i$ Ulensenlinq.nl Dufikbüiuiür)^#. Peggy-Ann Agerbeek-Sneep A Bandoeng, - t Goes, 27 december 1946 29 december 2009 Voor de een was ze het vriendelijke Indische vrouwtje met haar hondje... Voor de ander had ze altijd tijd voor een praatje... Voor bekenden was ze een gezellig gesprek aan de bar. Voor vrienden en familie was ze een luisterend oor en een betrouwbare vriendin Voor Jan was ze zijn maatje. Voor haar kleinkinderen was ze hun lieve oma. Voor ons is ze onze mamma. Zij laat een lege plek achter niet alleen bij ons, maar ook bij familie, vrienden, kennissen en bekenden. Ons verdriet en gemis wordt verzacht wetende dat ze door zo velen werd gewaardeerd. Peggy zal voortleven in ons en haar kleinkinderen, in onze en uw herinneringen. Dank u wel voor al uw steun, medeleven en lieve woorden. Michèle Agerbeek, Ronald en kinderen Bart AgerbeekMirjam en kinderen Jan van der Wal Maart 2010 Voor uw medeleven betoond na het overlijden van Mevr. C. Geertse-Coomans betuigen wij onze hartelijke dank. Familie Geertse Domburg, maart 2010 Bedankt. Zo 'n klein woordje met zoveel betekenis Iedereen die mij steunde, alle lieve woorden, uw kaarten, stil gebed, telefoontjes en aanwezigheid bij het afscheid van mijn lieve man Freek Heijman neemt het verdriet niet weg maar geeft het gevoel dit niet alleen te dragen. Gerry Heijman-Willemse Vlissingen, maart 2010 Mijn bijzondere dank gaat uit naar dr. R. Mookhram, "de mannen" van politie en ambulancedienst voor hun snelle komst en hulp en naar Joke Duivenvoorde voor de liefdevolle begeleiding in die dagen. Gerry Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en over-opa Stoffel van Hekken betuigen wij onze hartelijke dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Rien en Jeanne van Hekken-Haeijen Kinderen en kleinkind Oudelande, maart 2010 Voor de zeer vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook betoond, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Kornelia Huissen-Lobbezoo betuigen wij u onze welgemeende dank. Het heeft ons zeer goed gedaan. Familie Huissen Krabbendijke, maart 2010 Uw medeleven na het overlijden dochter en zus van onze lieve moeder, Wilhelmina Johanna Janse -Wilma- heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Sarineke Wilco Familie Janse Middelburg, maart 2010 zaterdag 6 maart 2010 familieberichten 14t Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor alle kaarten, attenties, bloemen en bezoekjes die wij van U mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa. schoonpa en opa Willem Andries de Jonge -Wim- Het was hartverwarmend. D.P. de Jonge-Verrijzer Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, maart 2010 Dankbetuiging De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van mijn man, onze vader en opa Cornelis de Jonge hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Het is een Fijne en troostrijke gedachte dat voor zoveel mensen Kees veel heeft betekend. Daarom willen wij u op deze manier hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Familie de Jonge Na het overlijden van onze moeder en grootmoeder Johanna KIoek-Aalders hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Langs deze weg betuigen wij u hiervoor graag onze welgemeende dank. Namens de familie, Victoria Kloek Zierikzee, maart 2010 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling welke wij persoonlijk, als ook door brieven en kaarten, mochten ontvangen na het overlijden van onze tante Josina Kluijfhout - de Potter Tante Sien betuigen wij onze oprechte dank. Fam. J. de Potter - Driegen Fam. F.W. de Groot - Kluijfhout Oost-Souburg, maart 2010 Een groot verdriet je hart doet zeer. Degene die je zo lief hebt is er niet meer. Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen, na het overlijden van onze dierbare lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en bet- overoma Tannetje Marteijn-van de Gruiter willen wij u oprecht dank zeggen. Kees en Cobie Grietje en Cas Bas en Jaantje Marjo en Martin Klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, maart 2010 M. Meeuwsen-Nieuwenhuijse Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, maart 2010 Een hand, een kus, een kaart of brief, véle telefoontjes, soms een blik of gebaar, zonder of met woorden doen zo goed als je iemand die je zó lief is. zo onverwachts moet verliezen door de dood, na zoveel jaren samen, we kenden elkaar 68 jaar. Het véle, hartelijke medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Leendert Meeuwsen doet ons allen ontzettend goed! Namens ons allemaal héél hartelijk dank. Omdat er liefde bestaat is er geen voorbij, in alle eeuwigheid ben jij" Wij omarmen alle momenten die we samen deelden. Intens bedroefd om het overlijden van Eric de Nood Maar gesterkt en dankbaar voor het overweldigende en hartverwarmende medeleven van zovelen, zien wij terug op een mooi afscheid. Dieni Korenhof Kinderen en Kleinkinderen Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve vader en opa Ary de Nooijer willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kamperland, maart 2010 Dankbetuiging Voor al uw medeleven, belangstelling en betrokkenheid voor de vele blijken van steun en vriendschap bij het overlijden van mijn lieve vrouw, moeders en oma Haar plaats is leeg, maar toch is ze in alles nog aanwezig. Door de overweldigende belangstelling tijdens haar ziekte en op de dag van de begrafenis van mijn lieve vrouw en onze moeder en oma Janna de Kok - Slabbekoorn is het onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken, wilt u dan deze dankbetuiging als zodanig te beschouwen. J. de Kok, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, maart 2010. Gini Outermans - Simonse Het heeft ons goed gedaan dat, op welke manier dan ook, zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van Leen(dert) van der Linde Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, februari 2010 danken wij u hartelijk. Goes, maart 2010 Ko Outermans Edwin en Renate, Marnix Judith Groot is de leegte die zij achterlaat. Dierbaar zijn de herinneringen die blijven. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Dingena Poley-de Bat Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze hartelijke dank. Jan en Veronique Arjan, Janique Jolanda Kruiningen, maart 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43