de emotie... \tem Colofon familieberichten PZC Duokijsiulirm Wat blijft is C3-D3 philips 50% korting op een Philips LED lamp De Uitvaart Informatie Hulplijn Mmifieberichtefi r j fa mitieberich te no nline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Eerlijkste keuze volgens de Consumentenbond (Ilensen inq.nl maandag 8 maart 2010 21 Diep bedroefd geven wij u kennis, dat voor ons onverwacht is overleden, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Cornelis Janssen echtgenoot van Helena Butijn op de leeftijd van 88 jaar. Kruiningen: H. Janssen-Butijn Yerseke: Corry Mol-Janssen Rinus Mol John en Sandra Jesse, Britt Helma en Barry Lynn Kloosterzande: Anton Janssen Tilly Janssen-de Waal Eva en Joey Tom en Annelot Kruiningen: Erna Westdorp-Janssen Max Westdorp Mandy Nikki Kruiningen, 6 maart 2010 Boerhaavestraat 35 4416 EH Kruiningen De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op donderdag 11 maart om 13:15 uur in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Ze had één hobby, de muziek gaf haar energie. De lucht had ze nodig om te blazen, Haar energie was weg En haar lucht was veel te vroeg op. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Suzanna Pieternella van der Velde-den Hollander -Suus- echtgenote van Leen van der Velde Krabbendijke, 4 maart 1946 t Goes, 6 maart 2010 Dreischor: Leen van der Velde Oosterland: Rianne en Peter Pedro, Kelly Dreischor: CobyenTon Mike, Robin Heshuizenstraat 10 4315 AZ Dreischor U kunt afscheid nemen van Suus op dinsdag 9 maart van 19.00 tot 19,45 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis, Koning Guustaafweg 2 te Zierik- zee. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 10 maart om 12.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bloemen. Ons bereikte het droevige bericht dat mevrouw van de Velde is overleden. Vrouw van algemeen bestuurslid Leen en schoonmoeder van onze secretaris Ton. Wij wensen Leen, Ton en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Bestuur ijsvereniging Dreischor .-.Y ai. Een kaart, een lieve groet., het deed ons allemaal goed na het overlijden van mijn lieve man. onze pa en opa Leonardus de Bot Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank voor de goede begeleiding van Piet en Miranda van DELA en het personeel van Unit 2 stichting Curamus. Mw. G. de Bot-Hooft Fam. van de Branden-de Bot Fam. Prenen-de Bot klein- en achterkleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail 1 pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 1 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl ABONNEE VOORDEEL SPECIAAL VOOR U ALS ABONNEE Wilt u eenvoudig energie en kosten besparen? LED lampen zorgen ervoor dat uw dagelijkse activiteiten in huis op de meest milieuvrien delijke manier kunnen worden uitgevoerd. Ze passen goed in uw bestaande armaturen, geven direct licht en hebben een goede licht- kwaliteit die energie en geld besparen in alle daaropvolgende jaren. In het meest recente onderzoek van de Consumentenbond naar LED lampen (februari 2010) is de Philips Econic 5W E27 LED lamp als meest efficiënt getest. Philips scoort ook beter ten aanzien van lichtopbrengst, lichtbeleving en rendement. De Philips LED lampen zijn direct na het aanknippen op hun volle capaciteit en zijn daarom ook een goede vervanging voor gloeilampen. Waarom overschakelen? Bespaart ca. 80% energie en spaart geld uit Eerlijkste keuze volgens de Consumenten bond Hoge lichtkwaliteit Betrouwbare prestatie Gaat zeer lang mee: 25 jaar Lager vermogen, hetzelfde licht: Gloeilamp 25W LED lamp 5W Normale prijs* 29,95 Abonneeprijs* 14,95 Ga naar: www.pzc.nl/abonneevoordeel om van deze aanbieding te profiteren. Prijzen zijn exclusief eenmalig verzendkosten van 5,-. Er is geen limiet aan hoeveel lampen u kunt bestellen. Voor vragen kunt u gratis contact opne men met 00800-74454775 op werkdagen tussen 09:00 en 18:00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23