zeeland 125 ook echt van de kaart Oosterschelde Wereldwinkel Ondernemersplein Zorgbureau Oosterlandse kapsalon in nieuw jasje AVA INBOUW CENTER hét totaaladres voor: REPARATI EtH UISHOU Dill I KEfARRAR ATU U Ri Leo Dalebout nieuw statenlid 15 dagen Rondreis Amerika Blik op kunstroute kronkelt langs abstracte beelden en kraamcadeaus zaterdag 13 maart 2010 Het Zuidland van Schouwen omvatte circa 3500 hectare. Zuidland werd, samen met tien kerkdorpen, door de Oosterschelde verzwolgen tussen 1475 en 1650. water op sommige plekken nog restanten van verdronken dorpen terug te vinden foto Dirk-Jan Gjeltema ZIERIKZEE - De wereldwinkel in Zierikzee heeft de website hele maal vernieuwd. Op de site is nu veel informatie te vinden over de fairtrade producten van de winkel. Om de start van-de site te vieren is een wedstrijdje op de site gezet. www.wereldwinkelzierikzee.nl Autobedrijf Tholen B.V. ruim 75 jaar een begrip in mobiliteit i ZIERIKZEE - Mensen die via AWBZ thuiszorg krijgen kunnen nu ook i terecht bij zorgbureau Van der Bijl in Zierikzee. Die is daarvoor een f samenwerking aangegaan met Al- k lerzorg uit Woerden. Van der Bijl gaf tot nu toe alleen zorg via per- I soonsgebonden budget. verkoop onderhoud tuning Gagefbosiaan 161 Bergen op Zoom Tel 0164-247636 E: «nfo@tholenbv.ni www.tholenbv.nf.vmv.saabtuning.nl OOSTERLAND - Kapsalon The Hair- studio in Oosterland heropent op donderdag 18 maart de zaak. De komende dagen wordt de kap perszaak helemaal vernieuwd. Nieuwe vloeren, nieuw meubilair en nieuwe kleuren. „Helemaal bij de tijd en volgens de laatste Ar- bo-normen", zegt eigenaar Arjen van Vaardegem. Volgens Van Vaar- degem is het goed om af en toe de zaak op te frissen. Met het nieuwe interieur wordt ook afscheid genomen van de oude naam. Hairstudio 't Marktje heet vanaf donderdag The Hairstu dio. De kapsalon in Oosterland vierde vorig jaar het 20-jarig jubi leum. UNIEK IN ZEELAND! Kanaalstraat 65 Oost-Souburg Tel. 0118 471777 www.avainbouw.nl CAPINCE - Leo Dalebout uit Gapinge volgt Gabriëlle van Dinteren op als statenlid voor GroenLinks. De eerst opvolgende was Schouwen-Duive- lands gemeenteraadslid Theo de Gelder uit Burgh-Haamstede. Die had wel de ambitie om Van Dinteren op te volgen, maar stuitte op de statu ten van GroenLinks die zich verzetten tegen het bekleden van twee poli tieke ambten tegelijk. Om die reden geeft De Gelder de voorkeur aan zijn tweede ambtsperiode in de gemeente Schouwen-Duiveland. Leo Dalebout is geboren en getogen op Schouwen-Duiveland en woont - na een verblijf in de Randstad voor studie en werk - sinds 1998 op Wal cheren. Daar was hij onder meer actief bij Platform N57. Dalebout be kleedt binnen GroenLinks diverse bestuursfuncties. Gabriëlle van Dinte ren verhuist met haar gezin naar Drenthe. De goedkoopste van Nederland - Bezoek aan Los Angeles - Bezoek aan Las Vegas Bezoek aan Zion National Park - Bezoek aan Bryce Canyon - Bezoek aan Grand Canyon Bezoek aan Joshua Tree National Park Inclusief: Retourvlucht Los Angeles met United Airlines, luchthavenbelasting toeslagen o.b.v. laagste vluchtklasse, rondreis per luxe touringcar met airco, verblijf in hotels o.b.v. logies, Nederlandssprekende reisleiding, en vele excursies. Diverse vertrekdata van april t/m oktober Reiscode BE33721 Boekingen en brochure peterlanghout.nl 0/0900-0991 w- RENESSE - Kraamcadeautjes, siera den, boomtakken, eieren, kuiken tjes, poppen en abstracte beelden zijn allemaal te bekijken tijdens de Blik op kunstroute zondag in Re- nesse van 12.00 tot 17.00 uur. Uit die opsomming blijkt dat het aan bod zeer divers is, ondanks het be scheiden aantal deelnemers. In de keramiekhoek aan de Zee- asterweg 1 exposeert Joke Prins in eigen huis haar nieuwe abstracte beelden. Verder biedt zij ruimte aan het werk van poppenmaakster Nel Groothedde uit Zierikzee. Hier toont Saskia Hoeboer ook haar sculpturen, sieraden en foto's naast genoemde kraamcadeautjes. Tevens zijn hier paasdecoraties van Helene Bakker te zien. De an dere deelnemers aan de kunstrou te zijn museum De Blikvanger, Atelier 'doeXelfZeeanemoonweg 18 en hotel De Zeeuwse Stromen. Maasstraat 20, Middelburg Beter dan een nieuwe woning' Instapklaar en uitstekend onderhouden woonhuis met tuingerich- te woonkamer, keuken met app., vijf slaapkamers en keung sanitair. O.a. parketvloer beg.gr., tuin ca, 12 meter diep, vrije achterom en dakterras! Vraagprijs 199.500,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73