y DvarJadsij Adriana Gijzel - Sinke '38 familieberichten fefc--, T" zaterdag 13 maart 2010 O dlensenl.ifiq.nl Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heen gegaan onze vader Jan Bliek In de leeftijd van 90 jaar. Loes Becker-Bliek Horst Becker Lilan Bliek Leo Ike Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis "Ter Reede" woning 23 voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Talmalaan 35 4384' KE Vlissingen Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 16 maart van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een moeilijke levensavond is overleden onze schoon zuster en tante 'Joanne' sinds 21 juni 2005 weduwe van C. M. Gijzel Yerseke, 16 maart 1919 f Goes, 12 maart 2010 Wemeldinge: Betsy Walraven - Gijzel (in herinnering) Kapelle: M. C. Gijzel W. Gijzel - Moelker Terneuzen: W. A. Schot - Gijzel M. Schot Monster: A. W. Gijzel J. Gijzel - de Jonge Neven en nichten C orrespondentieadres Biezelingsestraat 11, 4421 BL Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 17 maart van 12.30 - 12.55 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede late Kapelle. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehouden om 13.00 uur, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Biezelingse- weg te Biezelinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Liever geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op bergen en in dolen en overal is God! Na een mooi leven waarin hij intensief heeft mogen genieten is mijn lief, mijn Simon C., onze positieve zorgzame vader en super opa, helaas overleden. 'X SIMON CORNELIS HOOIMEIJER Barendrecht 20 april 1944 Goes: Goes t 11 maart 2010 Emmy A.P. Hooimeijer-Koster 'SS' Floppy Waddinxveen: Justy Anne-Ruth Basten Rozelotte Wemeldinge: Barbaras Alies Correspondentieadres: Aartjeskreek 18, 4465 AG Goes Simon C. is thuis, aldaar liever geen bezoek. De bijeenkomst ter herinnering aan het leven van Simon C., zal plaatsvinden op woensdag 17 maart 2010 om 13.30 uur in de Geerteskerk aan het Marktveld te Kloetinge. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid voor een laatste groet in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er vanaf 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in "de Hollandsche Hoeve", locatie "Vierlinden" Kattendijksedijk 27 te Goes. Liever geen rouwstukken of kransen, neemt u in plaats daarvan uw eigen lievelingsbloem mee. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze goede vriend Simon Wij wensen Emmy, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Familie Hans van Opbergen We nemen afscheid van een bijzondere vriend Drs. Simon C. Hooimeijer De Rotaryclub Goes verliest in hem een bevlogen en betrokken lid. Voor hem kwam vriendschap op de eerste plaats. Wij wensen Emmy, kinderen en kleinkinderen alle kracht toe dit gemis te dragen. Leden en bestuur van de Rotaryclub Goes Onze Golfvriend, Simon C. Hooimeijer Nooit meer een goede bal. Nooit meer een goede grap. Voor Emmy, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht om verder te gaan in hun leven zonder jouw nabijheid. Heren senioren 2 Kees, Jan, Gertjan, Chiel, George, Gerard, Wim en Ad Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze golfvriend van het eerste uur Simon C. Hooimeijer Simon was een markant figuur, die zich met hart en ziel in diverse commissies en als lid van het bestuur heeft ingezet voor zijn Goese Golf Club. Wij wensen Emmy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Gpese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Verslagen en verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van ons golfmaatje en muzikale vriend Simon C. Hooimeijer Wij verliezen in Simon een enthousiast koorlid. Je vriendschap en gezellige grappen blijven voor altijd in onze herinnering. You '11 never walk alone Wij wensen Emmy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Birdiekoor van de Herendag Goese Golf Club Simon Wat ging het ineens afschuwelijk snel. Je liet velen met verslagenheid achter. Voor velen was je de "Burgervader" van het Goese Meer. Lid vanaf het eerste uur van onze vereniging, waarvan je een trotse voorzitter was. We zullen je missen en je onuitputtelijke moppenarsenaal niet gauw vergeten. We wensen jouw Emmy, kinderen en kleinkinderen alle kracht en onderlinge steun toe om verder te kunnen gaan in hun leven zonder jouw nabijheid. Bestuur Vereniging Bewoners Goese Meer, George, Maureen, Pam, Bèr, Pieteren Chiel Dankbaar voor alles wat zij voor ons en voor veel anderen mocht betekenen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Agnes Jozefina Rieswijk in de leeftijd van 72 jaar. Kitty en Cor Roos en ken/in, Jessy Agnes en Linda Huib en Wouter Goes 11 maart 2010 Correspondentieadres: K. Roeffen Robert Schumanlaan 77 4463 BD Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 17 maart om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Ha de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Gelegenheid tot afscheidnemen van onze moeder voor de crematieplechtigheid van 12.00 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Agnes Een maatje minder Theo Diep geschokt en met groot leedwezen ontvingen wij het bericht van het totaal onverwachts overlijden van A.J. (Agnes) Rieswijk Mede op haar initatief kwam de Voedselbank Bevelanden in Goes tot stand. In Agnes verliezen wij een zeer gedreven en betrokken coördinator en medebestuurslid. Haar overlijden laat een grote leegte achter in onze organisatie. Voedselbank Bevelanden Adri van Oosten, voorzitter Ton Geene, secretaris Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Oprichtster/Coördinatrice Agnes Rieswijk Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij dit grote verlies. Vrijwilligers Voedselbank De Bevelanden Goes, 13 maart 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40