bewoners van Berkenhof zeeland 123 Zes bekeuringen voor foutparkeren bij scholen Jan Stins Excelsior speelt met Cor Bakker Voorjaarsmarkt bij Kleindierenopvang De mannen van papier in Kerkje Ellesdiek WD'er Pellegrino staat raadszetel af MAAK VAN UW TERRAS EEN TWEEDE HUISKAMER uurwerkmakerinstrumentmaker aÉ*T5ïV,.,. Voor al uw uurwerk restauraties 4> Lid Restauratoren Nederland" damplein 7, middelburg t. 0118-636635 www.janstins.nl door Luc Oggel GOES - De politie heeft tot nu toe zes bekeuringen uitgeschreven voor foutparkeren bij basisscholen in de gemeente Goes. Vijf ervan zijn uitgedeeld in de - drukke - Bergweg, waar de Bisschop Ernst- school zit. De andere bij basis school Schengehof in 's-Heer Arendskerke. Veel ouders die hun kind naar school brengen, zetten hun auto op de stoep of een andere plek waar dat niet mag, waardoor er on veilige situaties ontstaan. Naar aan leiding van klachten controleert de politie sinds 12 januari bij elf scholen. Behalve de twee genoem de gaat het om De Koelman- school, De Kring, Prinses Bea- trixschool, De Basis, Prinses Irene- school, De Zuidwesthoek (allen in Goes), Kloetingseschool (Kloetin- ge), De Kattenschulp (Kattendij- ke) en de Stamperiusschool (Wil- helminadorp). De politie heeft foutparkerende ouders in eerste instantie gewaar schuwd, maar sinds 27 januari wordt er daadwerkelijk geschre ven. De controles vinden zeer regelma tig (gemiddeld twee keer per week) plaats, meestal in een opval lende politieauto. zaterdag 6 maart 2010 B GOES Brassband Excelsior uit 's-Heer Arendskerke geeft zaterdag 13 maart samen met pianist Cor Bak ker, bekend van zijn samenwer king met Paul de Leeuw, een con cert in theater De Mythe in Goes. Excelsior trad al eerder met hem op. De 116 jaar oude brassband pakt steevast één keer per jaar uit. Pu bliek kan muziek uit 'alle wereldde len' verwachten. Vooraf, in de pau ze en afloop zorgt het trio Nuages voor muziek. Het concert in De My the begint om 19.30 uur. Kaarten a 15 euro aan de kassa of te reserve ren op 0900-3300033. KATTENDIJKE Kleindierenopvang Zeeland in Kat- tendijke houdt twee weekenden een voorjaarsmarkt. De eerste vindt plaats op vrijdag 12 en zater dag 13 maart, de tweede markt speelt zich af op vrijdag 19 en zater dag 20 maart. De markt biedt on der meer antiek, oude ansichten, speelgoed, postzegels en nog veel meer. Publiek is op de vier dagen welkom van 10 tot 15 uur. De op brengst is bestemd voor de opvang, die veel knaagdieren huisvest De kleindierenopvang is te vinden aan de Monnikendijk 24 in Katten- dijke. ELLEWOUTSDIJK GOES De Goese WD'er Peter Pellegrino, gekozen met voorkeurstemmen in de nieuwe gemeenteraad, staat zijn zetel af na ruggespraak met partijle den. Dat betekent dat Ad Schuur- biers (plek vier, maar in aantal stemmen voorbijgestreefd door Pel legrino en nummer vijf Stan Jasper- se) toch in de raad komt Als de WD een wethouder mag leveren wordt dat nummer twee Loes Meeuwisse. Daardoor zou nummer zes Rino Gelok ook een zetel krij gen. De WD krijgt vijf zetels in de Goese raad. Het Zeeuwse dichterskwartet De mannen van papier verzorgt zon dag 14 maart de jaarlijkse poëzie- middag in 't Kerkje van Ellesdiek (Ellewoutsdijk). Beeldend kunste naar Ko de Jonge zet de dichters Wim Hofman, André van der Veeke, Jan J.B. Kuipers en Tom Schrijer in een artistiek decor. Al- bert de Vos verbindt de verschillen de onderdelen met virtuoze gitaar muziek. Peter Verbart treedt op als gast met gedichten in Zuid-Beve- lands dialect. De entree is acht eu ro. Aanvang: 14.30 uur. Buiten- en binnenzonwering. terrasoverkappingen, shutters, horren, rolluiken en raamdecoratie Livingstoneweg 8. Goes Tei. 0113 - 22 22 31 www.ambiance-zonwering.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 121