vertrouwde dealer zeeland 125 Altijd lachen met Bonte Avond Club Sluiskil Workshop voor snoeien fruitbomen Inbraak in woning Terneuzen Nog meer bands bekend voor Vestrock Hulst afscheid van 'onze droom en hobby' Problemen met traplopen7 Verhuizen niet nodig! zaterdag 6 maart 2010 Z HENGSTDIJK Fruitbedrijf Van Assche aan de Zuiddijk in Hengstdijk verzorgt vandaag (zaterdag 6 maart) een workshop fruitbomen snoeien. De deelnemers krijgen de fijne kneepjes van het snoeien van ap pel -peren -kersen - en pruimen bomen voorgeschoteld. Naast praktische kennis is er in de workshop ook ruimte gemaakt voor enig theoretisch onderricht. De workshop vindt plaats op het bedrijf en begint om 10.30 uur. TERNEUZEN Tussen donderdagmiddag half vier uur en donderdagavond kwart over negen is er ingebroken in een woning aan de Rozenstraat in Ter- neuzen. Uit de woning zijn honderden eu ro's en computerapparatuur met een waarde van enkele honderden euro's weggenomen. De inbrekers zijn binnengekomen door een raam te forceren. Het totale schadebedrag is onbe kend. (Dhr/Mevr) Adres Postcode Plaats Telefoon Afd2241 Stannah 's Werelds meest gekozen en gewaardeerde tfttplifi Opsturen in een envelop zonder postzegel naar: Stannah Trapliften B.V., Antwoordnummer 17006, 2170 VB Sassenheim HULST - De organisatie van rockfes tival Vestrock in Hulst heeft op nieuw twee bands gestrikt voor een optreden op het festival. Dat vindt zaterdag 5 juni plaats op het eiland in de buitenvest aan de rand van het centrum van Hulst. De Nederlandse rockband Drive Li ke Maria en de Belgische elektro- punkers van Waxdolls maken hun opwachting. Eerder maakte de or ganisatie bekend dat Moke, Customs, Freaky Age en Silence Is Sexy op het festivalterrein tussen de stadswallen zullen staan. Op 29 april wordt een rockrally gehou den, waar Nederlandse en Bel gische bands en DJ's strijden voor de plaats van openingsact. ment is het slechts gissen. Curator Bram van de Wijnckel, advocaat in Terneuzen, is vrijdag niet bereik baar voor een reactie. Willy van de Voorde, één van de eigenaren, wil niet praten. Hij heeft het over een persbericht, maar tot op heden is dat nog niet gepubliceerd. Klanten moeten het doen met een e-mail die meer vragen oproept dan beantwoordt. 'Beste klanten, Ducatisti', luidt de aanhef van de e-mail. 'Na lang wikken en wegen hebben wij besloten om te stoppen met ons bedrijf MCT. De afgelopen jaren hebben we hard gewerkt om onze dromen waar te maken. We hebben Ducati onder meer sportief op de kaart gezet in de Benelux door Nederlands kam pioen te worden in de ONK Super- bikes in 2008'. Over het faillissement wordt met geen woord gerept. Wel dat 'de laatste jaren niet gemakkelijk zijn geweest voor de motorbranche en ook de komende twee jaar zware jaren zullen worden. Echter, de be langrijkste reden voor het stopzet ten van ons bedrijf is dat Ducati heeft besloten - om na dertien jaar dealer en ambassadeur te zijn ge weest voor het merk - ons dealer schap te beëindigen'. Waarom dat is gebeurd, wil mede eigenaar Van de Voorde ook niet vertellen. Een telefoontje naar de importeur dan maar, naar Ducati North Europe in Den Haag. Marke tingmanager Jarno Middelbosch is de vriendelijkheid zelve, maar hij hult zich eveneens in stilzwijgen. Hij bevestigt noch ontkent dat het dealerschap is beëindigd. „We zul len dat nooit ineens doen.", ver klaart hij, „Maar we moeten nog contact zoeken met het bedrijf en dat lukt niet." Dat kan kloppen. Het motorcen trum zit nog maar sinds februari 2009 in een prachtig nieuw pand naast de McDonald's in Terneu zen. Vrijdag tegen 12.00 uur is er niemand te bekennen. De e-mail van dinsdag is voorlopig het laat ste en trieste levensteken. Onderte kenaars Willy, Tini, Isabelle en Joh nny sluiten de e-mail af met: 'Wij betreuren het ten zeerste dat er na zoveel jaren een einde moet ko men aan onze droom en hobby. We willen iedereen voor het geno ten vertrouwen bedanken!' door Karlijn de Splenter SLUISKIL - „Het is altijd lachen", zegt secretaris Rudy de Buck van de Bonte Avond Club Sluiskil. „Onze voorstellingen bevatten een hoop sfeer en cabaret." Al 59 jaar lang verzorgt het gezel schap voorstellingen. Volgend weekend staat de club opnieuw op de planken van Het Meulengat in het kanaaldorp met het program ma 'Ladders Zat'. De twee uur du rende voorstelling zit vol met' mu ziek, zang en toneel over verschil lende onderwerpen. Voor iedere voorstelling kiest de Bonte Avond Club een thema. „We gebruiken in onze voorstellingen verschillende toonladders. Vandaar die bena ming: 'Ladders Zat' Volgens De Buck kan het publiek veel hilarische toestanden ver wachten. Zo brengt de groep tij dens de voorstelling vier kleine sketches over uiteenlopende onder werpen van vroeger en nu. Naast het toneelspel wordt er ook gezongen. De familie Benjaminsz, één van de oprichters van de BAC, verzorgt een eigen geschreven nummer. Maar uiteindelijk draait het volgens De Buck om vrolijk heid en ambiance. „Het is echt de sfeer die je moet komen proeven." En dat kan op zaterdagavond 13 maart (20.00 uur), zondagmiddag 14 maart (14.00 uur) en zaterdaga vond 20 maart (20.00 uur) in Het Meulengat in Sluiskil. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa of bij Di- derick Benjaminsz. De Bonte Avond Club Sluiskil is al druk in repetitie. foto Mark Neelemans Motorrijder John Bakker, afkom stig uit Terneuzen, heeft aan races meegedaan op Ducati's. „Ik heb het eerste jaar op een Honda gere den en daarna drie jaar op een Du cati. Ik werkte toen samen met het Motorcentrum en ben bevriend ge raakt met de eigenaren." John is naar Coevorden verhuisd waar hij met compagnons een motorzaak probeert op te bouwen. Hij heeft naar eigen zeggen 'het recht van koop van de inventaris van het Mo torcentrum Terneuzen'. John bevestigt wat Riny en Sandra uit Sluis over het bedrijf vertellen. „De mensen die er werkten, de den dat vanuit hun hart met veel technische kennis. Ze deden ook extra dingen, voor de motorsport, met een lady's day. Het is gewoon erg triest dat ze ermee moeten op houden." Naar de oorzaak van het faillisse- In Terneuzen boden ze prima service." foto Peter Nicolai reeds meer dan 500.000 gebruikers gingen u voor! blijven wonen in uw vertrouwde omgeving met een traplift volledige garantie en service de fiscus betaalt tot wel 50% mee! bel voor een gratis en vrijblijvend trapliftadvies bij u thuis www.stannah.nl info@stannah.nl Stuur mij vrijblijvend informatie. De traplift is voor: rechte trap trap met 1 of 2 bochten buitentraplift 7 (*@00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 119