Doelpunt Tierie kantelpunt 301 sport Aardenburg haakt af in titelstrijd Walcheren zakt weg Theo van Tatenhove velt met drie doelpunten het vonnis over WC'68 Door de nipte overwinning op Terneuzen staat Goes op de tweede plaats in de tweede klasse E. De achterstand op Co6S,is met 38 0°°'*de productief- Haarsteeg is één punt, met één duel minder gespeeld. g°°'s- net doeisddo i$ derhalve 19. Zeeland Sport heeft de smaak te pakken maandag 8 maart 2010 MIDDELBURG - Door een nederlaag bij koploper Dosko haakt Aarden burg voorlopig af in de strijd om het kampioenschap in de derde klasse A van het zondagvoetbal. Steenbergen-HW'24 1-1: Willem van de Wegen liet na een half uur een goede kans onbenut om de thuisploeg op voorsprong te breng en. Zijn inzet vanaf elf meter werd gekeerd. Twee minuten later was het wel raak toen Mitch Krens van dichtbij raak kopte: 1-0. Na rust zette HW'24 de tegenstander on der druk, maar pas een kwartier voor tijd leverde dit de gelijkmaker van Michal Szczawinski op: 1-1. Dosko-Aardenburg 3-1: De bezoe kers namen de aftrap, maar deson danks sloeg Dosko via Bart Diet- vorst al na ongeveer tien seconden toe: 1-0. Niek van Sprundel maak te in de 25e minuut gelijk, maar twee minuten later was het alweer 2-1 door Tom van Henne. Dezelf de speler maakte er kort na rust ook 3-1 van. RIA W.- Zierikzee 2-1: [orden Ta- kiddine zette RIA in de 85e mi nuut op voorsprong. Tien secon den na de aftrap schoot invaller Bouke de Jong de gelijkmaker bin nen. In de slotfase ging RIA er als nog met de winst vandoor. Een van richting veranderd afstands schot van Steve Kesteleyn bezorg de de thuisploeg drie punten. MIDDELBURG - Koploper Axel ver loor in de vierde klasse A van het zondagvoetbal op eigen veld ver rassend met 1-2 van Hontenisse- Walcheren zakt verder weg na de 1-3-thuisnederlaag tegen Oostburg. Walcheren-Oostburg 1-3: On danks dat ook tegen de nummer vijf, Oostburg, de nodige kansen werden gecreëerd, kwam Walche ren pas 11a een kwartier in de twee de helft uit één van die vele kan sen tot scoren. Op dat moment was de wedstrijd beslist, omdat de bezoekers via treffers van Davy Maes (2x) en Arjen Versluijs met 0-3 leidden. Na de 1-3 van Sjoerd Reijnhoudt voorkwam doelman Anthony de Muer dat Walcheren verder terugkwam. Clinge-Jong Ambon 1-0: Vooral in de beginfase waren er enkele kansen voor de bezoekers. Kort na rust werd Davy van Puijvelde ge vloerd en benutte Peter Drumont de strafschop: 1-0. Bij de Middel burgers nam de onrust binnen de lijnen steeds meer toe, terwijl de beste doelkansen voor de thuis ploeg waren. Jong Ambon verloor ook nog Martin Waisapy na een ro de kaart enkele minuten voor tijd. Corn Boys-Breskens 0-5 (0-3). Ned de Looze 0-1, Jan Meijaard 0-2 en 0-3, Thomas Kodde 0-4, Jan Meijaard 0-5. Luctor'88-Koewacht 1-0 (1-0). Roy van Leeuwen 1 -0. Steen-Patrijzen 3-1 (1-0). Sander van Remortele 1 -0, Serge Merckx 2-0, Edwin Capello 2-1, Sander van Remor tele 3-1. Axel-Hontenisse 1-2 (1-1). Timo de Bruin 1-0, Jeroen Verschuren 1-1, Jeroen Verschuren 1-2. 19 GOES-TERNEUZEN 1-0 L r ste ploeg. Het elftal kreeg 19 tegen- De Goes-verdedigers Michael Cabenda (links) en Regillio Vandepitte (rechts) jagen in de derby op Terneuzen-voetballer Dominique Verlinde. foto Willem Mieras door Tom Vennink MIDDELBURG - Bruse Boys deed za terdag goede zaken de tweede klas se E van het zaterdagvoetbal. Kop loper Dauwendaele verloor met 1-3 van Duiveland, Zaamslag ging met 0-1 ten onder tegen Oostkapel- le, terwijl Bruse Boys drie punten pakte door een 2-1-winst op Serooskerke. Bruse Boys-Serooskerke 2-1: Serooskerke kwam in de eerste helft op voorsprong: een afstands schot bracht doelman Mark Gil- jam in de problemen waarna Alex Jobse binnen schoot. Bruse Boys kwam sterk terug. Een steekpass van Emiel Dorst opende de weg voor George Geluk. Een schot van Peter Willemse werd even later van de doellijn gekopt waarna George Geluk de winnende treffer binnen kon tikken. FC Dauwendaele-Duiveland 1-3: Dauwendaele kreeg drie grote kan sen op de openingstreffer. Die wer den gemist en Ronald Zwager scoorde aan de andere kant: 0-1. Hij benutte even later ook een strafschop: 0-2. Peter van Gorsel bracht de thuisploeg terug in de wedstrijd. Twee grote mogelijkhe den op de gelijkmaker bleven ver volgens onbenut. Duiveland benut te zijn kansen wél: spits Dennie le Comte schoot uit een vrije trap de 1-3 binnen. Arnemuiden-Zwaluwe 1-1: De doelpuntloze eerste helft verliep rommelig. In de tweede helft leef de het spel op. Leon van Belzen zette Arnemuiden op voorsprong. De thuisploeg stevende op de winst af, maar moest het feest af blazen: vijf minuten voor tijd maakte Lukas Eppinga de gelijkma ker. Veere-WC'68 3-2: Kansen waren er in overvloed in Veere. Het alu minium klonk aan beide kanten. Slechts eenmaal werd er gescoord in de eerste helft en wel in de der de minuut. Bart Vane zette WC op voorsprong. De gelijkmaker kwam na rust van Theo van Taten hove. Léon van den Ouden bracht WC weer in een winnende posi tie. Theo van Tatenhove maakte opnieuw gelijk en maakte zelfs zijn derde en winnende treffer. Zaamslag-Oostkapelle 0-1: Oost- kapelle dwong na rust een aantal kansen af, waarvan Harold Ver meulen op aangeven van Arjen Pattenier er een benutte. Ricardo Schipper viel uit met een hoofd wond. Wieldrecht - SSV 6-0: Lennard van Geel 1-0, Yassine Hajar 2-0, Ralf Ver schuren 3-0, Aron de Keizer 4-0, Aron de Keizer 5-0, Marco Vrolijk 6-0. MIDDELBURG - Zeeland Sport rukte in de vijfde klasse A van het zon dagvoetbal verder op. De Vlissing- se formatie versloeg Vogelwaarde met 3-2 en staat nu op de vijfde' plaats. IJzendijke behield de koppositie door een moeizame 3-2-zege op Sluis. Vogelwaarde-Zeeland Sport 2-3 (1-0). Vogelwaarde nam na twintig minuten spelen door Arno Wau- ters een i-o-voorsprong en leek op rozen te zitten toen Art jan Lam bert onmiddellijk na de hervatting 2-0 liet aantekenen. Zeeland Sport bleek echter over veel'veerkracht te beschikken en kwam in een tijdsbestek van am per vijf minuten terug tot 2-2 door treffers van Wesley van Effrinck en Roy Verkerk. In de 80e minuut dompelde We sley van Effrinck Vogelwaarde hele maal in rouw: 2-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34