Oi/srJüLlür] Tjepko Friedrich van der Werff Wilhelmina Johanna Dalebout - Bouwman Tannetje Maria Barendse 28 I familieberichten dinsdag 16 maart 2010 En altijd is hel zo geweest, dat de liefde zijn eigen diepte niet kent dan op hel uur van de scheiding. vrij naar Kahlil Gibran Verdrietig geven wij U kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Rustend huisarts Amsterdam, 22 oktober 1917 Goes, 12 maart 2010 Goes: A.M. van der Werff - Brakman Breda: Tjepko en Henriet Jessica en Geert, Sophie Koen en Ingrid, Tim Jasper en Marjolein Terneuzen: Piet Jan en Ella Evert en Sanne Robert Martij n Goes: Jan en Berita Livia en Tim Froukje Veronique en Dries Goes: Nel 's-Heer Hendrikskinderendijk 104 4461 EC Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. fllensenLinq.nl Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al haar liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Miep sinds 28 februari 1991 weduwe van Jan Dalebout 7 december 1925 1 14 maart 2010 Ada en Ben Emiel en Lyanne Jeroen en Miranda Hans en Bea Seline V en Bert-Jan Leonie Erik en Marlies Tom Marieke en Stefan Eefje Zierikzee Correspondentieadres: Familie Dalebout Schouwenbank 47 4301 ZW Zierikzee Ma is thuis, waar dagelijks gelegenheid is tot afscheid nemen van 14.00 uur tot 16.00 uur en van 19.00 uur tot 21.00 uur aan het woonadres, Fokkerstraat 1 te Zierikzee. De plechtige Eucharistieviering zal plaatsvinden vrijdag 19 maart om 10.30 uur in de St. Willibrorduskerk te Zierikzee, Hoge Molenstraat 86, waarna aansluitend de crematie plechtigheid om 13.00 uur zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve buurman mijnheer van der Werff Jannie en Rinus Karelse Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Tan Burgh, 10 augustus 1926 tVlissingen, 13 maart 2010 Oost-Souburg: M.M. van der Klooster-Barendse J. Kuiper Epe: C.M. Boomsma-Barendse H. Boomsma Alkmaar: M.H. Barendse Neven en nichten Correspondentieadres: Burg. Stemerdinglaan 186 4388 KD Oost-Souburg t Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 18 maart van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal om 15.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Bedroefd maar in dankbare herrinnering delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed is overleden in de leeftijd van 95 jaar onze gewaarde'erde broer, zwager en oom Jacobus Kodde Biggekerke: M. Simonse-Kodde J. Lampert-Kodde 4 Emmeloord: L. Kodde Urk: A. Messchaert-Kodde Neven en nichten Biggekerke, 11 maart 2010 En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Het behaagde de Heere van mijn zijde weg te nemen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde en zeer zorgzame man Izaak Lieven Boot in de leeftijd van 71 jaar. Geve de Heere de kracht om dit smartelijk verlies te dragen. Kortgene: P.|. Boot-Verweij Antwerpen-Edegem, 12 maart 2010 Julianastraat 2 4484 AK Kortgene Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 17 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. donderdag 18 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om plm. 1 1.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Na maanden van hoop en vrees is overleden mijn lieve zwager en ons aller oom Izak Izaak Lieven Boot Sterke de Heere Nellie in dit grote verlies. J.P. Nijsse-Verweij Willy en Ad Ria en Klaas en kinderen Kortgene, 12 maart 2010 Bedroefd hebben wij kennis genomen van hel overlijden van onze oud-werkgever en oprichter van ons bedrijf Izaak Lieven Boot in de leeftijd van 71 jaar. Sterke de Heere Nellie en de verdere familie in dit grote verlies. Directie en medewerkers Hoveniersbedrijf Boot Kortgene, 12 maart 2010 Geheel onverwacht is overleden, onze altijd meelevende vriendin en buurvrouw Miep Dalebout Fam. v/d Hoek Fam. Stoutjesdijk Fam. Vink Zeer bedroefd hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van ons altijd zeer meelevend Ere-lid, mevrouw W. Dalebout-Bouwman Miep= Ruim 40 jaar was zij een trouw lid van ons koor en sinds 2007 Ere-lid. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen verdere familie en vrienden heel veel sterkte met dit verlies. Bestuur, leden en dirigent RK. Willibrorduskoor - Zierikzee J. van de Waart - voorzitter P.J. Verkaart - scretaris De Heer is mijn Herder Na een liefdevolle verzorging in "Ter Valcke" afd. 11 is zacht en kalm heengegaan mijn lieve zorgzame moeder Elisabeth Lena de Jonge - Brouwer sinds 26 mei 1993 weduwe van Daniël de Jonge in de leeftijd van 84 jaar Wemeldinge: Jos de Jonge Goes, 14 maart 2010 Correspondentieadres: Bonzijweg 6, 4424 AP Wemeldinge De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 19 maart om 12.30 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 66