SJAAK VERHEULEN Zainab en Ali ^2 I familieberichten woensdag 10 maart 2010 niensen.in<;.nl Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Elisabeth van Willigen Ellen 25 oktober 1940 t 8 maart 2010 Bergschenhoek Vlissingen Correspondentieadres: M. van Willigen, Zandheining 11, 5131 AA Alphen (N.Br.) M. van Willigen H.J. van Willigen - van Driel J.P. Bausch - van Willigen R.H. Bausch A. van Willigen - den Boer Jan van As Margaretha G. van As - Kunst neven en nichten Ellen is in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 13 maart om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, (vanaf A58 volg route crematorium). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Sjaak Verheulen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. v.d. Zande Fam. Dieleman Wanneer wij terug kijken in jouw leven, blijkt alles te snel te zijn gegaan. Het duurde allemaal maar even, dat ritme van een lach en een traan. Veel moest je uit handen geven, het levensritme was soms zwaar. Maar een ding is gebleven, dat is zorg en aandacht voor elkaar. Vol verdriet laten wij u weten dat na een kort ziekbed toch nog onverwacht is overleden onze broer en oom. Krabbendijke 4 oktober 1966 Rotterdam 8 maart 2010 Hij is nu bij Pap en Mam Krabbendijke: Els en Wiro van Aert Romina en Michel Justin Steenbergen: Lucia en Johan Somers Simone en Anton Christan Annemarie Tremel 6, Krabbendijke. Correspondentieadres: Zwartebessenstraat 12 4413 DH Krabbendijke. Sjaak is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 11 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal plaatshebben vrijdag 12 maart om 13.00 uur in crematorium Zoomstede aan de Mastendreef te Bergen op Zoom. Samenkomst in het crematorium. Schriftelijke condoleances voor aanvang van de dienst in de ontvangkamer, gelegenheid tot persoonlijk condoleren na de dienst in de koffiekamer van het crematorium. Vredig en in alle rust heengegaan Ellen 08-05-2010 Als woorden konden zeggen wat ik deze dagen heb gevoeld zouden dat lOOden woorden worden zoals Buddha heeft bedoeld. EÏly Muziek was haar leven. Met verslagenheid, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ellen van Willigen Ellen was als violiste 40 jaar lang een gedreven en trouw lid van Het Zeeuws Orkest. We zullen haar missen. Namens Het Zeeuws Orkest Steven van Boven, voorzitter Wietske Lelie-Haarsma, secretaris Zierikzee, 9 maart 2010 Lieve Ali We missen je. We hopen dat je met je held, Michael lackson, in de hemel danst! de leerlingen en juffen van groep 6 van de "Jan Wouter van den Doelschool" Celine, Merijn, Toine, Ronan, Philip, Celine, Emmy, Amber, Iris, Wouter, Ilse, llana, Denisa, Merel, Noah, Marjan, Siem, Sander, Wessel, Tomas, Wessel, Thijs, Ramon, Micha, Jelle, Lars, juf Cora en juf Christine Geschokt zijn wij en heel verdrietig Door de dood van onze buurkinderen Zainab en Ali Amira en Haydar jullie zijn voortdurend in onze gedachten Veel sterkte toegewenst om dit grote verdriet te dragen Buren en buurkinderen Oesterstraat Gisteren is geweest, morgen is de toekomst, vandaag zorgt God. Slechts 3 maanden na het afscheid van onze zoon Evert is nu mijn lieve zorgzame man, onze pa en opa overleden Pieter Wiskerke Piet Schore 10 -12 -1920 Goes: Deventer: Bergen op Zoom: Goes 8-3-2010 J.C. Wiskerke - van Liere Evert Wiskerke t Thérèse Dona Christel en Alexander Tess Reinier Addie Wiskerke Kloetingseweg 47 - 09 4462 AW Goes De dienst van Woord en Gebed vindt plaats op zaterdag 13 maart om 10.30 uur in de kerk van de Protestanse gemeente in 's Heer Hendrikskinderen. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Afscheidnemen van Piet is mogelijk voor de dienst van Woord en Gebed in de kerk van 9.45 tot 10.15 uur Geen bezoek aan huis Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde oudste broer, zwager en oom Piet Wiskerke echtgenoot van Janny Wiskerke-van Liere Rilland: Rinus Wiskerke Marie Wiskerke-Boone (in herinnering) Heinkenszand: Dies Wiskerke Lien Wiskerke-de Bel Heinkenszand: Joop Wiskerke Len Wiskerke-Souren Krabbendijke: Janny Joosen-Wiskerke Piet Joosen (in herinnering) Middelburg: Adri Wiskerke Joke Wiskerke-Engelse Goes: Jan Wiskerke Sjaan Wiskerke-Gijzel Neven en nichten Goes 8 maart 2010 Lieve Zainab Denkend aan jou vullen veel herinneringen onze gedachten. Jouw lach, betrokkenheid, je spontaniteit en behulpzaamheid zullen altijd in ons hart blijven. Jouw liefde voor ons en het leven gaf veel kleur. We hopen dat je de rust hebt gevonden waar je zo naar zocht. ROC Zeeland, cluster Welzijn SMD2: Romina, Eefje, Sami, Michelle, Anne-Marie, Tamara, Laura, Marinda, Mark, Danique, Wouter en Sylvia (coach) In verbijstering zijn we stil geweest toen we hoorden van de plotselinge dood van Zainab Mahdi Gedurende een jaar hebben we elkaar leren kennen binnen de opleiding Sociaal Maatschappelijk Dienstverlener van het ROC Zeeland in Goes. Graag hadden we met haar verder willen bouwen aan haar toekomst. Deze tragedie heeft een eind gemaakt aan haar en onze plannen. We wensen haar moeder en broer kracht en sterkte toe om dit grote verdriet te verwerken. Namens medewerkers en deelnemers van onderwijscluster Welzijn, ROC Zeeland drs. DJ. Hoogstrate, directeur Onderwijscluster Welzijn Vol verdriet en ongeloof zijn wij met het plotseling overlijden van onze collega/vriendin en haar broertje Onze gedachten .gaan uit naar hun moeder Amira en hun broer Haydar Collega's Eetcafe 't Centrum Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Zainab en Ali oud-leerlingen van Obase de Kirreweie en Obase 't Kofschip. Woorden schieten tekort. Intens leven wij mee met de moeder en broer en wensen hen alle sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens Bestuur, directies, leerlingen en medewerkers van alle Obase scholen We zijn geschokt en sprakeloos door het dramatisch einde van het leven van Zainab en Ali Abdul Amir Mahdi Wij wensen hun moeder, hun broer en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Ook onze huurders en overige omwonenden in de Oesterstraat wensen wij veel sterkte toe met de verwerking van deze afschuwelijke gebeurtenis. Directie en medewerkers Zeeuwland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 54