:.<s gemeente Goes Allround medewerker Publiekszaken ffffg. 'orsele Chef werkplaats Total Raffinaderij Nederland GENERAL ACCOUNTANT m www.borsele.nl/vacatures INVALKRACHTEN BEGELEIDER 3 20 zaterdag 13 maart 2010 O JobTrack.nl Wil jij, met je collega's, het gezicht van de gemeente Goes zijn? Denk je in mogelijkheden en kansen? Ben je overtuigend? Dan zoeken we jou! Voor 36 uur per week, voor de duur van één jaar Maximum salaris 41.591,- bij een fulltime dienstverband Postbus 2118 4460 MC Goes (0113) 24 96 00 werken@goes.nl www.goes.nl Interesse? Kijk voor de volledige vacature op: WWW.gOGS.nl Reageren kan tot 29 maart 2009. gemeente Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ho oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt. Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook, zeehaven-, industrie-en energiegemeente. De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 200 medewerkers samen aan een goed product. In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatgerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsele vraagt: voor 36 uur per week bij de afdeling Buitendienst (m/v) Functie-informatie: Dagelijkse leiding over de gehele werkplaats en reinigingsdienst, inkomend en uitgaand materieel; Verantwoordelijk voor de totale planning en onderhoud; Geeft leiding aan de chef-monteur, de administratieve mede werkster, de medewerkers van de reiniging en kolkenzuigeren voert functionerings- en beoordelingsgesprekken met hen; Informeert en adviseert het afdelingshoofd over de bedrijfs voering en werkt samen met de opzichter reiniging en tractie; Bereidt voor, plont, coördineert en houdt toezicht op de werkzaamheden van de uitvoerende medewerkers; Verantwoordelijk voor aankoop en vervanging van tractie en overig materiaal, beheer magazijn, veiligheidskleding en materialen, onderhandelt over prijzen; Verantwoordelijk voor toepassing en naleving ARBO regelgeving; Zorgt ervoor dat alle werkzaamheden vastgelegd worden in de administratie, afhandeling en toetsing van in- en uitgaande rekeningen, bijhouden van prijsstijgingen in de begroting; Functie-eisen: Aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; Ervaring als eerste monteur of chef werkplaats; Kennis van automatisering; Het rijbewijs B C+ (chauffeursdiploma); BHV-en EHBO-diploma; Bereidheid tot het volgen van cursussen gericht op de functie; Een flexibele en zelfstandige instelling; Een klantgerichte en collegiale houding. Borsele biedt: Een salaris van maximaal 3.418,00 bruto per maand (functieschaal 9) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kan contact opgenomen worden met de heer A.M. van Overbeeke, afdelingshoofd Buitendienst, 0113 - 23 84 54. Heb je interesse: Mail dan naar: info@Borsele.nl vóór 23 maart 2010. Ook kun je je reactie per post versturen, gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 4450 AA Heinkenszand, onder vermelding van P&O in de linker bovenhoek van de envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Voor het Finance Accounting Department zijn wij op zoek naar een geschikte kandidaat voor de functie van: Het betreft een fulltime functie voor onbepaalde tijd. Uw taken en verantwoordelijkheden: Verzorgen van de treasury, liquiditeitsplanning, belastingaangiftes, subsidies; Actieve rol en begeleiding bij interne en externe accountantscontroles en fiscale controles; Zorgdragen voorde planningen coördinatie van periodieke en jaarlijkse boekingsafsluitingen; Bijdragen in jaarlijkse budget cyclus; Verzorgen van debiteurenadministratie, bankbetalingen,diverse financiële rapportages aan management en consolidatierapportages aan de holdings en overheid; Belangrijke bijdrage aan de kwaliteit van de in de financiële systemen vastgelegde gegevens en aan de integriteit van de grootboekrekeningen. Belangrijke bijdrage aan de analyse van de allocatie tussen de verschillende aandeelhouders. In deze functie bent u samen met een collega General Accountant verantwoordelijk voor het gehele vakgebied. U rapporteert in deze functie aan de Controller. Uw profiel: Een afgeronde bedrijfseconomische opleiding op HBO niveau; Minimaal 5 jaar relevante ervaring in het vakgebied; Kennis van accountingrichtlijnen en -principes (IFRS); Goede mondelinge en schriftelijke kennis en presentatievaardigheden in zowel het Nederlands als het Engels; Goed kunnen werken in een omgeving met due-dates; Kennis van en ervaring met SAP is een voordeel; 'Teamplayer'mentaliteit. Ons aanbod: TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven in onze (internationale) organisatie. Onze salariëring is zondermeer concurrerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie sollicitatie: Voor meer inhoudelijke informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Wim-Paul Lievense, Controller, tel. nr. 0113 - 619 628. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u -vóór27 maart 2010- richten aan:TOTAL Raffinaderij Nederland N.V.,t.a.v. Frank Bernard, Postbus 2io, 4380 AE VLISSINGEN, of per e-mail: trn.vacature@TRN.nl. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van'de selectieprocedure. Meer informatie overTotal Raffinaderij Nederland kunt u vinden op onze website-. www.totalraffinaderij.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs! Total Raffinaderij Nederland N.V. (TRN) is een dochteronder- aardolieraffinagecomplex en een hydrocracker. Deze installaties neming van de Franse oliemaatschappij Total en de Russische verwerken respectievelijk aardolie en stookolie tot LPG, nafta, benzine, oliemaatschappij Lukoil Oil Company. Total is met zo'n diesel, huisbrandolie, vliegtuigbrandstof, en chemische producten, 110.000 werknemers actief in meer dan 130 landen. Lukoil, Hei naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid. Kwaliteit met ongeveer 150.000 medewerkers, heeft haar activiteiten Milieu en ARBO is van primair belang. TRN is één van de beste voornamelijk in Rusland en Oost- en West-Europa. werkgevers van Zuid-West Nederland en heeft een personeelsbestand De raffinaderij, gevestigd te Vllssingen-Oost, beschikt over een van 400 hoog en middelbaar opgeleide medewerken. op O-urenbasis Voor meer info verwijzen wij u naar onze website www.gors.nl Voor onze WWA (woon-/werkvoorziening voor cliënten met een verstandelijke beperking en een stoornis in het autistisch spectrum) in Kruiningen zijn wij op zoek naar Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Uw sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae verwachten wij, onder vermelding van het vacaturenummer 10-02. uiterlijk 24 maart 2010 in ons bezit te hebben. Het GORS schept de voorwaarden die de cliënt met een lichamelijke en/of verstandelijke functiebeperking als noodzakelijk ervaart voor een zinvol bestaan. Uw brief kunt u sturen naar: het GORS, dienst P&O, Postbus 2160 MD GOES of mail naar p&o@gors.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20