televisie 139
maar aan kracht te winnen
'In een tijd waarin de gemiddelde artiestencarrière vijf jaar duurt,
is een halve eeuw een bijzondere prestatie' Bart Peeters, presentator gala Anneke Grönloh
vrijdag 12 maart 2010
07:05 Coronation Street
07:35 The bold and the
beautiful 08:05 Tom
my Teleshopping 13:05
Trauma centrum 13:35
De grote verbou
wing 14:35 Coronati
on Street 15:05 Burgers'
Zoo: Drukte in de die
rentuin 15:35 Still stan
ding 16:05 According to
Jim 16:30 The bold and
the beautiful 17:00 Little
house on the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te
leshop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 12:20 Ik begin
voor mezelf 12:40 TE-
FAF nieuws 13:00 RTL Z
Nieuws 13:20 Special:
De kijker aan zet 13:40
RTL Z Nieuws 14:20 Stu
dio E W 14:40 Special:
De kijker aan zet 15:00
RTL Z Nieuws 15:40
Special: De kijker aan
zet 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Special: De kij
ker aan zet 16:40 RTLZ
Nieuws
07:00 Tel sell 16:45 The
naked truth 17:10 Op
rah Winfrey show
06:55 Disney feest 07:35
Ernst, Bobbie en de rest
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Always gree
ner 10:00Tommy Tele-
shopping 11:00 Astro
TV 13:00 Tommy Tele-
shopping 14:00 Home
and away 14:30 Al
ways greener 15:35 Dis
ney feest 16:10 Sein
feld 16:40 Gilmore girls
17:35 Will Grace
09:05 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Skunk fu,
Casper's griezelschool,
Monster Buster club,
Totally spies, Skunk fu,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
The replacements, Ca
sper's griezelschool,
Monster Buster club,
Shuriken school, Skunk
fu, Totally spies, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Jackie Chan,
The replacements, Phi
neas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Aaron Stone
o
o
18:00 De grote verbou
18:00
Stom, stommer, 18:05
Dr. Phil, talkshow
18:05
Grey's anatomy,
18:00
I am Weasel, te
wing, realitypro-
stomst!, reality- 18:55
Fabeltjeskrant,
dramaserie
kenfilmserie
gramma
programma
kinderprogramma
18:05
George Lopez,
18:30
Stom, stommer,
comedyserie
stomst!
18:35
According to Jim,
18:55
De politie op je
comedyserie
hielen!
19:00 Hart van Neder
19:50
De Pfaff s, celebri- 19:00
Kinderzieken
19:00
Met de deur in
19:05
Still standing, co
land -Vroege
tydocusoap
huis, realityserie
huis, woonpro-
medyserie
editie
19:35
Style by jury,
gramma
19:30
Friends, comedy
19:20 Shownieuws-
make-overpro-
serie
Vroege editie, het
gramma
19:55
Two and a half
laatste nieuws
men, comedyserie
20:00 Trauma centrum,
20:30 Smeerlappen be- 20:30
Het bittere kruid,
20:00
Hoge hakken,
20:25
Wegmisbrui
realityprogramma
trapt!, realityserie
filmdrama
strakke pakken:
kers!, verkeerspro-
20:30 De nieuwe Uri
de makelaars, rea
gramma
Gelier, familie
lityserie
show
20:30
Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
21:30
Voetbal Interna
21:25
The good wife,
21:25 Top Gear, auto-
tional, voetbaltalk
dramaserie
magazine
show
22:30
Hart van Neder
22:10 As the world
22:20 Lost, dramaserie 22:30 Top Gear, auto
land - Late editie
turns, soap
magazine
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:15 Groeten uit de
rimboe
23:00 RTL Voetbal: Ju
piter League - Sa
menvattingen, sa
menvattingen
23:00 Oprah Winfrey
show, talkshow
(h)
23:50 IHuff, komische
dramaserie
23:15 Criminal intent,
dramaserie
00:10
Magnum force
00:00
RTL Poker: Po
00:50
Teleshop 8
00:05
Friends
00:40
The Simpsons
02:35
Astro TV
kerkampioen van
00:51
Sneak preview
00:35
Will Grace (h)
01:10
Nachtprogram
03:35
Late night
Nederland
02:00
Erostijl
01:05
Nachtprogram
mering
01:00
Teleshop 7
05:00
Chat TV
mering: Relax TV
02:10
Pokerafter dark
01:01
Poker babes
05:30
Blik op sterren
04:00
Hart van Neder
02:55
Nachtprogram
03:00
Sneks
land Show
mering
05:00
Car tracks
nieuws (h)
00
10
ro
o
IsJ
O
M
ro
N»
w
Z
O
X
'Ti ê»»miami88i®azsm
23:40 Lauren verslaat
het grootste re
ligieuze feest op
aarde
zetter, die 'zich ook in moeilijke tij
den staande weet te houden, want
er zijn haar niet alleen leuke din
gen overkomen'. Ze verwijst naar
de dood van haar man in 2004, en
naar de karaktermoord die Paul de
Leeuw jaren geleden op haar pleeg
de door haar in een van zijn
typetjes op te voeren als een dron
ken sloerie. Het kwam bij haar aan
als een dolksteek. Ze durfde in die
tijd nauwelijks de straat op. Imca
Marina doet terloops nog een 'be
kentenis'. Zij zette indertijd Soera-
baja als eerste op de plaat. Ze vond
het 'wat vals' dat Anneke Grönloh
er vervolgens mee aan de haal
ging en er een monsterhit mee
scoorde. Maar tussen de vriendin
nen is 'de vete allang bijgelegd'.
50-jarig jubileum Anneke Grönloh, Neder
land 2,17.10 uur. Volgende week vrij
dag deel 2
OVE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Trugkieke
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
:ië1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:10 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Ongerept Austra
lië. 14:25 Thuis. 14:50 Vrolijk
Vlaanderen. 15:15 Sporza
extra. 17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 De generatieshow. 21:50
Hope Springs. 22:45 Het jour
naal laat. 23:06 KENO-uitsla-
gen. 23:07 EuroMillions. 23:10
Het weer. 23:15 The muse.
België 2
07:05 SamSam. 07:15 Zoe
Kezako. 07:30 Hazentem
Internationaal. 07:40 Disney's
Kim Possible. 08:00 Gawayn.
08:15 Samson en Gert. 08:40
De kinderpuzzel: De 32.
08:50 Karrewiet. 08:58 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake.
09:35 Winterbeelden. 12:00
15:29 KETNET. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Bol en
Smik. 15:55 Bob de Bouwer.
16:05 Mickey Mouse clubhuis.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Zoe Kezako. 17:10 Hazentem
Internationaal. 17:20 Disney's
Kim Possible. 17:40 Gawayn.
17:55 De kinderpuzzel: De
32.18:05 Karrewiet. 18:15
Ketnetpop3.18:30 Lolmops.
18:40 Bel's boys. 18:55 Click-
ID. 19:10 De kinderpuzzel: De
32.19:20 Karrewiet. 19:30
Lizzie McGuire. 19:5119:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Band of brothers. 21:45 Co
medy casino. 22:15 Desperate
housewives. 23:00 Bracke op
vrijdag. 23:35 Deadwood.
RTBF1
08:50 Télétourisme hebdo.
09:20 Un jour, une vie. 10:50
Sanschichis. 11:51 Questions
d'argent. 11:55 Table des ter-
roirs. 12:00 Feux de l'amour.
12:50 Weerbericht. 12:55
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:35 Weerbericht.
13:45 Télétourisme quotidien.
13:55 Lerenard. 15:15
Wielrennen: Parijs - Nice. 17:40
FBI, portés disparus. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:21 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:10 Weerbericht.
20:15 C'est du Beige. 20:50
Vous avez un message. 22:55
Euromillions - uitslagen. 23:00
Auto mobile. 23:35 Questions
d'argent. 23:41 Opinions - PS.
23:55 Cinquante degrés nord.
RTBF2
09:05 C'est vous qui le
dites. 11:00 D'artd'art. 11:05
Matière grise express. 11:10
30 Rock. 11:37 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Une brique dans le
ventre. 12:25 Matière grise ex
press. 12:35 Toute une histoire.
13:40Sanschichis. 14:35 FBI,
portés disparus. 15:20 C'est
pas sorcier. 15:50 Tekenfilms.
17:05 Les niouzz. 17:15,17:35
Les nouvelles aventures de
Lucky Luke. 18:00 Air de famil
ies. 18:05 Tout le monde veut
prendre sa place. 18:55 Plus
belle la vie. 19:25 Les Griffin.
19:50 Beursberichten. 20:00
La familie Delajungle. 21:30
Matière grise. 22:22 KENO.
22:25 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:43 Beursbe
richten. 22:45 Intermédias.
23:50 Comme une béte.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Fake
Britain. 11:00 Homes under
the hammer. 11:55 BBC News.
12:00 To buy or not to buy.
12:45 Cash in the attic. 13:10
BBC News. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Murder, she wrote.
16:00 Nieuws en weerbericht.
16:05 3rd and bird. 16:15 Pinky
Dinky Doo. 16:25 Dennis
Gnasher. 16:35 Leon. 16:40
Bear behaving badly. 17:05
ROY. 17:35 Castronuts. 18:00
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Masterchef. 20:57
Nieuws en weerbericht. 21:00
EastEnders. 21:30 Eurovision:
Your country needs you. 23:00
BBC News. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Friday night with Jonathan
Ross.
BBC 2
07:00 Jakers: The adventures of
Piggley Winks. 07:20 Clifford
the big red dog. 07:35 Brum.
07:45 Pinky Dinky Doo. 08:00
Arthur. 08:25 Newsround.
08:30 Barney's barrier reef.
09:00 League of super evil.
09:15 Dennis Gnasher. 09:30
Zigby. 09:40,09:55 Pinky
Dinky Doo. 10:05 Louie. 10:20,
10:25 Ethelbert the tiger.
10:301 can cook. 10:45 Guess
with Jess. 10:55 Big and Small.
11:00 Tinga tinga tales. 11:10
Waybuloo. 11:30 In the night
garden. 12:00 Primary class
clips. 12:15 Emotional literacy.
12:25 Primary class clips. 12:40
Look and read. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Nature's top 40.14:30
Castle in the country. 15:00
Living in the sun. 16:00 Diagno
sis murder. 16:45 Flog it! 17:30
Pointless. 18:15 Escape to the
country. 19:00 Eggheads: Ce
lebrity special. 19:30 Antiques
road trip. 20:00 Coast. 21:00
Mastermind. 21:30 Gardeners'
world. 22:00 Mastercrafts.
23:00 The bubble. 23:30
Newsnight. 00:00 The review
show.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:25 Wo der Wildbach
rauscht. 12:00 heute. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Nashorn, Zebra Co.. 17:00
Tagesschau. 17:15 Brisant.
18:00 Verbotene Liebe. 18:25
Marienhof. 18:50 Das Duell
im Ersten. 19:20 Das Quiz mit
Jörg Pilawa. 19:45 Wissen vor
8.19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 UnserStar
für Oslo. 22:15 Polizeiruf 110:
Eine Maria aus Stettin. 23:45
Tagesthemen. 23:58 Das Wet
ter im Ersten. 00:00 Am Anfang
war der Seitensprung.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:15,
12:00 ZDF SPORTextra: Skiën.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 ZDF SPORTextra: Biat-
lon. 16:00 heute - in Europa.
16:15 Hanna - Folge deinem
Herzen. 17:00 heute - Wet
ter. 17:05 ZDF SPORTextra:
Schansspringen. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Forsthaus Falkenau. 20:15
Der Kriminalist. 21:15 SOKO
Leipzig. 22:00 heute-journal.
22:29 Weerbericht. 22:30
heute-show. 23:00 aspekte.
23:30 Lanz kocht.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Garbage
pit technician. 08:30,08:55
Wheeler dealers: Beetle to
buggy. 09:20 American chop
per: Iowa Bureau Farm bike
2.10:15 Massive machines:
Submarines. 10:40 Overhau
ling Number 1 Camaro. 11:35
Prototype this: Automated
pizza delivery. 12:30 How it's
made: Hotrods. 13:00 How
it's made: Accordions. 13:25
Survivorman: South Pacific.
14:20 Extreme engineering:
Super fast warship. 15:15 Die
Ludolfs. 16:10 Chop shop:
Huntin' shootin' fishin'. 17:05
Robocar. 18:05 Mythbusters:
Viewer's special 2.19:05 Really
big things: Whale shark rescue.
20:05 Fifth gear. 20:35 Mighty
ships: Emma Maersk. 21:35
Black gold. 22:35 Destroyed in
seconds. 23:00 Deadliest catch:
Trials of the Greenhorns. 00:00
Maclntyre: World's toughest
towns-Odessa.
National Geographic
07:00 Prove it! 07:30 Wat is
wat: Piraten. 08:00 Monkey
thieves: Skid row. 08:30 Heads
up: How can I explore space
now? 09:00 Animal inspectors.
09:30 Zoo tales. 10:00 Hunter
hunted: Dolphin attack. 11:00
Is it real?: Life on Mars. 11:30
Seconds from disaster: The
Hindenburg. 12:00 Don't tell
my mother...: Iran. 13:00 Bite
me with Dr Mike Leahy: Austra
lian outback. 14:00 Is it real?:
Miracles cures. 14:30 Seconds
from disaster: Crash landing
at Sioux City. 15:00 Air crash
investigation: Blind landing.
16:00 Hunter hunted: Danger
in the delta. 17:00 Big, bigger,
biggest: Oil rig. 18:00 World's
toughest fixes: Atom smashers.
19:00 Air crash investigation:
Ghost plane. 20:00 Is it real?:
Ghosts. 20:30 Seconds from
disaster: Everglades. 20:59
High-risk Friday. 21:00 Air
crash investigation: Head on
collision. 22:00 Underworld:
Las Vegas. 23:00 Air crash
investigation: Head on collision.
00:00 Underworld: Las Vegas.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:40 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:40 TMF Toons: Kappa Mi-
key. 09:00 Your chart. 10:00 10
X. 11:00 TMF hits. 12:00 TMF
Dance. 13:00 10 X. 14:00.
serveert. 14:30 TMF hits. 15:00
Your chart. 16:00 Saar vs. 30
seconds to Mars. 16:30 Willy
vs. Dizzee Rascal. 17:00 Kijk dit
nou live. 17:50 TMF hits. 20:00
Your chart. 21:00,21:30 TMF
snow kicks. 22:00 TMF in de
mix. 23:00 TMF Dance. 00:00
Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 from
1.11:00 Top 11 at 11.12:00
UK chart. 13:00 Monster
hits. 14:00 Brand new. 15:00
Making the video. 15:25 Made.
16:15,16:40 My super sweet
16.17:10 The hills. 17:35 The
city. 18:00 MTV at the movies.
18:30,18:55 Room raiders.
19:20 The X-Effect. 19:50,
20:15 Hogan knows best.
20:40 Cribs. 21:10 MTV World
stage: Jay-Z. 22:05 Busted.
22:30 Jackass. 22:55 Nitro
circus. 23:20 Fist of Zen. 23:50
After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 Outremers. 09:00
Flash. 09:05 Les escapades de
Petitrenaud. 09:30 Silence qa
pousse. 10:00 Flash. 10:05 Le
plus grand musée du monde.
10:30 Plus belle la vie. 11:00
La petite vie. 11:30 Lumière
et caméra. 12:00 Flash. 12:05
Escapade gourmande. 12:30
Artisans du changement.
13:30 Belgisch nieuws. 14:05
L'oncle de Russie. 15:30Terres
arctiques. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Médias, le magazine.
18:00 Nieuws. 18:20 L invité.
18:30 Le journal de l'éco.
18:35 Pékin Express, la route
des dragons. 20:15 Entretien
avec la matière. 20:30 Frans
nieuws. 21:00,21:55 Avocats
et associés. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 Chat
bleu, chat noir.
Eurosport
08:30,09:00,10:00,10:30,
11:45 Skiën. 12:45 Langlaufen.
13:15 Schansspringen. 14:15
Biatlon. 16:00 Wielrennen.
17:15 Schansspringen. 18:45
Eurogoals flash. 18:55 Wielren
nen. 20:00 Sterkste man. 21:00
Boksen. 23:00 Schansspringen.
00:00 YOZ.
CNN
07:00 World report. 08:30
World sport. 09:00 World re
port. 09:30 World business to
day. 10:00 World report. 10:15
CNN Marketplace Middle
East. 10:30 Best of BackStory.
11:00 Larry King. 12:00 World
report. 12:30 World sport.
13:00 World report. 14:00
Amanpour.. 14:30 Best of
BackStory. 15:00 World busi
ness today. 16:00 International
desk. 17:00 The brief. 17:30
World sport. 18:00 World
report. 18:30 Political Mann.
19:00 International desk. 20:00
Quest means business. 20:45
CNN Marketplace Middle East.
21:00 Amanpour.. 21:30 World
one. 22:00 Connect the world.
23:00 BackStory. 23:30 World
sport. 00:00 The situation
room.
Anneke Grönloh tijdens haar jubileumoptreden.
foto Roy Beusker/GPD