getrouwd met SDO'63 effeweg.nl 3 z sport 131 Gimbrère Corn Boysloop hoopt op veel deelnemers MODESHOW In 'Kriskras door Zeeuws-Vlaanderen' worden zij in de schijnwerpers gezet. Vandaag deel 8: Gerard Colpaart. Lamswaarde OF WAT DACHT U VAN: Laureus Award voor Usain Bolt supervoordelige busreizen Kijk op vivivt.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 5 dagen IS dagei donderdag 11 maart 2010 Hoogtepunten: Het Quitse Eifellandschap bestaat uit prachtige natuurgebieden, schitterend gelegen stuwmeren en hoge bergen. De liefhebbers van cultuur en landschap kunnen, gecombineerd met de Duitse "Gemütlichkeit", bij deze reis hun hart ophalen. Inclusief: 4 hotelovernachtingen, 4 maal ontbijt en diner, vervoer per Tourist Class touringcar Hoogtepunten: Sicilië is het grootste eiland in de Middellandse Zee en is een ware schat kamer van vele culturen. Geniet van Griekse tempels, antieke theaters en prachtig versierde kerken. Breng ook een bezoek aan Sorrento, schilderachtig gelegen temidden van citroenplantages aan de Golf van Napels. Inclusief: 13 hotelovernachtingen, bootovertocht incl. binnenhut, 14 maal ontbijt en 13 maal diner, diverse rondleidingen o.l.v. een gids, vervoer per Comfort Class touringcar 5 dagen Canterbury - Kent vertrek 12 april €259,- 11 dagen Rondreis Schotland vertrek 12 april €649,- 15 dagen Rondreis Griekenland vertrek 12 april €929,- ABU DHABI - Usain Bolt heeft voor het tweede achtereenvolgende jaar de prestigieuze Laureus Award ge kregen als beste sportman van het jaar 2009. De Jamaicaanse sprinter is wereldrecordhouder op zowel de 100 als 200 meter. Hij won drie maal goud op het WK atletiek. Bij de vrouwen ging de titel naar tennisster Serena Williams dankzij haar zeges in het Australian Open en Wimbledon. UITNODIGING DONDERDAG 18 MAART 10.00- 13.30-15.30-19.00 uur u bent van harte welkom! Lange Delf 16 Middelburg 0118-612036 door Wim de Vos SAS VAN GENT - Nog drie wedstrij den zijn er te lopen in de strijd om het Klussensdienst Runnerscri terium van de stichting Sportpro- motie Zeeuws-Vlaanderen. Ko mende zaterdag kunnen er punten worden verdiend in Sas van Gent tijdens de loop van het plaatselijke Corn Boys. Ieder jaar vindt deze club wel weer een plaatsje op de kalender van trimlopen en telkens weet deze loop een redelijk aantal deelnemers aan te trekken. Vooral nu het klassement in de verschillende categorieën gemaakt gaat worden, is het belangrijk om nog wat punten aan het totaal toe te voegen. Opvallend blijft overi gens dat er weinig jonge deelne mers zijn. Op de lange afstand bij voorbeeld is er onder de 25 jaar slechts één deelnemer die regelma tig meedoet en in de categorie tot 35 jaar slechts drie. Boven de 35 is er meer belangstelling. In die cate gorie heeft Benny Thuy uit Sint-Jansteen de leiding met een voorsprong van bijna zevenhon derd punten op Jean-Pierre Nolet uit Axel. Derde is Edwin de la Ruelle maar die zal zaterdag niet aan de start verschijnen omdat hij rust neemt in de aanloop naar de Zwinstedenloop van volgende week. Patrick van Remortel (Hulst) en Frank Boerebach delen de eerste plaats in de categorie bo ven 45 jaar. Bij de vrouwen zijn er in totaal slechts vijf loopsters die regelmatig aan de loop over lange afstand mee doen. Zaterdag be draagt de lange afstand 15700 me ter en verder zijn er lopen over 6000 en 8700 meter. De start is om 15.00 uur op sportpark 't Sas in Sas van Gent. Meer informatie? Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. €15,- reserveringskosten, eventuele toeslagen, overige verzorging en entreegelden (tenzij anders genoemd). veel zijn." haalde hij me over om hier te ko men voetballen. Ik was eigenlijk een speler voor het tweede elftal, maar heb toch meerdere jaren in het eerste gespeeld. Als ze een be roep op me deden, stond ik er. In foto Mark Neelemans het eerste was ik linksback. In het jaar dat we bij Hansweertse Boys kampioen van de tweede klasse af deling werden, liep heel Lamswaar de leeg. Toen Paul Kouijzer hier trainer was, scheurde ik in een wedstrijd tegen Philippine een bin nenband van mijn knie." Die blessure leidde tot het einde van zijn actieve voetballoopbaan. Zijn activiteiten in belang van de club raakten in een stroomversnel ling. Eerst als grensrechter. Later als verzorger en wedstrijdsecreta ris. Toen Ludo Eijsackers bij H W'24 keeperstrainer werd, volg de hij hem op als elftalleider. „Ik zorg ervoor dat alle spullen meegaan en terugkomen. In de be stuurskamer vul ik het wedstrijd formulier in. In de tijd dat de bond het boekje Officiële Medede lingen (OM) nog verstuurde, nam ik 's woensdags altijd contact op met de scheidsrechter. Even een praatje maken, ook al was de man al zes keer hier geweest. Ik vond de OM wel makkelijk. Als het mooi weer was, zette ik me buiten met een bak koffie en las ik het door. Tegenwoordig gaat alles via de computer. Da's niks voor mij." Met een klein clubje vrijwilligers houdt Colpaart de dorpsclub draaiend. ,,'s Zaterdags ben ik om acht uur op de club. Dan zorg ik voor de lij nen, netten en cornervlaggen en zet ik de koffie klaar. Als ik zie dat een afvoer lekt, pak ik pvc-lijm en repareer het. Aan het eind van de dag ga ik altijd even terug om alles te controleren. Er brandt altijd nog wel een lamp en als de verwar ming een hele nacht dik twintig graden brandt, kost dat veel geld. Vervelend? Welnee. Chagrijnig? Ei genlijk ook niet. Ik neem het niet mee naar huis. Ik denk wel eens: hoe is het mogelijk dat we hier ver loren hebben. Als het slecht gaat, vraag ik me wel eens af waarom ik eigenlijk nog mee ga. Maar als je dan laatst onze wedstrijd zag te gen Sluiskil. We speelden heel goed en het werd gewoon 2-2. Dan is het alleen jammer dat je geen drie punten pakt." vanaf Vertrek o.a.: 12 april, 7 juni, 30 augustus vanaf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 77