Neeltje Beuzenberg Adriana (jane) Waterman O ni9nseni.inq.nl dinsdag 16 maart 2010 familieberichten 29 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Wij zijn verdrietig dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, superoma en schoonzus Catharina Adriana Goossen weduwe van Jacob den Dekker Retranchement Terneuzen 15 oktober 1924 14 maart 2010 Ineke en Ale Klaver - den Dekker Annelies en Aljen, Sam Alexander Jeroen en Suzanne Martijn Bram en Hetty den Dekker - Scheiuit Sjoerd Coen Jannie en Johan Moerman - den Dekker Correspondentieadres: Han Diekmannlaan 47 4385 KT Vlissingen Op donderdag 18 maart om 14.30 uur willen wij graag samen met u afscheid van Catharina nemen in Woonzorgcentrum Rozenoord, Hoogstraat 58, 4524 AX Sluis. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden is overleden mijn geliefde partner en onze moeder Elly Faas in de leeftijd van 55 jaar. Arie Bakx Arie en Sharon Laurens en Danielle Wij willen het verzorgend personeel van het Admiraal de Ruijterziekenhuis te Goes hartelijk dankzeggen voor de goede en liefdevolle verzorging. 14 maart 2010 Bankertstraat 16 4461 XL Goes Donderdag 18 maart is er van 11.50 tot 12.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Elly in rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele weken is overleden mijn zus, onze lieve vriendin en lieve oppas Stella Caroline van Ede ■A Zeist, 20 mei 1954 f Vlissingen, 14 maart 2010 Utrecht: Pauline van Ede Middelburg: Annemarie en Bob van Lingen Anne, Floor Middelburg: Hans en Tiny van Diest Correspondentieadres: A. M. J. van Lingen Veersesingel 58 4332 TC Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Stella, vrijdag 19 maart van 11.30 tot 11.45 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot een samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Langs deze weg geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van weduwe van Jan Willemse 16 februari 1914 t 12 maart 2010 Uit aller naam: Gerda van Daalen Kees Besuyen Correspondentieadres: mevr. G. van Dalen Kastanjestraat 19 4462 VA Goes De dienst van Woord en Gebed is op vrijdag 19 maart om 13.30 uur in de aula van "Monuta", op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Voor de dienst is j er gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 13.00 tot 13.15 uur in bovengenoemde aula. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Tot ons groot verdriet is na een kortstondig ziekbed heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Dana Anna de Haas - Geertvliet weduwe van Marinus de Haas in de mooie leeftijd van 96 jaar Wemeldinge: Colfontaine (B): Terneuzen: Terneuzen: M. Karreman - de Haas A. Karreman C. M. Bessalah - de Haas t A. Bessalah t M. C. R. de Haas R. de Haas W. L. de Haas - Rolloos klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit voor de liefdevolle verzorging van zorgcentrum Cederhof Kapelle, 14 maart 2010 Correspondentieadres: M. Karreman - de Haas, Oosterscheldestraat 4, 4424 EP Wemeldinge. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 maart om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij vertrekken om 9.15 uur vanuit Cederhof. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen dan nodigen we hierbij uit. Afgelopen zaterdag bereikte ons het droevige nieuws dat Bertus van 't Zelfde Ere-Official van de KNZB was overleden. Bertus was gedurende een groot aantal jaren enthousiast Zwem-Official van de KNZB en vooral in de Kring Zeeland. Wij wensen zijn vrouw en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Namens het bestuur en leden van de KNZB Kring Zeeland, Piet Bal Sjors Groenewoud Voorzitter Secretaris Elly we zullen je missen.. Hans en Co Danny en Petra Kevin en Naomi Marco en Sonja Jeffrey en Wesley Andre en Saskia Nikita Met droefheid delen wij u mede, dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Wilhelmina Antonia Kaljouw-Verbeek Oostkapelle: S. Dekker-Kaljouw Middelburg: D. Kaljouw E. Kaljouw-Poppe Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht; Psalm 90:1 Verdrietig, maar ook getroost door haar vertrouwen op het eeuwig leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-grootmoeder Wilhelmina Antonia Kaljouw-Verbeek sinds 31 oktober 1998 weduwe van Willem Kaljouw Haatten, 16 oktober 1933 Terneuzen, 14 maart 2010 Hoek Cobi en Chiel Kaijser Mirjam en Davy - Zippora Ellen Anne Terneuzen Ina en Wim de Bruijne Mark Erik en Gezina - Martijn, Carlien Judith en Danny - Merle Stuvesande 30, Terneuzen Correspondentieadres: Ds. Raamshof 16 4542 AZ Hoek De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 18 maart om 14.00 uur in "De Levensbron", Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Gelegenheid tot condoleren in "De Levensbron" van 13.15 -13.45 uur voorafgaand aan de samenkomst. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof en dat niet uit uzelf: het is een gave van God, niet uit werken, opdat niemand roeme. Efeze 28 en 9 "Waar Hij is mag ik zijn" In Jezus ontslapen onze lieve tante Waarde Barneveld 25 december 1925 14 maart 2010 Ze heeft veel liefde en zorg gegeven aan haar omgeving. Neven en nichten: Waterman Koeman Tramper de Leeuw Correspondentieadres: J.J. Koeman Kerkweg 45 4414 AB Waarde De dankdienst wordt gehouden op donderdag 18 maart 2010 om 12.30 uur in de Ark, Gasthuisstraat 15, 3861 BS Nijkerk. Gelegenheid tot afscheidnemen in de Ark van 12.00 tot 12.20 uur. De begrafenis vindt plaats om 14.45 uur op de gemeentelijke begraafplaats "De Plantage" Narcissenstraat 260 te Barneveld. Na afloop kunt u in het rouwcentrum aldaar elkaar ontmoeten en condoleren. Onze dank gaat uit naar vrijwilligers en medewerkers van zorgcentrum Nebo te Barneveld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31