'We staan voor mode met karakter, niet voor massa' Mogen we ons even voorstellen. Wij zijn Ad en Marieke Deïst en al ruim twintig jaar runnen we samen met ons team onze droom: modezaak Delscher in Goes. Damesmode, fashion én schoenen. In onze winkel vindt u prachtige topmerken. We hebben een uitgebreide collectie voor bruidsmoeders, zakenvrouwen, sportieve vrouwen en fashionfreaks. De laatste modetrends volgen we op de voet, maar we houden vooral vast aan mode met karakter; we houden niet van massa. Niet de makkelijkste-weg, wel de meest uitdagende! Waar staat Delscher voor? Vooral onszelf blijven, onze eigen koers varen, de Delscher-koers is ons motto. Doen waar we goed in zijn, mode verkopen, met alle neuzen dezelfde kant uit. Als extra service komen we bij de klant thuis voor een passessie. Sommige klanten hebben geen tijd of hebben behoefte aan privacy of zijn niet in staat zelf te komen. Hoe ziet de wereld van Delscher er uit? Voor de echte liefhebber; leeftijd maakt niet uit, hebben wij veel merken in huis. Kleding, schoenen, accessoires, enzovoorts. Bij ons is het nog echt gezellig winkelen, ook aan uw partner en of kinderen is gedacht! Kopje koffie, ranja en een prettig gesprek maakt het gewoonweg leuk. Grote Markt II-13 4461 AH Goes telefoon 0113 227607 www.delscher.nl Is kleding verkopen meer dan een passie? We zijn verliefd op ons werk. Maar passie klinkt zo mooi, inkoop en verkoop is gewoon echt een vak. Het is heel intens en veel uitdagender dan menig mens denkt. Elke dag staat in het teken van vernieuwen en toch van eigenheid. We zijn echte 'mensemensen', geïnteresseerd in alles en iedereen. Dat geeft inspiratie. Hou je ogen open en zie wat er speelt. Dat kan van alles zijn: een dag mensen kijken in Milaan tot een interessant gesprek met één van onze klanten. Damesmode: Bogner; Anne Belin, Trixi Schoben Rena Lange, van Laack, Stizzoli, Christ, Giorgio Grati. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 9.30 tot 17.30 uur en zaterdag 9.30 tot 17.00 uur Fashion: Akris, Brunello Cucinelli, Wolford, Moncler; Piazza Sempione, Burberry, Armani Jeans, Strenesse, Gunex, J.Brand, Citizens of humanity, Moschino cheap&chic, Juvenis, Rivamonti, Etro, Paule Ka, Blugirl. Schoenen: Tod's en Hogan Shop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20