Colofon Diilïiüiaiüj^iriP. BnnniBn de emotie... Q DP familieberichten Familieberichten. Wat blijft is 32 I familieberichten woensdag 17 maart 2010 O fnens0nlinq.nl Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijnde herinneringen die blijven. Tot ons groot verdriet is na een kortstondig ziekbed onverwacht overleden mijn man en mijn pa Bas van 't Westeinde echtgenoot van Riet de Baar 's-Heer Abtskerke, 11 juli 1941 -1 Goes, 16 maart 2010 Riet van 't Westeinde-de Baar Marco Westhofsezandweg 7 4444 SM 's-Heer Abtskerke De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 20 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw van de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot het laatste moment hard gewerkt Na een kort ziekbed is plotseling van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en bom Bas van 't Westeinde Heinkenszand: Piet en Mina van't Westeinde-van den Dries Five ways (Austr.): Martien en Magda van't Westeinde-Joosen Zierikzee: Kees van 't Westeinde en (T)Tonnie Willemsen 's-Heer Abtskerke: Wim en Jo van 't Westeinde-de Baar Middelburg: janenEls van 't Westeinde-Wansink Horn: MarietenWiel Vermeulen van 't Westeinde Neven en nichten Heinkenszand, 16 maart 2010 Hij heeft het nooit aflaten weten Na een kortstondig ziekbed is plotseling van ons heenge gaan onze geliefde oud mede firmant Bas van 't Westeinde 's-Heer Abtskerke: Jack en Peter van 't Westeinde Heinkenszand: Piet en Mina van 't Westeinde-van den Dries Kwekerij Westhof 's-Heer Abtskerke, 16 maart 2010 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Nicolaas Flikweert zeggen wij u hartelijk dank. Nieuwerkerk, maart 2010 J.G. Flikweert-Nieuwenhuis Kinderen en kleinkinderen ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlij lie begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging, kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl f ami lieberichtenonli ne.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant VJ www.pzc.nl/dekrant/adverteren In ons leven zijn er momenten waarop we afscheid moeten nemen van een geliefd persoon. Verdrieten het besef dat er ook praktische zaken geregeld moeten worden, strijden dan om voorrang. PZC kan u ondersteunen als het gaat om het op de hoogte brengen van uw omgeving. Het is immers van groot belang dat u zorgvuldigrespectvol en op persoonlijke manier uiting kunt geven aan uw gevoel. Neem voor meer informatie contact met ons op. Telefoon: 088 - 013 9999 of kijk op www.pzc.nl/dekrant/adverteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34