'Milly dood gevonden' 249 15 VERDWIJNING Politieman (26) die vlakbij haar woont is aangehouden Voetballer Wolff doet aangifte van mishandeling m ST3I PK - Heldere vuurbol waargenomen boven Nederland verder 'Ziekenhuis moet zo snel mogelijk de fusieplannen bekendmaken' LUXE MINCRUISE Engeland-Amsterdam Lenteachtig 11-13" Tijd voor de grote voorjaarsschoonmaak John Irving schrijft steeds over wat hij vreest WOENSDAG 17 maart 2010 - PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT - 252e jaargang nr. 64 - los nummer 1,50, zaterdag 2,20 Vandaag de bijlage Werken in het onderwijs WALCHEREN DORDRECHT - De politie heeft een 26-jarige politieagent aangehou den in verband met de verdwij ning van de twaalfjarige Milly Boe- Ie uit Dordrecht. Volgens RTL Nieuws zou het meisje dood ge vonden zijn in de tuin van de poli tieman. De justitie- en politietop zou de dood van het meisje, dat sinds vori ge week woensdag spoorloos was, tegenover RTL Nieuws hebben be vestigd. Volgens de NOS kreeg de familie van Milly slachtofferhulp. De aangehouden man is de over buurman, die agent is bij het poli tiekorps Rotterdam-Rijnmond, meldde een woordvoerder van de politie Zuid-Holland Zuid gistera vond. De verdachte meldde zich gister middag zelf bij de politie met de gouden tip. „Daarop is de man meteen aangehouden", aldus de woordvoerster. Aan het begin van de avond is de politie een grote huiszoeking begonnen in en rond de woning van de man aan de Schuilenburg. In zijn tuin werd gis teren gegraven. Maar de woord voerster wilde gisteravond niet be vestigen of het lichaam van het meisje was gevonden. Ook wilde zij geen verdere details geven over het lopende onderzoek. Vandaag is er een persconferentie waarop de politie meer bekendmaakt. De familie van Milly is opgevangen door de politie en wordt bijge staan door medewerkers van Slachtofferhulp. Milly verdween vorige week woensdag spoorloos uit haar ouderlijk huis in Dord recht. Het alarmsysteem voor ver miste kinderen is vorige week te laat ingeschakeld, gaf de directeur van 'Amber Alert', Frank Hoen, gis teren toe. „Wij weten uit ervaring dat een zogenoemd Amber Alert levensreddend kan zijn als het in de eerste uren na een vermissing wordt ingezet." VLISSINGEN - Voetballer Raymond Wolff gaat aangifte bij de politie doen wegens mishandeling. De speler van VC Vlissingen liep afge lopen zondag een dubbele been breuk op na een zware overtre ding van Geldrop-aanvoerder Toon de Wit. Wolff staat door de zware blessure maanden buitenspel. Maandag werd hij geopereerd in het zieken huis van Vlissingen. Het herstel gaat maanden duren. pagina 29: aangifte wegens mis handeling Voetballers moeten na zware overtredingen vaker aangifte doen reageer op www.pzc.nl Lijst Nul is een aanwinst eens - 25% oneens 75% GRONINGEN - Verscheidene men sen hebben gisteravond in het mid den en westen van het land een heldere vuurbol waargenomen. Dat meldde de sterrenkundige Theo Jurriens, werkzaam aan de Rijksuniversiteit Groningen. Volgens de sterrenkundige ging het om een stuk steen dat is ver brand in de dampkring en daarbij een helder licht verspreidde. De vuurbol werd even na achten ge zien, vertelde Jurriens. Hij kreeg meldingen uit onder meer Vlaar- dingen, Soest, Zoetermeer, Alk maar en Amersfoort. 3SHSS3&K8SWH6KS DEN HAAG - Het Admiraal de Ruy- terziekerihuis moet heel snel dui delijk maken hoe het de ziekenhui zen in Vlissingen en Goes wil fuse ren. Dat zei demissionair minister Ab Klink (Volksgezondheid, CDA) gis teren tijdens een spoeddebat in de Tweede Kamer over de fusie van de Zeeuwse ziekenhuizen. Klink vindt dat inwoners moeten weten wanneer ze in welk zieken huis terecht kunnen en met welke klachten. Ook moet het zieken huis rap met een financiële onder bouwing komen. „Ik heb al ver schillende keren naar de fusieplan nen gevraagd", zei hij. Ook de Kamer is de onduidelijk heid beu en droeg Klink in een motie op om 'zo snel mogelijk de Kamer te melden hoe in Zeeland na de ziekenhuisfiisie de kwaliteit, bereikbaarheid en continuïteit wordt gegarandeerd'. ALk) pagina 2/3: 'Ik breek een been V.V in Westkapelle, wat dan?' Zeeland: 2, 3, 21 t/m 27; Binnenland: 4 t/m 7; Buitenland: 8, 9; Beurs: 12; Econo mie: 13; Cultuur: 15; Weer: 18; Strips: 19; Sport: 28 t/m 31; Televisie: 34, 35. Bijlage: Werken in het onderwijs. saaaBBg' wmwimfiLiiiinwiiiwinimwn' wmn—«ggaeBa— Buurtbewoners kijken toe terwijl de politie in de Dordtse straat Schuilenburg de woning van een agent doorzoekt in verband met de vermissing van de twaalfjarige Milly Boele. foto Marco de Swart/ANP Inclusief: vliegreis heen, 1 nacht cruise, diner ontbijt, citytour Londen dag6« vanaf waarom zou je meer betalen Zeecruise per MSC Orchestra****"1" Ervaar het luxe cruisen en... ontdek bruisend Londen!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 1