 4 van ADRZ. De Meesterstraat 814384 HH Vlissingen Lodewijk is overgebracht naar uitvaartcentrum Yarden Slager, Coudorp 2 te Nieuwdorp, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 22 maart om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Dag lieve opa )e bent nu een sterretje in de lucht. xxxx Stefan, Thijs Denise, Melanie, Dylan Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer A.J. Hermans Wij zien terug op een periode van ruim dertig jaar, waarin hij, laatstelijk als agent, bij de Provinciale Stoomboot diensten, in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen: K.M.H. Peijs voorzitter L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 18 maart 2010 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Houtekamer in de leeftijd van 71 jaar. Krabbendijke: J.N. Houtekamer-Lamper Borssele: Nelleke Krijger-Houtekamer Jan Krijger Krabbendijke: Anja Meeuwsen-Houtekamer Laurens Meeuwsen Yerseke: Gilbert Houtekamer Joke Houtekamer-van Poelje Kwadendamme: Ad-Jan Houtekamer Jolanda Zweedijk Klein- en achterkleinkinderen 18 maart 2010 Nieulandestraat 22 4413 CP Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt D.V. maandag 22 maart om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere door een ernstige ziekte van ons heeft weggenomen onze lieve opa Jan Houtekamer Sterke de Heere oma, onze ouders en verdere familie met dit verlies. Aagtekerke: Janine en Gilbert de Visser-Meeuwsen Anne, Ruben, Jelle Krabbendijke: Arjan Meeuwsen en Anne Janse Marjoke en Kees Scheurwater-Meeuwsen Anna-Ruth, Lucas, Rebecca Annelies en Dirk de jager-Meeuwsen Hannah Johnny Meeuwsen en Mirjam Faasse Peter Meeuwsen Jacco Meeuwsen Martijn Meeuwsen Robert-Jan Meeuwsen Christian Meeuwsen Krabbendijke, 18 maart 2010 Dag lieve opa, we zullen je missen! Tom en Sanne Bedroef hebben we kennisgenomen van het overlijden van Lodewijk Heijboer We wensen Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Gerrit, Ineke, Wally en Saskia van de Werfhorst Nooit meer, even aan Jan vragen. We zijn erg verdrietig dat mijn lieve broer en onze lieve zwager en oom, Jan Houtekamer is overleden. We wensen Jannie, kinderen, klein en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Louwrien Houtekamer-Wisse Jo en Lenie Houtekamer-Witte Neven en Nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Jan Houtekamer Willy van den Berge en André Thea Lindenberg Dhr. J. Tramper Mevr. Meloen Fam. Van Hei-wijnen Wij wensen Jannie, kinderen en kleinkinderen veel krachtj en sterkte toe. Krabbendijke, 18 maart 2010 Bedroefd, maar dankbaar voor alje goede zorgen en liefde die wij van hem ontvangen hebben, delen wij u mee, dat na een kortstondige ziekte van ons is weggenomen mijn in nig geliefde zeer zorgzame man, onze lieve vader, opa en over-opa Cornelis Adriaan van Klooster echtgenoot van Janna Geertruida Kusse in de leeftijd van 76 jaar. Arnemuiden: J.G van KIooster-Kusse Ben en Maija van Klooster-Meulmeester Joanne en Petro Estelle Suzanna en Harry Calvin Pascal Bryan Corjan Mariëlle 17 maart 2010 Oude Havenstraat 45,4341 GV Arnemuiden De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. maandag 22 maart om 11.15 uur in verenigingsgebouw "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arne muiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Rehoboth". Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 10.45 uur tot 11.00 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen toespraken. Geen bloemen. Een vechter zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Opa, we zullen je missen. Joanne, Suzanna, Corjan, Mariëlle Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Cornelis Adriaan van Klooster Vlissingen: Jannie en André Kempe van Klooster Middelburg: Ruud en Chantal Charlotte Vlissingen 17 Maart 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56