zeeland 125 Reimerswaalse puzzel is nog niet gemaakt TE HUUR: Zeelandbrug door Van Elzen vastgelegd Beste metselaars van zuid-west-Nederland Informatieavond over alcohol en drugs Boulogne blijft toch in de gemeenteraad Formatie op Tholen kan snel gepiept zijn Dieven slaan slag in woning Problemen met traplopen? Verhuizen niet nodig! A zaterdag 6 maart 2010 KSSw'-'il-j.'l'.""'.-"'.. door Luc Oggei KRUININGEN - Informateur Jaap Sin- ke van de grootste Reimerswaalse partij SGP denkt maandagavond meer duidelijkheid te hebben over welke kant het opgaat met de colle gevorming. Gisteren heeft Sinke oriënterende en inventariserende gesprekken ge had met alle lijsttrekkers. Na de ge- meenteraadsverkeizingen van afge lopen woensdag zijn er wat ver schuivingen opgetreden. Opposi tiepartij Leefbaar Reimerswaal is nu, gelet op het aantal stemmen, de op één na grootste partij. WD en Christenunie wonnen beide een zetel en coalitiepartij PvdA hal veerde met een verlies van twee ze tels. „De puzzel is nog niet rond, dat is helder", liet Sinke gisteren na zijn gesprekken met de lijsttrekkers we ten. Volgens hem zijn er verschil lende opties, maar dieper wilde hij daar nog niet op ingaan. „De komende dagen ga ik één en an der op een rijtje zetten om te bepa len wat de volgende stap wordt. Daar hoop ik maandagavond meer duidelijkheid over te hebben." Dan komen alle lijsttrekkers nog maals bijeen op het gemeentehuis voor een procedureel overleg. Er zal daarin onder meer worden ge sproken over de wijze waarop de nieuwe raad het nog te vormen college van B en W van start wil la ten gaan. Er kan gekozen worden voor de vorming van een raadspro- gramma (als voorschot op de ko mende kadernota), maar het is ook mogelijk dat de raad zich be perkt tot het inventariseren en be schrijven van de belangrijkste be leidsterreinen waarover de komen de raadsperiode door de raad voor stellen worden verwacht van het college. De repetities, hier in dorpshuis De Vossenkuil, zijn sinds begin januari in volle gang. foto Lourens Riemens Even voorstellen: Sinds januari is het verkoopteam van M2 Makelaars uitgebreid met Ruud de Jonge. Ruud is beëdigd en gecertificeerd makelaar/taxateur o.z en is reeds 5 jaar actief in het onroerend goed. Vanuit het kan toor in Goes zal Ruud de succes- yolfe werkwijze van M2 Makelaars Vlissingen, Boulevard Bankert 566 Luxe appartement met uitzicht. Gestoffeerd, 2 slaapkamers. 1275,- p/m. excl. GM'/E. Vlissingen, Lange Zelke 83 Ruim 4 kmr. appartement. Centrum met Lift. 640,- p/m. excl. G/W/E. Vlissingen, Paul Krugerstraat 230 Nette beganegrondwoning met tuin. Gestoffeerd/Gemeubileerd. 850,- p/mnd excl. G/W/E. Vlissingen, Paul Krugerstraat 330 Comfortabel 3-kamer appartement. Nabij centrum en uitvalswegen. 415,- p/m excl. G/W/E. Vlissingen, Puccinilaan 2 Twee-onder-een-kapwoning. Gestoffeerd, toplocatie. 1250,- p /m excl. G/W/E. Vlissingen, Sarazijnstraat 9 Ruime studio met slaapzolder. Centrum/Bel lamypark. 550,- p./m. incl. G/W/E. Vlissingen, Walstraat 25A Nieuw 3-kmr appartement Gestoffeerd Centrum. 650,- p./m. excl. G/W/E. Middelburg, Lange Delft 82A Zeer ruim appartement. Centrum/Binnenstad. 770,- p/m. excl. G/W/E. www.SipsVerhuur.nl 0118-414223 Badhuisstraat 152 Vlissingen HEINKENSZAND Fotograaf Brian van Elzen uit Co- lijnsplaat houdt tot en met 1 juni een expositie in galerie Binnenuit aan de Schouwersweg in Heinkens- zand. Van Elzen woont sinds 1999 in Co- lijnsplaat. Daar raakte hij geïnspi reerd door de Zeelandbrug. Hij leg de de brug de afgelopen vier jaar fo tografisch vast met de meest uit eenlopende belichtingen en in ver schillende weersomstandigheden. GOES Jan Pieter de Visser uit Dirksland heeft de eerste plaats gehaald in de voorronde van de vak wedstrijd metselen, die in Goes werd gehou den. Tweede werd Yannick Risseeuw uit Terneuzen en op de derde plaats eindigde Niels Lokerse uit Kruiningen. De drie jonge metse laars mogen zich in april meten met Nederlandse collega's tijdens het kampioenschap in Veldhoven. GOES Stichting Maatschappelijk werk en Welzijn Oosterschelderegio houdt donderdag 11 maart samen met In digo een informatieavond over alco hol en drugs voor ouders van kin deren tussen elf en zestien jaar. In wijkgebouw De Spinne aan de Joseph Lunslaan worden vanaf 19.30 uur informatie en tips gege ven over het gebruik van alcohol en drugs. THOLEN Lijsttrekker Hans Boulogne van Al gemeen Belang Tholen blijft toch in de gemeenteraad. Na de voor zijn partij slechte verkiezingsuit slag zei hij misschien te gaan stop pen. ABT behield twee zetels, maar verloor veel stemmen „Ik baal er nog steeds van", zegt Boulogne nu. „We moeten uitzoeken waar dit verlies vandaan komt. Ik heb veel steunbetuigingen gekregen om door te gaan. Dat doet me goed." THOLEN De Thoolse informateur Jan Heij- koop denkt dat een nieuwe coalitie op Tholen er snel kan zijn. Volgens hem zijn de contouren al zichtbaar. Namen van partijen wil Heijkoop nog niet noemen, maar het gaat zo goed als zeker om de be staande coalitie van PvdA, SGP, WD en CDA. De informateur be gint volgende week aan zijn twee de gespreksronde met alle politie ke partijen. KAMPERLAND Dieven hebben donderdagavond tussen 19.30 uur en 22.00 uur een ongewenst bezoek gebracht aan een woning aan de Sophiastraat in Kamperland. Uit de woning zijn honderden euro's, waardepapie ren, computerapparatuur, geluids apparatuur, sieraden, cosmetica, drank, kleding en gereedschap weg genomen. Het schadebedrag is on bekend. (Dhr/Mevr) Adres PostcodePlaats V Werelds meest gekozen en TelefoonAfd2241 gewaardeerde trapt,ft Opsturen in een envelop zonder postzegel naar: Stannah Trapliften B.V., Antwoordnummer 17006, 2170 VB Sassenheim reeds meer dan 500.000 gebruikers gingen u voor! blijven wonen in uw vertrouwde omgeving met een traplift volledige garantie en service de fiscus betaalt tot wel 50% mee! bel voor een gratis en vrijblijvend trapliftadvies bij u thuis www.stannah.nl info@stannah.nl Stuur mij vrijblijvend informatie. De traplift is voor: rechte trap trap met 1 of 2 bochten biutentraplift

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 123