139' d IDensenlinq.nl zaterdag 13 maart 2010 Wie nooit heeft geleden heeft nimmer geleefd; wie nooit zich vergiste heeft nimmer gestreefd; wie nooit heeft geweend heeft geen vreugd als hij lacht; wie nooit heeft getwijfeld heeft nooit ernstig gedacht. Ons is ontvallen onze dierbare moeder, oma en overgroot moeder Maria Wilhelmina Schot-Ren tier echtgenote van Simon LeendertSchot (in liefdevolle herinnering) Esther en Joop Anne-Mieke en Bart Percijn, Zierick, Yfke Simon Kelly Jannie Jacco Simon Kees (in liefdevolle herinnering)Sylvia en Danny Sanne Zierikzee, 11 maart 2010 Zorgcentrum Allévo-Borrendamme Scheldestraat 2-223 Correspondentie-adres: Familie Goedhart-Schot Oosterenbanweg 24 4325 GS Renesse Wij zijn de verzorgenden van Allévo-Borrendamme dankbaar voor de liefdevolle zorg aan onze moeder en oma gegeven. Maandag 15 maart is er in de Groene zaal van Zorgcentrum Borrendamme van 13.00 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend, om 14.00 uur, zal er een afscheidssamen- komst gehouden worden, waarna de begrafenis omstreeks 14.45 uur zal plaatshebbën op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Want wij hebben bier geen blijvende stad, maar wij zoeken de toekomstige. Hebreeën 13- Vers 14 Heden heeft de Heer op wie zij vertrouwde tot zich genomen Marie de Fouw sinds 1982 weduwe van Laurus Marinus Verburg tV Hoek, 6 september 1917 t Hoek, 12 maart 2010 Namens de familie: R.J. de Fouw Zorgcentrum Vremdieke, K. 108 Correspondentieadres: R.J. de Fouw Langs de Kreek 72 4535 CD Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 16 maart om 14.00 uur in zorgcentrum "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na afloop is er gelegenheid om nog samen te zijn in zorgcentrum "Vremdieke". Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. V Wij zijn verdrietig om het nog onverwacht overlijden van mijn vriendin en onze 'tante' Rina Vader-Cevaal Cor Barentsen kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost Souburg, 13 maart 2010 ft» yfe - U iferfc» - Als eens mijn adem stokt dan draagt mij Uw muziek Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde, hebben wij afscheid genomen van Gijsbert van 't Zelfde Rijsoord, 13 april 1932 f Middelburg, 12 maart 2010 Echtgenoot van: C.A. van 't Zelfde-Keijmel Zoon van: L. van 't Zelfde H.l. Ambacht Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen en verdere familie Correspondentieadres: Rijnstraat 5 4335 KG Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Bertus op dinsdag 16 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Bachweg 2, Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 17 maart om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend wordt Bertus naar zijn laatste rustplaats begeleid. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar huisarts Dr. Manni, Jo Bimmel en het verzorgend personeel van Zorgcentrum 't Gasthuis. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te,sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. AFSCHEID van mijn grootste fan en vriend Bedankt Pa, Rene van 't Zelfde Zeer bedroefd, maar met .een onuitwisbare herinnering en dankbaarheid is overleden mijn beste vriend Bertus van 't Zelfde Ik zal hem missen, maar nooit vergeten. Rust zacht. Joop Hietbrink J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41