opzegdienst 3 UlQnsenlinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 40 familieberichten zaterdag 6 maart 2010 Ulens0niinq.nl Veel te vroeg stierf onverwacht mijn allerliefste man. zoon, broer, stiefvader en schoonzoon Bart Koppe Rotterdam, 15 december 1947 Angola, 14 februari 2010 Pauline Koppe-van Bergen Stefan en Esther Nel Koppe-Verhagen Gerrit Koppe, in herinnering Gerda en Corné Klazien van Bergen-Steketee Wim van Bergen, in herinnering Jan en Mariëtte 2 Rue A. Charner, 22190 Plérin. Bart is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 8 maart om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Stokman-Sinke Sinds 4 februari 1967 weduwe van Cornelis Stokman Kruiningen22 april 1919 t Goes, 2 maart 2010 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Deeweg 4,4444 RV 's-Heer Abtskerke De begrafenis heeft in besloten kring op vrijdag 5 maart te Kruiningen plaatsgevonden. Voor ons is, toch nog onverwacht snel, tot onze droefheid van ons heengegaan mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Catharina Louwerse sinds 1987 weduwe van Jasper Verhage in de leeftijd van 81 jaar. Zaamslag: Chris en Adri Verhage-Vos Nijmegen: Esther Brenda Zuiddorpe: Astrid Jeffrey Tessa, Sanne Schapenbout: Marjan Joël Zaamslag: Mark Vlissingen, 2 maart 2010 Ter Reede Correspondentieadres: C.Verhage, Reuzenhoek 59, 4543 ND Zaamslag Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. Na een kortstondig ziekbed is overleden op de leeftijd van 87 jaar onze zorgzame schoonzuster Elisabeth Verstraate-Klercq Ermelo Apeldoorn Delft Koudekcrke C. Fei j - Vers traate Tj. Lodewijk H. Verstraate-Roelofs M.F. Verstraate-Kranendonk 3 maart 2010 Berry van der Weel t woensdag 3 maart 2010 En dan kun je alleen maar stil zijn, waar haal ik nu mijn woorden vandaan? Wim en Chantal Jeremy Noah Boaz t Woensdag 3 maart 2010 "En het is zo stil in mij..., ik heb nergens woorden voor. Bebber, bedankt!!! We zullen je missen. BostMaü Wij vernamen het trieste bericht dat de vader van onze goede vriendin Patricia is overleden. Berry van der Weel Wij wensen Patricia, Marco, Tristan, Jordy en familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Arie en Marianne Dennis Jeroen George en Wendy Ruben en Syra Rick en Samantha Hjalmar en Esther Arnoud Ricardo Niels en Eveline Antoine Martin en Patricia Mark Mark en Majoryn Bruinisse, 3 maart 2010 Heel verdrietig zijn wij nu jij er niet meer bent. Berry van der Weel Toen wij je zagen hoe jij zo rustig lag zo zonder pijn geen vragen meer alles geleden alles gestreden. Wij wensen Jeanette en kinderen sterkte met dit verlies. Sam en Lydie Wiebrens Eline Wiebrens Bruinisse, 3 maart 2010 Wij dachten even dotteren, dus niet. Hij is er niet meer, wel in ons hart. Jan Wouters A Tilburg, 9 november 1943 - Goes, 4 maart 2010 Ons maatje en vriend, mijn partner en man, mijn kameraad en baasje, onze steun en toeverlaat. Cindy en Funny «i* Ook namens Jan wil ik huisarts Posthumus bedanken dat hij er altijd voor ons was, op de juiste tijd, op de juiste plaats. Hammarskjöldstede 52 4463 KN Goes Woensdag 10 maart is er van 11.45 tot 12.10 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de aula van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De ene dag zit je thuis nog in je eigen stoel, de andere dag ben je er niet meer! Jan Wouters Cindy, heel veel sterkte met het verlies van jouw lieve man. Bianca, Jeroen en Remy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42