rrwm Norelie Eugénie Christine Frank uüitóiir/i OyarJüilüfj Jacobus van Bremen I ,üSiF Elias Hamelink ~v 38 familieberichten zaterdag 6 maart 2010 (llensentinq.nl Geboren: Dochter van Rick de Groot Marie Christine Broekhuysen Melline 28 februari 2010 te Blaricum Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje Robert, Marian, Simone, Daniëlle en Esther Dekker Oostkapelseweg 4a 4364 AX Grijpskerke 2 maart 2010 Hartelijk dank aan allen voor de vele felicitaties, bloemen en geschenken die we hebben ontvangen ter gelegenheid van ons zestig-jarig huwelijk op 20 februari jl. Kees en Marleen Rijk-de JongeteGoes '■$0' Verdrietig zijn wij door het trieste overlijden van van ons cliëntenraadslid René van der Borgt René was een betrokken en gewaardeerd lid van de W.W.B. cliëntenraad Kapelle/Reimerswaal. Wij wensen zijn naasten sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de leden van de cliëntenraad W.W.B. Kapelle/Reimerswaal Hij hield niet van die mooie dure zinnen Hij was doodgewoon, maar o zo echt. Wat hij zei, dat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voort... Daar is alles mee gezegd. Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor wie hij was en wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en vader echtgenoot van Wilhelmina van Bremen-Wisse 125 mei 1936 14 maart 2010 Terneuzen Mientje van Bremen-Wisse Goes Eric Churchilllaan 986 4532 JH Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van "de Honte" afdelingA1 en verpleeghuis "TerSchorre", unitR12, voorde liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je boorden. Iemand waarop je kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht enjiiist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is tot onze droefheid onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, ons vader, schoonvader, opa en overgrootvader Petrus Johannes Damen Piet gehuwd met Louisa Maria Pijcke *11 november 1925 te Loon op Zand (Kaatsheuvel) t 4 maart 2010 te Terneuzen Oostburg: L.M. Damen-Pijcke IJzendijke: Henny en Marijke Damen-Salomé Natas ja en Gerry, Jar no, Amy Pieter en Valery Nieuwvliet: Eddy en Loes Damen-de Visser Jan Liesbeth Oostburg: Wilma en Jaap Hoste-Damen Adjan Edwin Breskens: Leny en Johan de Meester-Damen Vincent en Wendy Henk Correspondentieadres: Schuttebochtlaan 33 4501 AB Oostburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Voor jou ging het sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat jij hebt gevoeld of wat je hebt geleden. Rust zacht Ad, in onze harten blijf je leven. Verdrietig maar tevens opgelucht geven wij u kennis dat, omringd door zijn naasten, rustig is heen gegaan mijn lieve man, onze vader en opa Aart Charles Foppen -Ad Geboren 26 februari 1937 Overleden 5 maart 2010 Zierikzee: C. Foppen-Blankert Burgh-Flaamstede: Peteren Els Niels, Lieke Nieuwerkerk: Carla en Oystein 5 Maart 2010 Ravesteinhof 1 4301 BV Zierikzee Maandag 8 maart is er van 19.00 tot 20.00 uur heid tot condoleren en afscheid nemen in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis aan de Kon. Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 9 maart om 15.00 uur in het crematorium aan de West Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 14.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen - "Ik ben de weg en de waarheid en het leven; niemand komt tot de Vader dan door Mij." (Joh. 14-6) Na een korte opname in het ziekenhuis is plotseling overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa. Wemeldinge 16-2-1928 t Edinburgh (Schotland) 3-3-2010 W. Hamelink-Lamper Noordhorn Koos en Siep de Boer-Hamelink Niek Jacquelien en Jan Willem Laura, Wilco Elianne en Christiaan Schildwolde Tonnie en Gea Hamelink Marieke Jetze Willemien Wiston (Schotland) Johan en Debbie Hamelink John David Witteveen Frans en Louise Hamelink Esther Jonathan West-Linton (Schotland) Gerard en Ann Hamelink Pieter Daniel Amanda Belinda De begrafenis zal in West-Linton (Schotland) plaatsvinden. Correspondentie adres: Noblehouse Farm, West-Linton Peeblesshire Schotland Groot-Brittannië EH46 7BB Noem mij een dag dat wij je niet zullen missen Noem mij een dag dat wij je niet vergeten Jouw leven is voor ons niet uit te wissen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Adriaan Anthonie Jobsen Adrie in de leeftijd 86 jaar Vlissingen: Drunen: Boekelo: Oost-Souburg: Schoondijke: J. Jobsen - Harinck Tonny Jobsen Plonie Jobsen - Aarnoutse Jan Jobsen Edtih Jobsen - Owell Ingrit Verdaasdonk - Jobsen Frans Verdaasdonk Marty Joosse - Jobsen John Joosse Klein - en achterkleinkinderen 4 maart 2010 Singel 42, 4382 LB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 maart om 14:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40