Calculator en een Assistent uitvoerder M/V Commercieel medewerker (m/v) binnendienst/fulltime Rabobank talent J* 'i 42 banen dethon zaterdag 13 maart 2010 Rabobank -T* Heb jij ambities om de TC te bereiken? Word je graag uitgedaagd om resultaten te behalen? WH je investeren in jouw (persoonlijke) ontwikkeling? Gaat je voorkeur uit naar een toonaangevende werkgever met uitstekende voorwaarden? Dan is Rabobank talent zeker iets voor Jou! Rabobank talent is een ambitieus ontwikkelprogramma. Binnen dit programma word je opgeleid voor een loopbaan binnen de bank We zoeken per direct commerciële talenten en bedrijfskundige toppers, ook met werkervaring! Nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Kijk dan snel op: Heb jij een opleiding afgerond op HBO/WO niveau en denk jij dat je voor de Rabobank de geschikte kandidaat bent? Ben je starter of heb je ai werkervaring? Weet jij iets extra's te brengen binnen de bank en zoek je een loopbaan in de financiële dienstverlening? Solliciteer dan direct via onze website! De selectiedag'vindt plaats op 13 april a/6, in Goes. 4i HjTwMl Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws-Vlaanderen en heeft 1100 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bie den van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent zes bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen, Dethon Integratie en Dethon Nieuwe Diensten. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Op het bedrijfsbureau van Dethon Groen te Terneuzen zoeken wij een: Functie-inhoud Als calculator bestaan de dagelijkse werkzaamheden uit het zelfstandig opnemen, voorbereiden en uitwerken van offertes van opdrachten en bestekken. Je adviseert klanten over tuintechnische aspecten. Je maakt gebruik van diverse automatiseringstoepassingen, zoals Autocad, voor het uitwerken van ontwerpen naar technische tekeningen. Je doet de werkvoorbereiding voor uitvoering van bestratings -en beplantingsplannen. Als assistent uitvoerder begeleid je enkele groepen met cultuurtechnische mede werkers. Je organiseert en regelt dagelijkse werkzaamheden van de groepen en lost in overleg met de uitvoerder problemen op inzake personeel, capaciteit en materiaalvoorziening. Je draagt zorgt voor de juiste naleving van veiligheidsvoor schriften. Je beschikt over kennis van aansturen en inplannen van machinewerk en neemt deel aan diverse interne overlegstructuren. Functie-eisen Voor beide functies zoeken wij MBO ers, in de richting groenvoorziening, minimaal niveau twee, aangevuld met enige jaren ervaring als calculator of leidinggevende. Daarnaast beschik je over goede contactuele en administratieve vaardigheden. Je bent stressbestendig, pragmatisch en oplossingsgericht. Salaris: Deze functies worden afhankelijk van functie, leeftijd en ervaring ingeschaald. Uw dienstverband valt onder Viaflcx, de BV van Dethon waarbij de arbeidsvoor waarden grotendeels conform de CAO WSW zijn. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. van der Zee, bedrijfsmanager Groen, tel: 0115- 675110. Sollicitatie: Als u interesse hebt in een van deze functies, verzoeken wij u om voor 1 april 2010 uw brief o.v.v. vacaturenr. 10 te zenden aan de heer J. Boutersc, hoofd PO&I, postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Of via email: solliciteren@dethon.nl Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. O JobTrack.nl Vind je het leuk om in een internationale omgeving te werken en heb je een klantgerichte instelling? Dan hebben wij een leuke baan voor je! In deze verantwoordelijke en dynamische functie ben je het eerste aanspreekpunt voor onze klanten. Je vervult daarmee voor ons bedrijf een belangrijke rol ais het gaat om relatiebeheer. Ter uitbreiding van onze Verkoop Binnendienst zoeken wij iemand met: HBO werk- en denkniveau (verkregen door opleiding en/of ervaring). beheersing van de moderne talen Frans, Duits en Engels zowel mondeling als schriftelijk. een commerciële instelling en onderhande lingsvaardigheden. goede contactuele eigenschappen. Tot je taken behoren ondermeer: het onderhouden van telefonisch contact met de klant. het administratief en logistiek afwikkelen van orders en bestellingen, het ondersteunen van de Verkoop Buitendienst. het ontvangen van klanten. telefonische acquisitie. diverse andere kantoorwerkzaamheden. Wij bieden: een afwisselende en verantwoordelijke functie in een internationale, dynamische werkomgeving en in een jong en informeel verkoopteam, een goed pakket arbeidsvoorwaarden, trainings- en opleidingsmogelijkheden. Krijn Verwijs Yerseke BV is in 1880 opgericht ais kweekbedrijf van oesters. In de loop der jaren is het bedrijf uitgegroeid tot een internationale organisatie met een uitstekende reputatie als het gaat om het kweken, verwerken en verkopen van schaal- en schelpdieren. Continue kwaliteitsverbetering en innovatie én een klantgerichte aanpak vormen de basis van deze zorgvuldig opgebouwde reputatie. Dagelijks leveren wij onder de naam 'Premier'en ook onder private label door heel Europa verse schaal- en schelpdieren. Onze belangrijkste afnemers zijn supermarktketens, groothandels en horecaleveranciers in België, Frankrijk, Nederland, Duitsland, Spanje, Italië en Engeland. Ons bedrijf in Yerseke en onze verkoopkantoren in Duitsland en België zorgen elke dag weer dat onze klanten via een uitgebreid distributienetwerk hun producten tijdig en vers aangeleverd krijgen. Krijn Verwijs Yerseke B.V. Korringaweg 27-29 Postbus67 tel.0113-579010 4401 NT Yerseke 4400 AB Yerseke faxOI 13-573820 PR-MI-R www.krijnverwijs.com Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV vóór 24 maart 2010 aan Krijn Verwijs Yerseke BV, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 67,4400 AB Yerseke, of per email: martine@verwijs.com. Wil je vooraf meer informatie over de vacature, neem dan contact op met Ineke Nijssen, tel. 0113 - 579014, email: ineke@verwijs.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44