Dvsr JHdüf] buurman Bertus van 't Zelfde Jan.Huissoon Weduwnaar van M.Kamerling l8 I familieberichten Nog bedroefd over het verlies van onze moeder, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden, onze lieve vader, groot-en overgrootvader Marinus Cornelis Daane sinds 2 februari 2010 weduwnaar van Hubregtje Saaman Verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in goud op de leeftijd van 89 jaar. C.A. de Leeuw-Daane G.M. de Leeuw Henriëtte en Willem fan Patrick en Michelle Margreet en Jan-Dirk Corrien en Gerald Gertruida en Bryan Gerard en Chantelle Marinus en Connie Lydia Huibert Cornelis M.C. Daane R.J.M. van den Bos en achterkleinkinderen Kruiningen, 12 maart 2010 Duiveneestraat 16 Correspondentieadres: C.A. de Leeuw-Daane Ferdinand Bolstraat 12 2981 CC Ridderkerk De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op woensdag 17 maart om 10.30 uur in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 11.30 uur op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot het condoleren van de familie na de begrafenis in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. De vlag in de Aartjeskreek hangt half-stok. Heel erg bedroefd zijn wij door het bericht van het plotseling overlijden van onze buurman Simon C. Hooimeijer Het is onvoorstelbaar dat Simon ons heeft verlaten. Bewonderenswaardig is de dappere manier waarop hij met zijn ziekte omging. Zijn positieve kijk op het leven, openheid, warme belangstelling, humor en lach zullen we missen. We wensen Emmy, zijn kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. De buren van de Aartjeskreek, Mw. Mol-de Jager, Y. Oudshoorn en A.-J. Braakman, M. Rog en T. Petiet, de families De Buck, Hannewijk, Hermus, Hooiveld, De Jong, De Jonge, Moens, Slager, Steendijk, Vink, Vroegop, Welleman en Van de Wijgaart Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonderen man Rust zacht Ome Bertus Frans en Ria Hettich Ina Cijs Christien, Herman en Maarten Venema Wij zullen u erg missen adrie,miranda,demi,rafael Op vrijdag 12 maart overleed tot onze droefheid ons erelid de heer Bertus van 't Zelfde Bertus heeft een belangrijke rol gespeeld bij de fusie tussen onze vereniging en "De Zuidwester" en heeft zich jarenlang ingezet voor onze vereniging en het wedstrijd- zwemmen in Zeeland. Wij gedenken Bertus als een zeer betrokken, sociaal mens en zullen hem erg missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel kracht en sterkte toe met het dragen van dit verlies. Namens het Bestuur en de leden van de Middelburgse Zwemvereniging Luctor et Emergo Ernie van Wallenburg (voorzitter) Marianne Joosse (secretaris) maandag 15 maart 2010 O fllensenlinq.nl De Heer is mijn Herder Verlangend naar het einde en in de vaste overtuiging van een weerzien met zijn geliefde hartjeis zacht en kalm in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan onze lieve vader, opa en ouwe opa Jan M. Huissoon sinds 1 januari 2009. weduwnaar van Maria Jacomina Kamerling Kapelle, 10 juli 1922 in de leeftijd van 87 jaar t Kapelle, 13 maart 2010 Dordrecht: Annelies en André van Dalen - Huissoon Saskia en Raymond, Jordin Ruud en Agnetha Wolphaartsdijk: Bram en Sjaan Huissoon - Schrijver Tamara Q? en Ard - Jan Jessica OP en John Zwijndrecht: Bettie en Peter (in herinnering) Bakker - Huissoon Adam en Vera Jan en Jessica Marianne cc en Jan, Elize Margriet Onze dank gaat uit naar dr.de Jong, de verzorgenden van Allévo en de vrijwilligers van Tafeltje Dekje voor de goede verzorging. Jagtlust 1, 4421 BK Kapelle Pa is thuis, waar u dagelijks van 14.00-16.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 18 maart om 13.45 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als leven lijden wordt is sterven een verlossing Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Gré Slijm - Kleinteije echtgenote van Gerrit Slijm in de leeftijd van 73 jaar. Gerrit Slijm Bram en Johanna Christa Nick, Ginny Tjakko en Ria Jaimy Ruud en Petra Rick, Kelsey 4388 ER Oost-Souburg, 12 maart 2010 Zeewijksingel 16 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 maart van 13.30 tot 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden. Na afloop van de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Lieve Oma, Ik zal u zo missen... ..u zit voor altijd in mijn hart. rust zacht Liefs Jaimy Tot onze droefheid overleed onze zwager en oom Meliskerke K.Kamerling J.M.Kamerling-de Bat Krabbendijke K.M.Kamerling E.Kamerling-Baay Neven en nichten Kapelle 13 maart 2010 De God nu der volharding en der vertroosting geve u eensgezind van hetzelfde gevoelen te zijn. Romeinen 15:5 Na jaren van schemering en duister is nu in het Licht Korneliske Hoogsteen echtgenote van Wim Jansen *15 juli 1931 t 9 maart 2010 Terneuzen Wim Jansen Voorthuizen Nienke Jansen Rodenbachstraat 81 4532 CX Terneuzen Ingevolge haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "de Blide", afdeling PG, voorde liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Een lege plek Een groot gemis Een fijne herinnering is al, Wat er nog is. Overleden ons lief en dapper zusje Nellie Ganseman Matty en Rinus Ina en Puck Marijke en Ko Neven en nichtjes 10 maart 2010 Tot op het laatst toe wilde je leven Door je sterke wil gedreven Je geest nog op volle kracht Maar over je lichaam had je geen macht. Bedroefd om het verlies, delen wij u mede dat in haar eigen vertrouwde omgeving is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Nellie Does - Ganseman *Kapelle fGoes, 13 februari 1945 10 maart 2010 Goes: R. H. Does Bram 'fit Dennis Wemeldinge: Rachèl en Frans Meijaard - Does Amanda en Stefan Cindy en Emiel Goes: Marion en Johny Zoeteweij - Does Tjesto "fir Kleinewei 4, 4464 BL Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Heden overleed onze lieve schoonzuster Gré Slijm - Kleinteije T. Slijm J. Slijm - Boer West - Souburg, 12 maart 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44