weg bij historische spelen HZ Cult haalt finalisten Grote Prijs naar Brogum nd 123 JSè? Paas workshops Muziekschool houdt informatieavonden Studenten bezoeken Watersnoodmuseum MAATWERK WEEKEND tót in de kleinste details ontworpen en afgewerkt door onze eigen vakmensen Grenadierweg 17b Middelburg www.baderie.nl Lia van der Schalk is sinds kort in de weer met ET: Ellemeets Toneel. Met zes kinderen werkt ze aan een stuk dat eind juni in het dorpshuis wordt opgevoerd. Elke donderdagmiddag is er repetitie in het plaatselijke dorpshuis. foto Ronald den Dekker zierikzee - Folkzangeres Eefje en het singer-songwritersduo Lee Mason spelen donderdagavond 18 maart in het Zierikzeese poppo- dium Brogum. Beide acts stonden in de finale van de popwedstrijd Grote Prijs van Nederland. Verantwoordelijk voor de program mering is dit keer niet Brogum zelf, maar de Zeeuwse culturele or ganisatie HZ Cult. Begonnen als een soort dispuut van de Hoge school Zeeland, breidde deze club zich uit met de Roosevelt Aca- demy, het ROC en drie scholen voor voortgezet onderwijs, waar onder de Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee. De 23-jarige, lieftallige verschijning Eefje brengt lieve lied je met poëtische teksten, terwijl zij zichzelf op gitaar begeleidt. De liedjes passen in de folk-revival die momenteel plaatsvindt in het alter natieve popcircuit. Het Amsterdamse duo Lee Mason schudt de liedjes niet zomaar uit de mouw, maar beschouwt ze als hogere kunstvorm. Lee Mason vindt zichzelf 'een reactie op de wegwerpcultuur die de muziekin dustrie aan het worden is'. Mogelijk voegt HZ Cult nog een derde act toe aan het programma in Brogum dat om 20.30 uur be gint. Zaal open om 20.00 uur, toe gangsprijs bedraagt 7,50 euro crea bloem kinderfeestjes rouw arrangementen bruidsbloemen bloemschik cursus U kunt kiezen uit verschillende Paas bloemstukken 23 maart 19.30 uur 24 maart 19.30 uur 25 maart 9.30 uur 27 maart 14.00 uur 1 april 19.30 uur 2 april 19.30 uur Woensdag middag 31 maart 14.00 uur kinder knutsel middag. Opgeven via de website, mail of bellen. Creabloem, Joke Hagesteïjn, Hogeweg 14323 TC Ellemeet 0111-671762 - 06-36543254 crea-bloem@hetnet.nl - www.creablocm.info ZIERIKZEE De Zeeuwse Muziekschool houdt komende week, op dinsdag, woens dag en donderdag, informatieavon den voor de regio Schouwe n-Duive- land. Belangstellenden zijn op deze dagen vanaf 19.15 uur welkom in het gebouw van de muziekschool aan de Poststraat 43 in Zierikzee. Dinsdag staan elektrische gitaar, keyboard, klarinet, saxofoon en viool centraal. Woensdag zijn dat akoestische gitaar, accordeon, dwarsfluit, blaasinstrumenten, or gel en slagwerk. Donderdag wor den blokfluit, dwarsfluit, klarinet, piano, cello en hobo gepresenteerd. OUWERKERK Studenten van de opleiding Civiele Techniek van de Delta Academy, onderdeel van de Hogeschool Zee land, brengen dinsdag een bezoek aan het Watersnoodmuseum in Ou- werkerk. De studenten verdiepen zich in het museum in het ontstaan van de wa tersnoodramp, om zich vervolgens te buigen over mogelijke innovatie ve waterkeringen. Daarbij letten zij niet alleen op de veiligheid, maar worden zij geacht ook rekening te houden met na tuur, economische belangen en ook met de verdeling tussen zoet en zout water. een uniek pak voor u Munro - Scabal zaterdag 13 maart 2010 DO 18 MAART VR 19 MAART ZA 20 MAART

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 71