Hans Huisman 0 IDensenlinq.nl maandag 8 maart 2010 familieberichten 119 üya/Jadsfj 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand,, gedoofd zijn alle vuren. Wij hebben helaas afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Pieternella van den Boomgaard - Labeur Nellie echtgenote van Jan van den Boomgaard (17 februari 1950) Geboren op 21 december 1927 Overleden op 6 maart 2010 Jan van den Boomgaard Leo en Cobi Hobert en Karin Bart, Tom, Max Edwin en Aimée Marja en Piet Bianca en Jarno Tom Christian en Nanda Peter 11968 Adriaen Coortestraat 18, 4336 DL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 maart van 19:00 tot 19:30 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 maart om 15:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Nellie van den Boomgaard - Labeur Wij wensen Jan, de kinderen en (achter) kleinkinderen veel sterkte toe. Leen van den Boomgaard Tiny van den Boomgaard-Gillissen (in herinnering) Neven en nichten Nel van Beek Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus van Bremen (Ko) Echtgenoot van Wilhelmina Wisse Wemeldinge: J.E. Corstanje-van Bremen P. Corstanje (in herinnering) Oost Souburg: J. van Bremen C. van Bremen-Baas Goes: Chr. van Bremen J.C. van Bremen-Huissen Goes: C. van Bremen (in herinnering) J. van Bremen-Visser West Souburg: C. de Visser-van Bremen K.C. de Visser Goes: L. van Bremen I. van Bremen-Schaap Heinkenszand: J.J. van Breinen D. Traas Neven en nichten Wij wensen Mientje en Eric veel sterkte toe. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ik weet aan wie ik mij vertrouwe Een man om van te houden is heengegaan Jacobus Everhardus Lambertus Brummelkamp 21 oktober 1921 t 6 maart 2010 emeritus predikant der Nederlandse Hervormde Kerk Ridder in de Orde van Oranje Nassau A.Brummelkamp-van Maanen J.C.van Wijk-Brummelkamp A.M.van Maanen-Verrijn Stuart W.Chr.van Maanen-Cohen Tervaert neven en nichten Molenwater 111, 4331 SG Middelburg Jaap wordt in besloten kring begraven. De gedachtenisdienst vindt plaats op woensdag 10 maart om 13.00 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg. Na deze dienst is er in de naastgelegen Wandelkerk gelegenheid tot condoleren. geen bezoek aan huis geen bloemen Zondagmorgen ontvingen wij het bericht van het overlijden van emeritus predikant ds. J.E.L. Brummelkamp Als predikant van de Hervormde Gemeente te Middelburg heeft hij meer dan 23 jaar onze kerk gediend. Hij was de predikant van de Nieuwe Kerk. Hij was een zeer bevlogen voorganger, die zich tot op hoge leeftijd betrokken voelde en toonde bij de kerkelijke gemeente van Middelburg. Wij zijn hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw en andere nabestaanden Gods nabijheid om dit verlies te dragen. Namens de Algemene kerkenraad van de Protestantse gemeente te Middelburg Pieter de Bruijne - preses Piet Ploeg - scriba Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze onvergetelijke buurman Ds Jaap Brummelkamp Wij zullen hem missen. Fam. Van Oyen Fam. Flos Fain. Goethart Fam. Van der Bent Fam. Albers F. van Dixhoorn Fam. Blauw Marijke van Mourik Fam. Leynse Fam. De Dreu Fam. Nooteboom Abjan en Simon Ik heb een steen verlegd, in een rivier op aarde. nu weet ik dat ik nit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. mdat, door het verleggen van die ene steen, de strdm ndoit meer dezelfde weg zal gaan. Schiedam 1s.05.194d osterland 04.03.2010 Marianne Huisman - van der Vlies Daan Christiane Hanneke Lex Puk Paul Juul Hannes Rijksweg 4 4307 lg qosterland De crematie 1 besldten kring plaats JNP* Liefste van me, wordt Wakker Het leven in mij probeert jou nog leven te geven, maar ik was voor jou te laat wakker. Je was al heen en niet meer in leven bij mij. Pieter Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, bezorgdheid en liefde, is na een moeilijke periode van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze mama en oma. Elisabeth Wiersma Echtgenote van Pieter Maas Emmen, 13 juli 1945 Vlissingen, 5 maart 2010 Vlissingen: Pieter Maas Vincent en Angelina Steven, Christiaan, Lindsay Middelburg: Wendy en Theo Timo, Fleur Vlissingen: Eric en Dorine Pablo Picassoplein 94 4382 KB Vlissingen U wordt uitgenodigd om de afscheidsdienst bij te worden op woensdag 10 maart a.s. om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Vooraf is er gelegenheid om afscheid te nemen van Elisabeth van 13.30 tot 14.30 uur in het Rouwcentrum Middelburg Buiten hovelaan 1 Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Ze was zo haar Eigen in alles wat ze deed Op 5 maart 2010 is overleden onze lieve schoonzus en tante Elisabeth Maas-Wiersma Adri en Nel Maas Wim Maas, in herinnering Magda Maas Jac en Cora Maas Leny en Leo Leeuwesteijn neven en nichten Hoe de storm ook moge woeden Op de reis naar 'd eeuwigheid Jezus is mijn trouwe Leidsman Die mij altijd veilig leidt. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Jacoba de Neef - Komejan sinds 10 maart 2005 weduwe van Jan de Neef Kruiningen, f Goes, 30 mei 1921 5 maart 2010 Kapelle: Piet en Margriet de Neef - Peeters Sandra en Alexander Stefan en Annelies Renesse: Jannie de Neef Jerry en Sonja Judith en Rens Correspondentieadres: Langegracht 34, 4421 EZ Kapelle Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle, waar gelegenheid tot afscheidnemen is op dinsdag 9 maart van 19.00-19.30 uur. Een dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op woensdag 10 maart om 13.00 uur in de Herv. kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Maarten Rudolph van IJzerloo weduwnaar van Maria Catharina Jobse 8 augustus 1929 f 4 maart 2010 Goes: Familie de Munck-van IJzerloo Sluis: Familie van IJzerloo-Ohms Goes, 4 maart 2010 Correspondentieadres: Willem Alexanderlaan 1,4461 TN Goes De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21