Zonder twijfel naar de Eifel! Rondreis Rome Sorrento 99,- p.p. 4-daags More Inclusive-arrangement www.pzc.nl/webwinkel 8-daagse vliegreis Italië incl. hotels, ontbijt en excursies v.a. 654,-! www.pzc.nl/webwinkel €50,- korting! WW zaterdag 13 maart 2010 23 r WEBWINKEL Vanaf Wist u dat er op een steenworp van de Nederlandse grens een bijzonder romantisch natuurgebied ligt? De Eifel. Dit is een prachtig gebied om de lente te vieren! Heerlijk wandelen door de bossen, langs bronnen, riviertjes en meren. Door sfeervolle vakwerkdorpjes. Maakt u een leuk boottochtje over de Rursee! Of gaat u liever zelf kanoën? Wist u dat dit vroeger een groot vulkaangebied was? En dat u op veel plekken ook nog sporen van de oude Romeinen te genkomt? Ook in de zomer en de herfst is dit een heerlijke bestemming om een paar dagen op adem te komen! Uw verblijf U verblijft in de voormalige watermolen Hotel Klostermühie in Heimbach. Dit vriendelijke familiehotel ligt midden in het natuurpark Nordeifel! U verblijft in een nette tweepersoons kamer, met tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden, tv, telefoon, minibar. Badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Het plaatsje Heimbach is een officieel 'Luftkurort': dat betekent dat de lucht er bijzonder zuiver en gezond is! Inbegrepen: 3x overnachting met ontbijtbuffet 2x driegangendiner of dinerbuffet lx Eifel-specialiteitendiner lxwandelkaart lx koffie met gebak lx welkomstdrankje Gebruik sauna Kinderkorting (bij 2 volbetalenden) le kindt/m 11 jaar: gratis 2e kind t/m 11 jaar: 50% korting. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via telefoon: 0900 -365 65 65 0,20 pm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode 25100 pharosreizen.nl categorie reizen autovakanties Deze rondreis combineert de mooiste bezienswaardig heden van het historische Rome en het schilderachtige Sorrento. Ontdek de 'eeuwige stad' Rome, een fascineren de stad waar al meer dan 2800 jaar geschiedenis geschre ven wordt. Hier ziet u de St. Pieter basiliek, het Forum Romanum, het Colosseum en de Trevifontein. Aansluitend gaan we op ontdekkingstocht naar het schitterend aan de kust gelegen Sorrento. Sorrento is een ideaal uitgangs punt voor excursies naar het historische Pompei, Napels en het bloemeneiland Capri. Deze 8-daagse rondreis is, incl. verblijf in hotels, ontbijt en excursies met Nederlands sprekende reisleiding, te boeken vanaf slechts 679,- p.p.! Bovendien krijgt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40006 C 50,- korting bij 2 personen... Dagprogramma Dag 1: vlucht Rotterdam naar Rome en transfer naar het hotel in de omgeving van Rome. Dag 2: we duiken in het verleden van het klassieke Rome en bekijken o.a. het Colosseum, het Forum Romanum en het Capi- tool. 's Middags wandelen we naar de Trevifontein, het Piazza Colonna en het Pantheon, 's Avonds kunt uzelf op ontdekkings tocht door Rome, maar u kunt ook de facultatieve avondtour door het verlichte Rome maken (ca. 16,- p.p.). Dag 3: vandaag staat het katholieke Rome centraal, met een bezoek aan de catacomben van Calixtus en het Vaticaan met de St. Pieter basiliek, het hart van de katholieke kerk. 's Middags bewonderen we o.a. de Engelenburcht. Dag 4: we brengen een bezoek aan de Santa Maria Maggiore, de mooiste Maria-kerk van Rome en wandelen naar de Spaanse Trappen, 's Middags gaan we wederom naar het Vaticaan voor een bezoek aan het Vaticaans Museum en de Sixtijnse Kapel. Dag 5: op onze route naar het mooie Sorrento maken we een stop bij het beroemde klooster Monte Cassino. Deze benedic tijnen abdij ligt op een rots op 519 meter boven het plaatsje Cassino. Langs de Golf van Napels rijden we naar ons hotel in de omgeving van Napels of Sorrento. Dag 6: in het bruisende Napels bezoeken we het Archeologisch Museum, waar de historische schatten uit Pompei tentoon gesteld staan. In Napels nemen we natuurlijk ook nog een kijkje in het oude hart van de stad met o.a. de Galleria Umberto en het koninklijk paleis. Vervolgens door naar Pompei, dat door een uitbarsting van de vulkaan Vesuvius werd bedolven. Er wordt al meer dan 100 jaar gewerkt aan de opgravingen. Dag 7: deze dag is ter vrije besteding in het prachtige Sorrento. Een absolute aanrader is de facultatieve excursie naar het bloemen eiland Capri, incl. boottocht en rondleiding (ca.€ 65,- p.p.). Dag 8: terugvlucht naar Rotterdam. Vertrekdata LR 28.034 op zaterdag van 15/5 t/m 16/10 Adviesprijs* v.a. 679,- Lezersprijs* v.a. 654,- Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: vliegreis Rotterdam-Rome v.v. mettransavia.com, lucht havenbelastingen, rondreis per comfortabele bus, Nederlandsspre kende reisleiding, verblijf in toeristenklasse hotels in of nabij Rome en Napels/Sorrento, 7 x ontbijt, 3 x diner (alleen bi) vertrek in maart) en het beschreven excursieprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, facultatieve excursies, eventuele verplichte stadsgidsen, eventueel gebruik open baar vervoer in de steden, koffergelden, fooien, reis- en annulerings verzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 28.034 en actiecode WEG40006 categorie reizen rondreizen lezersprijs in p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Niet inbegrepen: reserveringskosten, bijdrage calamiteitenfonds, toeristenbelasting. 19/03-30/11 €99,-* WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 105