zeeland 125 Tien Nederlanders mag een beetje over de top' 0,75 bercx) 1 ^sseüüjlh nnocles Waldkorn Dronken duo L Bladlood gestolen Uitnodiging voor onze zomermodeshow 3,7 ton voor railbussen naast de stoomtrein RECLAME Blindencentrum Visio dag open voor bezoek Kampioenschap frikandellen eten vrijdag 12 maart 2010 Marijn Geluk tijdens een optreden met zijn band Bastard Sugar. Aan het festival in Amerika doet hij mee als individuele zanger. collectie Marijn Geluk burgh-haamstede - De politie heeft woensdagavond twee dron ken mannen (beiden 27) aangehou den. op de Serooskerkseweg in Burgh-Haamstede. Zij hadden zich eerder die avond misdragen. Eerst waren ze vervelend in een horecabedrijf. De politie werd ge beld en de mannen vertrokken op een scooter. Later kwam een mel ding van onenigheid bij een benzi nepomp. De mannen hadden geen benzine meer en gingen met elkaar op de vuist. Een van hen had ook een andere man bedreigd. i poortvliet - Bij hengelsportwin- I kei Van der Sterren in Poortvliet zijn woensdagavond enkele hon- k derden kilo's in stukken gesneden r bladlood gestolen. Eigenaar Peter van der Sterren wilde daar vislood van maken. Hij schat de waarde van het materiaal op 1300 euro. Wie iets weet: 0900-8844. Modeshow in onze zaak op vrijdag 19 maart a.s. van 14.00 tot 16.00 uur Een aantal mannequins zullen u onder het genot van diverse versnaperingen doorlopend onze zomercollectie tonen. Wij nodigen u hierbij uit om op deze show aanwezig te willen zijn en zullen uw bezoek zeer op prijs stellen. Graag tot ziens in Yerseke lepelstraat I.Vers.ke -Iel. 0113 - 571539 www.ijsseldijkmodes.nl goes - De Stoomtrein Goes-Borse- len krijgt via de provincie 372.000 euro om de spoorlijn en de sta tions te verbeteren. De museumspoorlijn wil de hoofd verbinding zijn tussen toeristische attracties in de Zak van Zuid-Beve land. Daartoe worden de treindien sten uitgebreid met motorwagens, Duitse railbussen en repli ca- N S - motorwagens, naast de stoomtrein. De motorwagens stoppen ook op stations die de stoomtrein over slaat: 's-Gravenpolder, Nisse, Baar land en Oudelande. Nog deze zo mer kunnen reizigers daarvan pro fiteren, belooft de stichting. De subsidie voor het project Toe ristische Hoofdas komt uit de pot ten van de provincie, uit het Inves teringsbudget Landelijk Gebied van het Rijk en uit het Europese Plattelandsontwikkelingsprogram ma (POP). Jrar_.2r*v vrijdag en zaterdag: Brood- en banketbakkerij Opril Grote Markt 4 J.D. van Mellestraat 32 Goes *tel. (0113) 21 5614 UW WARME BAKKER GOES Koninklijke Visio Revalidatie Ad vies voor blinden en slechtzienden in Goes verwelkomt nieuwsgieri gen zaterdag 20 maart tijdens de Landelijke Open Dag van de Zorg. Het expertisecentrum helpt men sen met zichtproblemen om oplos singen te vinden voor mobiliteit, wonen, werken, onderwijs, ont spanning en opvoeding. Het centrum aan het Stationspark 2 in Goes is zaterdag 20 maart open van 09.30 uur tot 16.00 uur. De Nederlandse delegatie voor Los Angeles bestaat uit ongeveer tien mensen. Marijn Geluk uit Sint Philipsland is één van hen. Hij doet mee in de categorie rock en denkt nog na over een tweede. Dat wordt wellicht jazz. KOUDEKERKE In Eetcafé De Oude Smidse wordt vandaag het open Koudekerks kam pioenschap frikandellen eten ge houden. Het is de bedoeling dat de deelne mers in een halfuur zoveel moge lijk frikandellen naar binnen wer ken. De winnaar verdient een di nerbon ter waarde van 25 euro. Deelnemers kunnen zich ter plek ke aanmelden. Het evenement zal om 21.30 uur be ginnen. De toegang is gratis. op"merk"elijke collectie uitgebreide combinatiemode op kleur en merk gepresenteerd FRANKWALbER, GERRY WEBER, VERSE, TAIFUN, OLSEN, MAC, ZERRES en nog vele ondere lange vorststraat goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49