Thuis&TuinTrends Night De Uitvaart Informatie Hulplijn Juridisch medewerker (18 uur per week) VEERE Toezichthouder/ handhaver omgevingsrecht (bouwen) m/v Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.thuisentuintrends.nl 12 maart t| De nieuwe Tuin- en Woonbeurs voor zuid-west Nederland 12 t/m 14 maart 2010 Zeelandhallen Goes Thema's: Het groene wonen, biologisch tuinieren en kunst voor binnen en buiten Ladies Night Rob's Roadshow Romeo Sommers trendwatcher Zeelandhallen.nl BN DeStem 7ZC Roadshow zaterdag 6 maart 2010 GEMEENTE Het cluster Toezicht en handhaving heeft 11 medewerkers. Zij zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van - mbo - 36 uur per week - functieschaal 8 De functie Je voert controles uit op verleende bouwvergunningen. Ook controleer je op het bouwen zonder vergunning, het strijdig gebruik van gebouwen en erven en je spoort illegale bouwactiviteiten op. Het toepassen van bestuurs dwang, het verzorgen van de le aanschrijving en het adviseren over klachten zijn onderdelen van jouw taak. Bij deze werk zaamheden hoort natuurlijk ook het opstellen van rapporten en verslagen en het verstrekken van informatie over bouwkundige zaken aan liet publiek. Verder draag je bij aan het opstellen van verweerschriften in bezwaar- en beroepszaken. Het profiel Je hebt een vakgerichte opleiding op mbo-niveau (bijvoorbeeld MTS bouwkunde) aangevuld met het diploma Ambtenaar bouw- en woningtoezicht (primair) én je beschikt over aantoonbare ervaring met het houden van toezicht op de bouw. Jc bent qua karakter een "stevig" persoon met overtuigingskracht, tact, inlevingsvermogen en communicatief vaardig. Bezit van het rijbewijs B en een eigen auto is vereist. De arbeidsvoorwaarden Het bruto maandsalaris bij 36 uur bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.027. Afhankelijk van je functioneren behoort uitloop naar schaal 9 op termijn tot de mogelijkheden. Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.a. variabele werktijden, koop of verkoop vakantie-uren, opbouw compensatieverlof, betaald ouderschapsverlof, een fietsplan, bedrijfsfitness en uitstekende studiefaciliteiten. Informatie Meer informatie nodig? Bel met Ben Ruiten, inierim-hoofd afdeling Vergunningen en handhaving, telefoon 0118-555359 of Jan Kole, personeelsadviseur, telefoon 0118-555391. Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatiebrief met CV voor 22 m3art 2010 -... naar gemeente Vecre, ta.v. afdeling POI, Postbus 1000,4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacaturenummer 04.' 10 in |,%,de linkerbovenhoek van de envelop. Mailen mag ook naarvacature@vecre.nl. ^llicitatiegesprekken staan gepland op 25 maart 2010. Vee re geeft je de ruimte! www.veere.nl Professioneel en Betrouwbaar, dat is waar de Gemeente Reimerswaal voor gaat! De uitgangspunten integriteit, klant-, mens- en resultaatgericht- heid in combinatie met kosten- en kwaliteitsbewustzijn staan daarbij op de voorgrond. Bij de gemeente Reimerswaal zijn circa 170 medewerkers werkzaam. De afdeling Organisatie en Personeelszaken kent verschillende taakvelden. Naast organisatie- en personeelszaken zijn juridische zaken, integrale veilig heid, brandweer, rampenbestrijding en de griffie onderdeel van de afdeling. Voor de afdeling Organisatie en Personeelszaken zoeken wij per direct een Je bent verantwoordelijk voor het bestuderen en interpreteren van nieuwe regelgeving en bestaande jurisprudentie en adviseert afdelingen hierover. Je toetst rapportages op juridische juistheid en geeft aanwijzingen tot kwaliteitsverbeteringen. Geïnteresseerd in deze functie? Kijk voor meer informatie op www.reimerswaai.nl of www.zeelandwerkt.nl 16.00 - 22.00 uur^^fl intiatuin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 71