zeeland 123 Vrijwilligers Toekomst zal nooit verdwijnen' Hennepkwekerij weg Halfjaar cel geëist voor vuurwapens en drugs a- a*\\\ is Kampioenschap frikandellen eten Laatste voorronde HooilKoorts Ensemble Barocum in Doopsgezinde kerk Bettie Serveert treedt een andere keer op Minet bin H9n uit vrijdag 12 maart 2010 W de nieuwe BeoCom5 „Het is jammer dat er steeds minder vrijwilligers te vinden zijn", zegt Man- „Gelukkig ben ik gezegend met een goede gezondheid", vertelt de 83-jarige demaker. „Je hebt jonge mensen nodig om activiteiten te organiseren. Het is Middelburger. „Daar moet ik heel dankbaar voor zijn. Ik maak nog graag geen desinteresse in de natuur, de mensen hebben het gewoon te druk." mijn wandelingen door de natuur. Hopelijk kan ik dat nog lang volhouden." MIDDELBURG - De politie heeft woensdag een hennepkwekerij uit een woning aan de Robijn in Mid delburg gehaald. In de woning wa ren 130 plantjes. De bewoner, een 25-jarige man, is aangehouden. MIDDELBURG - De melding die bij misdaad anoniem begin december binnenkwam, beloofde weinig goeds. In Oost-Souburg zou een 22-jarige man wonen die handelde in harddrugs, wapens en handgra naten. En in het schuurtje zou een en ander liggen. De politie deed wat onderzoek en op 9 december stormde de her mandad de woning van de man via de voordeur naar binnen. Zo ernstig als het was voorgesteld bleek het (gelukkig) niet. Twee vuurwapens, tien gram hennep en twaalf gram cocaïne. Meer werd er niet gevonden. Daarvoor hoorde de 22-jarige Souburger gisteren op de zitting van de rechtbank in Mid delburg een celstraf van een half jaar tegen zich eisen. Daarbij kwam dan nog wel vier maanden cel die hij nog van een eerder Von nis boven zijn hoofd had hangen. Volgens de raadsman van de Sou- burger was justitie buiten haar boekje gegaan, omdat de melding over het schuurtje ging. De toe stemming om binnen te treden be trof dus ook het schuurtje. Maar de politie was, in plaats van eerst het schuurtje te controleren, direct de woning van de verdachte bin nen gegaan. De uitspraak van de rechtbank volgt op 25 maart. Genieten komt van Binnenuit Schouwersweg 7 Heinkenszand www.binnenuit.nl 0113 567614 KOUDEKERKE In Eetcafé De Oude Smidse wordt vandaag het open Koudekerks kam pioenschap frikandellen eten ge houden. Het is de bedoelig dat de deelnemers in een half uur zoveel mogelijk frikandellen naar binnen werken. De winnaar verdient een dinerbon ter waarde van 25 euro. Aanmelden is ter plekke mogelijk. Het evenement zal om 21.30 uur be ginnen. De toegang is gratis. DOMBURG In de vijfde voorronde van het Veerse popproject HooilKoorts wordt gestreden om het laatste plekje in de finale. De muzikale avond begint om 20.00 uur in café Tramzicht in Domburg en is gratis toegankelijk. Met optredens van on der andere 100 Juice, ZinVol en Eva van Leeuwen staat de avond in het teken van R&B- en rapmuziek. Meer informatie is te vinden op www.veersejeugd.nl MIDDELBURG Het Ensemble Barocum treedt van avond op in de Doopsgezinde kerk in Middelburg. Er wordt onder meer muziek van Francois Couper- in en Marin Marais ten gehore ge bracht. Het gezelschap is in de pro vinciehoofdstad op uitnodiging van Stichting voor Oude Muziek In- canto. Het concert begint om 20.00 uur. Kaarten kosten 12,50 euro en zijn vanaf een half uur voor aan vang ter plekke te koop. GOES Het concert dat de popgroep Bettie Serveert komende zondagmiddag zou geven in Podium 't Beest in Goes is afgelast In verband met familieomstandig heden van één van de bandleden kan het optreden niet doorgaan, zo is gistermiddag bekend geworden. De organisatie is op zoek naar een nieuwe datum voor het concert. De inmiddels aangeschafte kaarten blijven geldig. Professioneel, op elk onderdeel Biker cfeo JocvMe Dorpsplein 14, Aagtekerke 0118 - 581306 www.leojoossetweewielers.nl Natuurliefhebber Henk Mandemaker maakt een wandeling door natuurgebied Oranjezon bij Vrouwenpolder. „Het vrijwilligerswerk vind ik erg nuttig, maar het liefst trek ik er op uit." foto Izaak Verkeste draadloos en handsfree bellen met de nieuwe B&O BANG OLUFSEN Loewe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25