Veere rekent nog steeds op "ƒ21 sport Schoute per direct weg bij DFS Roadhouse Blues komt goed weg met gelijkspel Oostkapelle-Veere staat morgen in het teken van de strijd tegen degradatie. „Wij mogen in ieder geval punten bedraagt het verschutten niet verliezen weet Veere-speler Ruben de Looff hebben nog vijf duels voor de boeg. showroom de smaak te pakken ...tijdens het vrijdag 19 maart 2P2Ö10 BURGH-HAAMSTEDE - DFS en hoofd trainer Nico Schoute zijn met on middellijke ingang uit elkaar ge gaan. „De chemie was helemaal weg", vertelde woordvoerder Mar co van Oeveren gisteravond. „Dan is het het beste om uit elkaar te gaan." Schoute was aan zijn tweede sei zoen bezig bij zaterdag-derdeklas ser DFS, dat na de winterstop drie van de vijf competitieduels verloor en af is gezakt naar de zevende plaats. Van Oeveren: „Het lijkt er op dat we niet echt meer iets te winnen hebben en ook niet te ver liezen." De taken van Nico Schoute wor den tot het eind van dit seizoen overgenomen door John Bonte, die al als assistent-trainer bij het eerste elftal werkzaam was. Voor volgend seizoen had DFS Edwin Kriens al vastgelegd. „Het is jam mer, dat het zo is gelopen", aldus Van Oeveren. „Maar we zijn wel goed uit elkaar gegaan. Daar vin den we heel belangrijk." TILBURG - De poolbiljarters van Roadhouse Blues speelden in Til burg met 4-4 gelijk tegen Saints, de nummer acht van de ranglijst in de eerste klasse. De Middelburgers mochten hun handen dichtknijpen met de vier puntjes, maar de voorsprong op The Dis kromp met nog twee duels te gaan tot drie punten. Jeroen Damman moest een van zijn partijen straight inleveren en mocht met de winst in de tweede niet eens klagen. Joris Lodder boekte een goede zege in het 8- ball, maar leed een nederlaag in de tweede omgang. Dennis van Bel- zen verloor, Jan Roskam versloeg Brian Verhoeven in het y-ball. OOSTKAPELLE-VEERE Veere en Oostkapelle. Beide ploegen door Ron de Waal VEERE - Voor het op de voorlaatste plaats staande Veere breken enkele cruciale weken aan. Voor de wed strijd van morgen tegen hekken sluiter Oostkapelle geldt volgens verdediger Ruben de Looff maar één opdracht: „In ieder geval niet verliezen." Wie naar het doelsaldo van twee deklasser Veere kijkt - 55 tegendoel punten in zeventien wedstrijden - lijkt ook meteen de oorzaak te heb ben gevonden voor de lage klasse ring van de Walcherse ploeg. Vol gens rechtsback Ruben de Looff klopt dat echter niet helemaal. „Wij spelen bijna altijd alles of niets", zegt de 22-jarige verdediger. „We stappen altijd het veld op om te winnen. Veere is niet behoudend ingesteld, ook niet als we tegen een fikse ach terstand aankijken. Dan gaan we zeker niet proberen ervoor te zor gen dat de schade beperkt blijft. We blijven dan met aanvallende in tenties spelen." Of Veere morgenmiddag tegen me dedegradatiekandidaat Oostkapelle opnieuw met dezelfde intenties het veld betreedt, durft De Looff niet met honderd procent zeker heid te zeggen. „Morgen is natuur- Paspoort Naam: Ruben de Looff. Leeftijd: 22 jaar. Club: Veere. Positie: rechtsback. Studie: Bedrijfskunde in Rotter dam. Aantal doelpunten dit seizoen: één, in de wedstrijd tegen Seroos- kerke. In dat duel kreeg hij ook een rode kaart. lijk cruciaal. Bij verlies wordt het gat met Oostkapelle- nog maar één punt. We moeten ons erop focus sen om sowieso niet te verliezen. Als we dat met volle overtuiging doen, gaat ons dat zeker lukken", klinkt het vol vertrouwen. Juist het vertrouwen van Veere heeft, zeker in het begin van de competitie, nogal wat deukjes op gelopen. De Looff: „Als je na een wedstrijd of zes nog maar op een schamele drie punten staat, dan neemt het vertrouwen wel even af Het stukje geloof, dat er vorig sei zoen volop was, was dan weieens wat minder. Je zag ook vaak, zeker bij een vroege achterstand, dat de overtuiging beetje bij beetje uit de ploeg liep." Ondanks de promotie/degradatie plaats die Veere momenteel bezet, en ondanks het lastige programma dat de ploeg nog wacht, vertrouwt De Looff nog steeds op een goede afloop van het seizoen. „Absoluut. Het zal zeker niet makkelijk wor den, maar in deze klasse ligt het zo dicht bij elkaar. Oostkapelle wint bij Zaamslag, dus waarom zouden wij dat ook niet kunnen?", vraagt hij zich hardop af. De spanning die volgens De Looff in de ploeg zit, werkt niet verlam mend. „Het is onderwerp num mer één, maar we gaan er zeker niet onder gebukt. De sfeer heeft ook niet te lijden onder de huidige omstandigheden. Het is soms wat lastiger om opbouwend kritisch te blijven. De insteek blijft echter om elkaar zo positief mogelijk te bena deren." Ondertussen kijkt Ruben de Looff uit naar de ontmoeting met Oost kapelle. „Een echte derby met lek ker fanatiek publiek. Ik heb er erg veel zin in. We gaan er alles aan doen om het onderlinge verschil minimaal intact te houden." Ruben de Looff, rechtsback van Veere: „De sfeer heeft ook niet te lijden onder Bij ons proeft u veel meer dan alleen de goede sfeer! Want wij nodigen u graag uit voor het Jan van Sundert ATAG Quli-Event onder leiding van de veel be- f kroonde Meesterkok Toine Smulders. heerlijk en gemakkelijk de apparaten van ATAG werken! Ook demonstreert hij de nieuwste trends op het gebied van kookaccessoires. Het ATAG Quli-Event is een belevenis voor iedereen die koken geen'must'maar juist te. een feest vindt en inspiratie wil opdoen voor een nieuwe keuken! Tijdens deze kookdemon stratie onthult hij u de fijne kneepjes uit de haute cuisine en laat hij u ook zien hoe Kookdemonstratie Toine Smulders 223 van 12.00 tot 16.00 uur. Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 www.janvansundert.nl Openingstijden 6c* maandag gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur zaterdag 9.30-17.00 uur U krijgt in Onze

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34