m Enthousiaste collega's ADFRANSE Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite JobTrack.nl vertrouwenspersoon voor cliënten (m/v) Ctroenhuysen www.allevo.nl aiievo Teamleider Onderbouw HAVO/VWO met speciale aandacht voor gymnasium (0,8 - 1,0 fte) Docent Nederlands (1,0 fte) Docent Duits (0,8 - 1,0 fte) Docent Economie/Management Organisatie (0,8 - 1,0 fte) Docent Wiskunde (1,0 fte) Docent Biologie (0,5 fte) Voor de docentfuncties is een eerstegraads lesbevoegdheid vereist. Zij die studeren voor deze bevoegdheid of slechts naar een gedeelte van de betrekkingsomvang witten solliciteren worden van harte uitgenodigd te reageren. Kijk voor de volledige vacaturetekst op www.cswatcheren.nl etutamatiseritif* bi' Adfranse Automatisering b v is de betrouwbare en deskundige automatiseerder in hartje Zeeland Met onze ruime ervaring, het uitgebreide dienstenaanbod en adequate service hebben wij een vooraanstaande positie op de Zeeuwse markt Wij investeren continue in het uitbreiden van onze expertise. Onze medewerkers worden constant bijgeschoold in de nieuwste ontwikkelingen Dit heeft geleid tot een aantal certificeringen, zo zijn wij Microsoft Gold Certified partner, HP preferred Partner en Cisco Select partner. Ter versterking van ons team zoeken wij een ervaren en enthousiaste: Senior Network Engineer (M/V) Functie inhoud Als Network Engineer ben je verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van de kantoor-automatiserings processen van onze klanten. Je lost knelpunten op. zowel op locatie als remote. Je beheert, installeert en beveiligt systemen Je zorgt ervoor, dat de netwerken van onze klanten probleemloos werken en blijven werken. Daarnaast adviseer je. vaak in samenspraak met de afdeling verkoop, de klant omtrent nieuwe oplossingen Tevens zorg je voor een goede communicatie naar onze klanten m.b.t. aanpassingen en herstel Profiel Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van MCSE Windows 2003/2008 certificering (of ver gevorderd hiervoor) Ook heb je ruime ervaring met MS Exchange Server en Small Business Server CCA en/of CCEA certificering en ervaring met MS Terminal Server en VMware is een pre. Je hebt minstens twee tot drie jaar aantoonbare werkervaring als sys teembeheerder of netwerkspecialist. Je bent een systematische en analytische denker met doorzettingsvermogen. Je bent zowel resultaat- als prestatiegericht Het spreekt vanzelf dat je het als een uitdaging ziet met diverse klanten te werken Medewerker Verkoop (M/V) Functie inhoud Als medewerker verkoop ben je een volwaardige gesprekspartner voor onze klanten. Je vind het belangrijk een klantenrelatie op te bouwen en die te onderhouden. Je kent de noodzaak en voorwaarden om automatisering bij onze klanten tot een succes te maken en zorgt ervoor dat je de (on)mogelijkheden en ontwikkelingen van moderne automatiseringsoplossingen kent. Je vindt het een uitdaging nieuwe klanten aan te boren en deze te binden aan Adfranse Automatisering b.v. Profiel Je beschikt over MB0/HB0 werk- en denkniveau en hebt een goede kennis van ICT en zijn ontwikkelingen Je hebt een goede kennis van bedrijfsmatige automatisering. Administratief Medewerker (M/V) Functie inhoud Je verzorgt (een deel van) de administratie. Je maakt de werkopdrachten compleet, en verzorgt de facturering hiervan Verder verzorg je het inboeken van financiële gegevens, debiteuren en crediteurenbeheer, BTW aangiftes en de rapportage naar de directie Profiel Je beschikt over een MB0/HB0 werk- en denkniveau en hebt ervaring in het voeren van een financiële administratie (bij voorkeur met King). Het aantal uren kan in onderling overleg worden vastgesteld. Reactie? Spreekt een van de bovenstaande functies je aan, ben je leergierig, ambitieus, collegiaal, flexibel en stressbestendig? Aarzel dan niet om te solliciteren Onze tegenprestatie Een afwisselende baan bij een snelgroeiende, professionele ICT partner. Je werkt samen met enthousias te collega's in een hecht team. Je inzet, wordt beloond met een prima salaris, studiekostenvergoeding en goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden Stuur je sollicitatie met C V. en duidelijke vermelding naar welke functie |e solliciteert binnen 14 dagen naar Adfranse Automatisering b vPostbus 10,4450 AA. Heinkenszand, ter attentie van de heer J.D Courtin of per E-mail naar courtin@afa.nl Kijk ook eens op onze website: www.afa.nl Aquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt met op prijs gesteld Microsoft GOLD CERTIFIED Partner License Delivery Licensing Solutions Networking Infrastructure Solutions Network Solutions De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden i O JobTrack Groenhuysen in Roosendaal zoekt een O-uren contract Je begeleidt, ondersteunt en bemiddelt bij mogelijke klachten en levert zo een bijdrage aan het bevorderen van onze diënttevredenheid. Kijk voor meer informatie op www.groenhuysen.nl Stichting Ouder worden, jezelf blijven Wij zijn op zoek naar: Operationeel Manager AWBZ Extramurale Zorg Voor de regio Schouwen-Duiveland en de regio de Bevelanden. 36 uur per week. De mogelijkheid voor parttime dienstverband is bespreekbaar. Arbeidsvoorwaarden conform CAO VVT. Fysiotherapeut Voor verpleeghuis Cornelia Allévo te Zierikzee. Nul-uren dienstverband. Arbeidsvoorwaarden conform CAO VVT. Verzorgende C Voor de thuiszorg in Goes Te werken uren in overleg Arbeidsvoorwaarden conform CAO VVT. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je terecht op onze website www.allevo.nl. Deze vacature is zowel in- als extern verspreid. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met ruim 7800 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland. Noord- en Zuid-Beveland, St. Philips/and en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en thuisbegeleiding vertegenwoordigd zijn Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. l((< Allévo staat naast u. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79. 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 70