Lieven Marijs Jacoba Anna van Schelven - de Boer 36 Ifamilieberichten vrijdag 19 maart 2010 IT1ensen.iRq.nl Een vechter zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Opa, we zullen je missen. Joanne, Suzailna, Corjan, Mariëlle Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem ontvangen hebben, delen wij u mee, dat na een kortstondige ziekte van ons is weggenomen mijn in nig geliefde zeer zorgzame man, onze lieve vader, opa en over-opa Cornelis Adriaan van Klooster echtgenoot van Janna Geertruida Kusse in de leeftijd van 76 jaar. Arnemuiden: J.G van Klooster-Kusse Ben en Marja van Klooster-Meulmeester Joanne en Petro Estelle Suzanna en Harry Calvin Pascal Bryan Corjan Mariëlle 17 maart 2010 Oude Havenstraat 45,4341 GV Arnemuiden De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. maandag 22 maart om 11.15 uur in verenigingsgebouw "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arne muiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Rehoboth". Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 10.45 uur tot 11.00 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen toespraken. Geen bloemen. Met weemoed hebben wij het overlijden vernomen van onze bijzondere oud-medewerker de heer Jan Janse Ruim 40 jaar heeft hij met grote toewijding gewerkt bij ons bedrijf. Begonnen als bijrijder op één van de vracht wagens, beëindigde hij zijn loopbaan als chef van het grondstoffenmagazijn, in 2001 Jan was een betrokken en betrouwbare collega, met een enorme inzet. Hij was ook een praktisch ingestelde en stimulerende leider voor zijn medewerkers. Wij verliezen in hem een markante man' die in de herinnering van velen zal voortleven. Zijn vrouw en familie wensen wij veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Moge hij rusten in vrede. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 18 maart 2010 Telkens als je water ziet denk aan mij zonder verdriet zoals ik was. 't Is goed geweest, ik ga alvast voor altijd met de stroming mee deel uitmaken van de zee. M'n laatste wens is vervuld, ik groet. Dus, telkens als je water ziet denk aan mij zonder verdriet Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader en schoonvader sinds 26 december 1991 weduwnaar van Jacomina Theune 3 juni 1932 17 maart 2010 Jaap Marijs en Ingrid de Smit Marianne Marijs en Yamani Kadim Correspondentieadres: Marianne Marijs, Calandstraat 4, 4382 JX Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 maart van 13:00 tot 13:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13:45 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 14:30 uur op de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante Adriana Rijk Oudelande, 15 september 1921 t Goes, 17 maart 2010 Lewedorp: M.P. de Baar-Rijk Biddinghuizen: C. Kuijpers-Rijk Lewedorp: J.M. Rijk-Rijk Ovezande: J. Rijk-Courtin Neven en nichten Correspondentieadres: M.P. de Baar-Rijk, Deltastraat 2 (kamer 206) 4456 BB Lewedorp. Zaterdag 20 maart is er van 16.30 tot 17.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum "De Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartmis zal worden gehouden maandag 22 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Trefpunt" gelegen heid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van u moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Tot ons verdriet is, na jaren van langzaam afnemende gezondheid, heel rustig van ons heengegaan onze moeder en oma Maria Petronella van Roosmalen - van Venrooij weduwe van Eugène Johan van Roosmalen 14-06-1920 t13-03-2010 Nijmegen West-Terschelling Johan en Arja Marjolein Kim in herinnering Lisette in herinnering Annemay Arjan in herinnering Zorgcentrum 'De Stilen' West-Terschelling. Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Commandeurstraat 21 8881 AZ West-Terschelling Je was een vrouw van eenvoud. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een moeder en oma waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je geston/en. Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Koos sinds 17 januari 2009 weduwe van Han van Schelven 13 november 1923 1 17 maart 2010 Van altijd, naar nooit meer Jochem en Els Sandra Yanick Johan Koos in liefdevolle herinnering) Katy en Iman Anouk en Remco Britte Jaccoline en Dennis Agnita en Ad Nanda en Peter Boaz Brechje Rick Roel en Margriet Arjaan Marijn Brouwershaven, Woonzorgcentrum, Poortershof Correspondentieadres: Familie van Schelven Goemansstraat 15, 4315 AV Dreischor Op maandag 22 maart is er van 19.00 uur tot 20.00 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de zaal van "Poortershof" Poortdijkstraat 2 te Brouwershaven. De crematie zal dinsdag 23 maart in besloten familiekring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Cornelis Adriaan van Klooster Vlissingen: Jannieen André Kempe van Klooster Middelburg: Ruud en Chantal Charlotte Vlissingen 17 Maart 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38