Ria van Dijke 3 o I familieberichten t ®%SÊÏÊP' WgTpS!^'' üvsr Jadan Bedroefd zijn wij dat, na een ernstige ziekte, de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze moedige en lieve schoondochter, schoonzus en tante Ria van Dijke-van Oudenaarde Wij wensen Piet en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Sint-Annaland: A.J. van Dijke-Keur Sint-Philipsland: Jan en Lia van Dijke Jasper en Ashley Koen en Elda Ron Yerseke, 8 maart 2010 Verdrietig zijn wij nu we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin In ons hart zullen de herinneringen voor altijd blijven Lies Weststrate Riek v.d.Jagt Ad en Adrie Deurloo Ina en Piet de Jong Ook wij zijn verdrietig nu de moeder van onze vriend Ton, Mevr. Ria van Dijke-van Oudenaarde is overleden. We wensen alle betrokkenen heel veel sterkte toe. Sander en Carola Niek Jeroen en Adrienne Martin Marijn Mariëlle Kees Bianca Edward Linda Jean Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de moeder van onze schoonzoon Martijn Ria van Dijke We wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Lenard en Nel de Nooyer Neem mij, Here God, het roer dan maar uit handen en laat me zingend op de voorplecht staan. Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden maar veilig in Uw haven binnengaan. Zomaar ineens weggegleden uit ons leven mijn lieve vrouw, onze ma en oma Christina Dina Elenbaas-Verstraten echtgenote van Izak Elenbaas '10-9-1929 f 8-3-2010 Axel Helmond Axel Vlissingen I. Elenbaas Sjaak t Joop f Dorine Dagmar en Wouter Naomi en Gé Leander Jacqueline en John Dounia Sjamal Eric en Carolien Elzasstraat 1 4571 AJ Axel Donderdag 11 maart is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 12 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. woensdag 10 maart 2010 Wat oma zo bijzonder maakte, is dat ze er altijd voor ons was. Altijd. Dag lieve Oma Elenbaas Dagmar, Naomi, Leander, Dounia, Sjamal Plotseling is ons ontvallen onze geliefde oudste schoonzus Christina Elenbaas-Verstraten in de ouderdom van ruim 80 jaar. Herten: M. Elenbaas Baarland: L. Elenbaas- Durinck Baarland: A. Elenbaas C.J. Elenbaas-Murre Achter elke traan schuilt een glimlach van herinnering. Vermoeid maar vredig is teruggekeerd in de eeuwige rust onze zuster, schoonzuster en tante Neeltje Goedbloed weduwe van Elzo Graafhuis Middelburg 29 mei 1924 Middelburg 8 maart 2010 Soest: E. Bredius-Goedbloed A. Bredius Middelburg: I. van Kleven-Goedbloed G. van Kleven Vlissingen: A. Smit-Goedbloed L. Smit nichten en neven Correspondentieadres: Nieuwepoortstraat 25 4331 HN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 12 maart om 11.50 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar aansluitend de rouwdienst zal worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 90:12 Leer ons alzo onze dagen tellen dat wij een wijs hart bekomen. Heden werd onverwachts uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Kodde echtgenoot van Leuntje Wisse Zoutelande, 19 maart 1919 Vlissingen, 7 maart 2010 De Heere sterke zijn vrouw, kinderen en ons in dit grote verdriet. Driewegen: M. Verhage-Kodde F. Verhage t Zoutelande: J. Kodde t A. Kodde-Meijers t Kloetinge: P. Broijl-Kodde B. Broijl Uithoorn: A. Kodde A.B. Kodde-Clement Goes: H. Kodde J. Kodde-Sturm Kloetinge: T. Verstraate-Kodde J. Verstraate t Zoutelande: S. Verstraate-Kodde D. Verstraate Zoutelande: D. Kodde Westkapelle: P. Kodde N. Kodde-Lievense Zoutelande: E. Brasser-Kodde K. Brasser Middelburg: L.A. Kodde P. Kodde-Faasse Vlissingen: S. Kodde D.J. Kodde-Markusse t D.M. van Ginhoven-de Rijke Vlissingen: A. Schreurs-Kodde t H. Schreurs A. Oprins Neven en nichten r" o (Hensenlinq.nl Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elizabeth Roose - Janse Sinds 1985 weduwe van Jan Roose in de leeftijd van 97 jaar Goes: Kapeile: Goes: Adri Roose Willy Roose - Deurloo Liesbeth en Wouter v.d. Vliet Tom t Niels Loes Roos Anthony Roose Alexander Athina Oost-Souburg, 9 maart 2010 Zorgcentrum De Zoute Viever Correspondentieadres: J.A. v.d. Goeskade 16-07, 4461 BH Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 12 maart om 10:00 uur in de Open Haven, het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 11:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ark, naast de Open Haven. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum De Zoute Viever voor de zeer goede verzorging. Op 6 maart 2010 is onze voorzitter en gewaardeerd lid, mevrouw Suus van der Velde-den Hollander overleden. Suus was tot het laatste toe nauw betrokken bij Con Amore. Haar jarenlange inzet als muzikant, bestuurslid en liefde voor de muziekvereniging, zal voort leven in onze gedachten. En wij zullen haar erg missen. Wij wensen Leen, Rianne en Peter, Coby en Ton en de kleinkinderen alle sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden Muziekvereniging Con Amore Noordgouwe In verband met het overlijden van mevrouw Suus van der Velde-den Hollander voorzitter en gewaardeerd lid van onze muziekvereniging Con Amore, komt onze jaaruitvoering van 20 en 27 maart 2010 in het dorpshuis te Noordgouwe te vervallen. Bestuur, dirigent en leden Muziekvereniging Con Amore Noordgouwe V O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 78