opzegaienst PZC Colofon fll9nsenlinq.nl amilieberichten Htensenlinq.nl - m m 1 Voor uw medeleven na het overlijden van mijn moeder Catharina Cornelia de Bue-Wesdorp wil ik u, ook namens mijn kinderen, hartelijk bedanken. Nel Olivier-de Bue Dordrecht, maart 2010 Zo blijven dan geloof, hoop en liefde Hiermede willen wij u heel hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Elisabeth Cornelia van der Slikke - du Fossé Bets De vele ontvangen kaarten met bemoedigende en onder steunende woorden, de grote drukte bij zowel de condoleance, in de kerk als op de begraafplaats, heeft ons zeer goed gedaan en gaf ons veel steun en troost bij dit emotionele afscheid. Daar wij van velen onder u niet de adresgegevens hebben en dus ook geen dankbetuiging hebben kunnen sturen, willen wij onze dankzegging langs deze weg aan u doen toekomen. Nogmaals onze hartelijke dank. Boudewijn (Bou) van der Slikke Kinderen en kleinkinderen. Kesteren, maart 2010 Nedereindsestraat l4a woensdag 10 maart 2010 3;iSJJ£211 ERZORGING Peter Butler Voor een peróooniijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapefle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl f?» Ï..J familieberichten 133 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. www.pzc.nl/dekrant/adverteren w~: In ons leven zijn er momenten waarop we afscheid moeten nemen van een geliefd persoon. Verdriet en het besef dat er ook praktische zaken geregeld moeten worden, strijden dan om voorrang. PZC kan u ondersteunen als het gaat om het op de hoogte brengen van uw omgeving. Het is immers van groot belang dat u zorgvuldigrespectvol en op persoonlijke manier uiting kunt geven aan uw gevoel. Neem voor meer informatie contact met ons op. Telefoon: 088-013 9999 of kijk op www.pzc.nl/dekrant/adverteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35