PZC Slechts €5,95 per boek www.pzc.nl/webwinkel 4 Spannende boeken Ad Mathilda Wisse ^2 I familieberichten dinsdag 16 maart 2010 O mensenLinq.nl De lach van je kleinkind, dat was je groot geluk. Je had nog zoveel plannen, helaas zijn die stuk. Wie kan mij helpen is wat we vérstonden We hopen dat je nu je rust hebt gevonden. Tot ons groot verdriet is na een kortstondig ziekbed veel te vroeg en toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en lieve oma Jacoba Adriana van Sparrentak-Meulenberg (Coby) in de leeftijd van 58 jaar. Rinus van Sparrentak Marjo van Sparrentak en Jaco Balkenende Abby Richard van Sparrentak William van Sparrentak Jeannet van Sparrentak en Vincent de Vrieze 14 maart 2010 Noorddijkö 4354 NC Vrouwenpolder Ma is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 18 maart van 12.45 tot 13.15 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de uitvaartdienst worden gehouden, welke geleid zal worden door Ds. H. de Ruiter. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats, aan de Zoekweg, te Vrouwen polder. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "de Ontmoeting" aan de achterzijde van voornoemde kerk. Coby hield van bloemen. Veilig in lezus' armen. Met verdriet in ons hart laten wij u weten dat nog onverwachts is overleden mijn geliefde dochter, onze zus, schoonzus en tante Jacoba Adriana Meulenberg echtgenote van M.W. van Sparrentak in de leeftijd van 58 jaar. Namens de familie Meulenberg Moeder: M.H. Meulenberg-Versluijs Cleijenborgh Dokter Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat Colijnsplaat, 14 maart 2010 Verdrietig zijn we met het verlies van onze schoonzus en lieve tante Coby Wim van Sparrentak Adrie en Marita van Sparrentak-Verdoorn Jaco, Anita, Martijn Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vrouw en moeder van 2 van onze collega's Coby van Sparrentak Wij wensen Rinus en William en de overige familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van Aannemersbedrijf Duvekot b.v. Vol ongeloof vernamen we dat plotseling is overleden de vrouw van Rinus en de moeder van William Coby van Sparrentak Wij wensen Rinus en William en de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Personeelsvereniging Aannemersbedrijf Duvekot b.v. Plotseling is de moeder van onze vriendin Jeannet overleden. Wij wensen Jeannet en familie veel sterkte toe. Kim van Eenennaam Tamara de Ridder Nooit klagendnooit vragend Haar lasten in stilte dragend Haar handen hebben voor ons gewerkt Haar hart heeft vöor ons geklopt Haar ogen hebben ons tot hel laatst gezocht Omringd door allen die haar lief waren is, na een langdurig en met moed gedragen ziekte, zacht en kalm van ons heen gegaan Wilhelmina Titaley-Samusamu in de leeftijd van 62 jaar. Mijn lieve vrouw Mickey Titaley Onze lieve mama Saar Titaley Mona Titaley Robert van Osch Gerson Titaley en Sasja Sala Sammy Titaley Onze lieve zus Francien Samusamu Jaap Duivenvoorde Onze lieve tante Sally en Ronald van den Berg-Titaley Elsa en Giovanni van Garsel-Titaley Peter Titaley en Nathalie Cruz Onze lieve oma Flory en Bente Marienello en Priscilla Loïs en Giano Cerezo en Marija Raven Mijn lieve ojang Gennaro 14 maart 2010 Cithershillsingel 52,4371 AT Koudekerke Willy is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 en woensdag 17 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De vertroostingsdienst wordt gehouden op donderdag 18 maart om 20.00 uur in de "Bethlehem Kerk", Rijnstraat te Middelburg. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 19 maart om 1 1.00 uur in voornoemde kerk en aansluitend zal de begrafenis volgen op de begraafplaats te Koudekerke om 14.00 uur. Namens de familie onze speciale dank aan het verplegend team van Zorgstroom, voor hun liefdevolle zorg. categorie Boeken Uniek pakket! Een spetterend pakket boeken met meer dan 1.100 pagina's spanning Het pakket bestaat uit vier titels in paperback uitvoering: Het Bruidsmeisje (Ruth Rendell) Nachtlicht (Peter Robinson) Narcose (Robin Cook) Geheim dossier Odessa (Frederick Forsyth) Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. Lezersprijs 23,80* exclusief 4,95 verzendkosten I Petrus 5: Niets is zo krachtig als zachtaardigheid, en niets zo zachtaardig als echte kracht. Willy Ie bent uniek, kostbaar en geliefd zus, schoonzus en tante. Selamat Jalan, God heeft voor jou een speciale plek in Zijn Koninkrijk. Arnemuiden Arie en Juul Middelburg Chre, Mike en Lisa Rotterdam Yoram en Karin Den Haag Athalia en Elmer Er is een tijd van zaaien en een tijd van oogsten, een tijd van ploegen en een tijd van rusten. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn veelbewogen leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn zorgzame en hardwerkende man en pa, opa, broer en oom Peter Angelina de Waal echtgenoot van Mariëtte Apolonia Ludwina Laffeber Vogelwaarde, 6 oktober 1947 t Ossenisse, 14 maart 2010 Ossenisse: M.A.L. de Waal - Laffeber Koudekerke: Saskia en Marcel Lukas Ossenisse: Karei en Marcha Ossenisse: Emiel en Conny t Ed en Linda Hengstdijk: George en Marleen Arno en Vina Benjamin Hengstdijk: Karei en Margo Dave en Sabine Ossenisse: Hubert en Ans Dorpsstraat 3 4589 KP Ossenisse Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Peter op vrijdag 19 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het W.Z.C. Antonius, Pastoor Versterplein 1, Kloosterzande. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 20 maart om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats te Ossenisse. U kunt de familie condoleren na de begrafenis in 't Jagershuis in Hengstdijk. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Uitvaartverzorging Tel. 0113-259966 www.uiwaartwisse.nl Overledenenzorg Tel. 0113-217060 www.overledenenzorg.net Familieberichten E-mail pzcfamilieberichteri@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34