t Dvarladsn 28 I familieberichten dinsdag 16 maart 2010 Hlens0nLinq.nl Bedroefd, maar tegelijk dankbaar in ons hart, dat aan een pijnlijk ziekbed van vijf maanden nu een einde is gekomen; delen wij u mede, dat te midden van ons in alle vrede is overleden onze lieve moeder en oma Ursula Louiza de Kort weduwe van Eduardus Bogaert "29-01 - 1922 Ossenisse t 14-03-2010 Sas van Gent Den Haag: Karei en Bep Bogaert-Bode Freddy en Tonia, Theodora Eric en Diana, Mirella Constanza Walter en Stella, Eliza Jurgen Jurgen en Stalo, Valerie Nathalie Sas van Gent: Riet en Frank Engels-Bogaert Bianca, Ashwin Danny en Jaap-Willem Jeroen en Mariëlle Bart en Marianne Lina en Andy Familie de Kort Familie Bogaert Sas van Gent, 14 maart 2010. Corr.adres: Beneluxstraat 14, 4331 TM Sas van Gent De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 19 maart 2010 om 10.30 uur in de kerk van H. Maria Hemelvaart Markt 4 te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematie zal aansluitend in stilte plaatshebben teTerneuzen. Ma ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 18 maart om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemeö. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14: 8b Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee, dat vredig en kalm is ingeslapen mijn zorgzame zus en onze nicht Jacomina Cornelia Dieleman-de Jonge sinds oktober 1998 weduwe van Pieter Dieleman Hoek *30-8-1915 Terneuzen f 14-3-2010 Hoek Jas de Jonge Familie Haak Familie Dieleman Hoek, Verzorgingshuis 'Vremdieke', kamer 210 Correspondentieadres: Langestraat 77, 4542 AK Hoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 19 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8 Het behaagde de Heere van mijn zijde weg te nemen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde en zeer zorgzame man Izaak Lieven Boot in de leeftijd van 71 jaar. Geve de Heere de kracht om dit smartelijk verlies te dragen. Kortgene: P.J. Boot-Verweij Antwerpen-Edegem, 12 maart 2010 Julianastraat 2 4484 AK Kortgene Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 17 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. donderdag 18 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Na maanden van hoop en vrees is overleden mijn lieve zwager en ons aller oom Izak Izaak Lieven Boot Sterke de Heere Nellie in dit grote verlies. f.P. Nijsse-Verweij Willy en Ad Ria en Klaas en kinderen Kortgene, 12 maart 2010 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-werkgever en oprichter van ons bedrijf Izaak Lieven Boot in de leeftijd van 71 jaar. Sterke de Heere Nellie en de verdere familie in dit grote verlies. Directie en medewerkers Hoveniersbedrijf Boot Kortgene, 12 maart 2010 Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele weken is overleden mijn zus, onze lieve vriendin en lieve oppas Stella Caroline van Ede A Zeist, 20 mei 1954 i Vlissingen, 14 maart 2010 Utrecht: Pauline van Ede Middelburg: Annemarie en Bob van Lingen Anne, Floor Middelburg: Hans en Tiny van Diest Correspondentieadres: A. M. J. van Lingen Veersesingel 58 4332 TC Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Stella, vrijdag 19 maart van 11.30 tot 11.45 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot een samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden is overleden mijn geliefde partner en onze moeder El/y Faas in de leeftijd van 55 jaar. Arie Bakx Arie en Sharon Laurens en Daniëlle Wij willen het verzorgend personeel van het Admiraal de Ruijterziekenhuis ie Goes hartelijk dankzeggen voor de goede en liefdevolle verzorging. 14 maart 2010 Bankertstraat 16 4461 XL Goes Donderdag 18 maart is er van 11.30 tot 12.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Elly in rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Wij zijn verdrietig dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, superoma en schoonzus Catharina Adriana Goossen weduwe van Jacob den Dekker Retranchement Terneuzen 15 oktober 1924 14 maart 2010 Ineke en Ale Klaver - den Dekker Annelies en Aljen, Sam Alexander Jeroen en Suzanne Martijn Bram en Hetty den Dekker - Scheiuit Sjoerd Coen Jannie en Johan Moerman - den Dekker Correspondentieadres: Han Diekmannlaan 47 4385 KT Vlissingen Op donderdag 18 maart om 14.30 uur willen wij graag samen met u afscheid van Catharina nemen in Woonzorgcentrum Rozenoord, Hoogstraat 58, 4524 AX Sluis. IMa het afscheid is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46