Van der Valk Hotel Middelburg zoekt: ChefKok m/v SousChef m/v Zelfstandig Werkend Kok m/v Ontbijtkok m/v Afwasser m/v Hoofd Huishoudelijke Dienst Medewerker Huishoudelijke Dienst m/v Medewerker Kamerschoonmaak m/v Medewerker Technische Dienst m/v Chef Bediening/Banqueting Medewerker Restaurant m/v Medewerker Hotelbar m/v Receptionist m/v Nachtportier m/v Medewerker Zaal- en Groepsreserveringen m/v Medewerker administratie m/v Scholieren Studenten diverse functies Hotel IITVIID cêusj3 Planner M/V 40 uur Logistiek operationeel manager M/V GEDIPLOMEERDE doktersassistente zaterdag 13 maart 2010 JobTrack.nl In juni zal het luxe viersterren Van der Valk Hotel Middelburg haar deuren gaan openen. Dit hotel beschikt over 120 hotelkamers en suites, een ruim a la carte restaurant, en een sfeervol ingerichte hotelbar. Daarnaast zal Van der Valk Hotel Middelburg over 10 multifunctionele (vergader) zalen gaan beschikken, waar naast vergaderingen en congressen o.a. ook diners, buffetten en bruiloften gehouden kunnen worden. Voor uitgebreide functieomschrijvingen en sollicitatiemogelijkheden kijkt u op www.valk.com/middelburg. Wanneer u aanvullende informatie wenst neemt u dan contact op met de heer M. Akerboom op telefoonnummer 0113 - 315 800 of per e-mail aan Middelburg personeel@middelburg.valk.nl Acquisitie naar aanleiding uan deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Transport en Logistics Oosterhout Container Terminal bv Rietveld Transport en Logistics en de Oosterhout Container Terminal zijn een samenwerking van bedrijven op logistiek gebied. Door toenemende groei van ons bedrijf zijn de volgende functies ontstaan: Functie planner: Voor onze Containerterminal zijn wij op zoek naar een truckplanner in 2 ploegendienst. Wij vragen: - Werkervaring met de logistieke automatisering. - Minimaal MBO werk- en denk niveau - Stressbestendig - Klantvriendelijk - Geen 9 tot 5 mentaliteit. solutions Tevens zijn wij op zoek naar een zelfstandige personeelsfuntionaris voor minimaal 32 uur per week. Functie floormanager: U bent verantwoordelijk voor de aansturing van de afdelingen export, magazijn en facility. Taken: Bewaking van de levertijden Controle op en het verbeteren van het service level naar klanten Bewaken en het opstellen van het facility plan Beheren van het operationele procedures op de afdelingen. Wij bieden: Goede primaire arbeidsvoorwaarden, doorgroeimogelijkheden en een prettige werksfeer. Interesse! Stuur uw brief met CV naar info@rietveldbv.nl of per post naar: Rietveld Transport, Visserijweg 3, 4906 CJ Oosterhout, 0162-421075, www.rietveldbv.nl Functie eisen: HBO werk- en denk niveau. Aantoonbare management ervaring Goede beheersing van de Engelse taal, Duits is een pre Flexibel, stressbestendig, doelgericht en representatief. Huisartsencentrum zuid in Terneuzen zoekt per direct een: Voor een dienstverband van 32 uur per week. In onze' praktijk werken 5 huisartsen, I HAIO, 2 POHers, een psycholoog, diëtiste en 5 doktersassistentes Wat wij zoeken: enthousiasme, flexibiliteit, goed kunnen werken in teamverband, humor en goede communicatieve vaardigheden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan: Huisartsencentrum Zuid Alvarezlaan 21 4536 BA Terneuzen Ol 15-683468 PROPERTIES B.V. Ronstreet Properties B. V. is een onderdeel van WE International B. V. en is gevestigd in Breda. Onder WE International vallen onderandere de modeketens: WE, Van Gils, Setpoint, OrNeill en Be ld 0 na. Ronstreet is eigenaar van panden in Nederland, België en Zwitserland. Ronstreet verzorgt daarvoor het beheer, de verhuur (aan interne en externe retailers), het onderhoud en de aankoop- en verkooptransacties. Bij Ronstreet zijn momenteel 4 personen werkzaam. Ronstreet is op zoek naar een: Management Assistente Vastgoed 32-40 uur) Taken en verantwoordelijkheden: Voorbereiden en notuleren van meetings, bewaken van acties; Beheren van agenda's van het management en het organiseren van afspraken; Eerste aanspreekpunt voor interne en externe relaties; Behandelen van e-mail en post; Zelfstandig verzorgen van uitgaande correspondentie. Naast bovenstaande secretariële werkzaamheden zul je ook vakinhoudelijk bezig zijn met het: (mede) beoordelen van (huur)overeenkomsten, signaleren van afwijkingen; nuurrecht (woningen en commerciële' ruimten); treffen van voorbereidingen voor taxaties, woz bezwaren, huurherzieningen, etc. beheren en bijwerken van onze database van de objecten; coördineren en bewaken van de voortgang van verschillende projecten. Naast bovenstaande functie eisen, zoeken wij iemand die continu 'meedenkt' over de huidige processen. Een groot verantwoordelijkheidsgevoel en een adviserende rol over de optimalisatie hiervan vormen belangrijke aspecten in deze functie. De man vrouw die wij zoeken heeft een pro-actieve instelling en kan zeer zelfstandig functioneren. De Management Assistente Vastgoed is als het ware de rechterhand van de Asset Manager. Profiel: HBO werk- en denkniveau Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie binnen het vastgoed Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, Frans is een pré Uitstekende computervaardigheden (Word, Excel, Outlook) Pro-actief, zelfstandig, leergierig en nauwkeurig Resultaatgericht, flexibel, stressbestendig Ronstreet biedt een leuke zelfstandige baan met veel verantwoordelijkheid, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. In onze snel groeiende en dynamische organisatie bestaan volop ontwikkelingsmogelijkheden en een uitstekend toekomstperspectief. Ronstreet heeft een open werkklimaat met een informele bedrijfscultuur. In verband met onze huidige bezetting zal bij een parttime invulling van de functie, de vrijdag als vaste vrije dag helaas niet tot de mogelijkheden behoren. Ben je geïnteresseerd of wil je aanvullende informatie? Solliciteren is alleen mogelijk per mail. Je kunt je CV en onderbouwde motivatie mailen naar: indra.treffers@ronstreet.eu Voor aanvullende informatie kun je bellen naar 076-7503867.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 106